Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

çok üzgün vesinirliyim ya

Motovento
    REKLAM ALANI
    koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 10 dk önce arkadaşımın motorunu bağladı polisler plaka ve ehliyet yok diye..cocuk ağlıyo abi yapma etme a.q polisi hiç.. ufak çocukların bağırtıp kullandığı motorları bağlamazlar böle arkadaşların mağlarlar..deli oldum yemin ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nesine deli oldun?
    Ehliyet yok plaka yok ne yapsaydı yani polis üstüne bir de arkadaşını tıpışlayıp evine kadar bıraksamıydı...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    taktir ettim polisi en güzelini yapmış adım başı motor kaynıyor bilen bilmeyen herkes almış inşallah dahada sıklaşır. Bende ehliyet yok kursa yazıldım bu yüzden motoruda almadım ben bilmiyormuyum motoru alıp çıkmayı neyse umarım ders olur geçmil olsun bu arada.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Geçmiş olsun arkadaşım;sana da arkadaşına da.keşke ehliyetsiz ruhsatsız çıkmasaydı yola. Doğru;polis görevini yapmış ama;bizi yakalasa ehliyetsiz,ruhsatsız... ya da kıllığına dizliklerin neden yok diye ceza yazsaydı;kesin o zaman o polis haksız olurdu dimi.Neden hemen muhalefet oluyorsunuz ki ya. Adam sizden bi geçmiş oldun dileği beklediği için açmış buraya topic siz kalkmışsınız oh olmuş,iyi olmuş,canıma değsin... bu öfke niye_?

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ruhsatsız ve plakasız motorları bağlamaları çok normal o motor canı yanmış bir arkadaşımızın olabilir (bu motor için söylemiyorum) çalıntı motorlar eğer parçalanmazsa bu şekilde bulunabiliyor,

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    bence polıs görevını yapmıs.

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Abicim ne olursa olsun sonucta canı yanmış geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum bende
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    geçmiş olsun
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bence de polis görevini yapmış abicim 200 ytl verip ya plaka çıkar ya da cıkana kadar binme + ehliyet yokh buyur burdan yak!!!
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

lambretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley&Davidson 883R
    gecmis olsun
    bi daha daha dikkatli olur inşallah
    kötü şans, bir sürü insan ehliyetsiz dolaşıyor ona denk gelmiş

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Polis görevini yapmış. Arkadaşın bu vaziyette birde allah korusun kaza felan yapsaydı ne olacaktı o zaman. Ehliyetsiz gezenler sadece polis çevirmesini düşünüyor. Yine de geçmiş olsun.
    Cüneyt Eralp

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 10 dk önce arkadaşımın motorunu bağladı polisler plaka ve ehliyet yok diye..cocuk ağlıyo abi yapma etme a.q polisi hiç.. ufak çocukların bağırtıp kullandığı motorları bağlamazlar böle arkadaşların mağlarlar..deli oldum yemin ederim
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Abicim ne olursa olsun sonucta canı yanmış geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum bende
    Evet, canı yanmış ama görevini yapan polise de dümdüz gitmiş. Özürü de, başkasınınkini bağlamadı benim arkadaşımınkini bağladı....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne diyim geçmiş olsun diyim! Ama Polis'inde görevini yaptığını unutmayalım. Ya arkadaşının motoru çalınsaydıda durdurulduğu anda üzerinde hırsız yakalansaydı! Uygulama gayet yerindedir.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    geçmiş olsun arkadaşım.polise kızmak mantıksız.eğer ceza kesmeseydi yaptığı şey 'ameliyat etmesi gereken hastayı ben hastayı neşterle kesemem efendim diyen doktara benzerdi'.(Teşbihte saçmalık olur;).Yani onun görevi zaten bu.GEçtiğimiz yaz motosikletlerin girmesinin yasak olduğu yürüyüş yolunda 2 kişi yarışmış.Şikayet üstüne polisler gelmiş.Benim motorun yanında bi motor var.Polisin teki dediki amirim bu motor işte bu yarışmıştır dedi bnm motora.Bu arada ben daha yeni gelmiştim motorun yanına.Yok dedim ben kaç saattr sahilde takılıorum.Sende sen inadım inat dötüm 2 kanat dio.Elle egsozu dedim.elledi evt amirim bu soğuk dedi.Amir dier motorun sahibini bulun dedi.Polis yavvaşçana o tanıdık amirim dedi.Cezayı ben yedim.Sonra çacoğu buldum.Abi tanıdıktı dedi beni çaırdı 2 öğüt verip saldı dedi.Polisleri sevmem.Bu arada o çocua beddua yı çaktım çok uyuz bi vellet ti 2 gün sonra baktım bnm cezayı yediim yerin orda uzanmış motorla.Yalan sölemicem çok güldüm içimin yağları eridi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Kendi düşen ağlamaz.

-------------------Edit-------------------

Töbe töbeee
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    geçmiş olsun. ancak, yapılması gereken yapılmış.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun ama daha beterde olabilirdi kaza yapıp bağlasaydı mesela allah
    korusun

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    geçmiş olsun
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun. ancak, yapılması gereken yapılmış.

Okan ACAR

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    ya da kıllığına dizliklerin neden yok diye ceza yazsaydı;kesin o zaman o polis haksız olurdu dimi.Neden hemen muhalefet oluyorsunuz ki ya. Adam sizden bi geçmiş oldun dileği beklediği için açmış buraya topic siz kalkmışsınız oh olmuş,iyi olmuş,canıma değsin... bu öfke niye_?
    Kesinlikle katılmıyorum,bi kere polisin dizliğin yok diye ceza yazmasıyla ehliyet ve plakan yok diye ceza yazması bir değil...Ben bu güne kadar dizliğin yok diye ceza yazan polis görmedim,yazarsa eğer seninde dediğin gibi kıllığına yapmış olur büyük bi ihtimalle (bu arada kanunda dizlik takmak şart değil diye biliyorum ama) ama bu öyle bişey değil polis gayet doğal olanı yapmış,asıl doğal olmayan burdaki arkadaşımızın sanki suçu işleyen arkadaşı değilmişde polismiş gibi davranması...Motosiklet,bisiklet değildir.Bir plakası ve kullanan insanın o ARACI kullanabileceğine dair ehliyeti olması lazım(kaldı ki yurt dışında bisikletler bile şase nolarından kontrol ediliyorlar).Her motosiklet alacak parası olan alıp binerse böyle olur...Bunlar beklenmeyen şeyler değil,buna motosikletin üzerine binip kontağı çevirdiği anda hazırlıklı olması lazım,ehliyet yok ruhsat yok olacağı bu.Senin arkadaşın yaptığı davranışla motosikleti araçtan bile saymadığını belli ediyor ben daha ne diyim ki(hadi ehliyete yaşı tutmadı vs. peki plaka neden yok?) + Olarak işini yapan bir polise hakareti asla kabul etmiyorum,bu davranışından dolayı da Koray arkadaşımızı kınıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler