Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

480 basan Harley (?) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertcan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam konuşurken kelimelerini seç istersen, buraya bu konuyu açmamın sebebi bi şeyleri yutmam ya da canımın sıkılması degil, az geyik olsun diye konuyu actim olayi anlatirken kullandigim usluptan da bellidir diye dusunuyorum. Konuyu yanlis yere actiysam da affola. Telrar soyluyorum ne konuyu acarken ne bi baskasina yorum yaparken kimseyi hedef alarak yanlis kelime kullanmadim, uslubunuza dikkat edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Hocam adam 40-50 yasinda yalan atsa da mahcup olmasin diye sustuk dinledik he dedik ne yapalim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Yok be hocam ailelerin cocuklariyla geldigi cay'i katiksiz icilen pastane bildigimiz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bi an cbr hikayesi geldi aklıma :D ama en azından bu çok az daha usturuplu en azından motor yüksek cc li cbr gibi 125 lik değil az gülceğim yoktu :D
    Mertcan1905 bence sen ordan koşarak uzaklaşmalıydın :D

O kadar detaya inmedi hocam ama bana motorun fotografini bulup getiricegini soyledi, elime gecince sizlerle paylasicam. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Ben uzaklasmadan adamin mesaisi doldu gitti hocam :D

Motosikleti
    :DD adam koşarak gitmiş desene :D siz cbr hikayesini bilirmisiniz hocam :D

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İnanan oldu mu bari ? Asıl eğlencelisi o olur

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    işiniz yok mu yav?

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım amcayı bulduk. :D
    hahaha yakaladı :D
    where is the truth lies ?

Beyler 125 cc cbr 125 yapiyorsa, 500 cc harley rahatca 480 yapar zorlamadan.
    sdirer bunu beğendi.

Yok hocam bilmiyorum hikayeyi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Yanimda kiz arkadasim vardi adam hikayeyi anlatip gittikten sonra bana sordu "harley'in en son modeli kac basiyo baksana bi internetten" diye. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Hahahaha bodrum'da harleycilerin oldugu mekana gidiyodum, adamlar kendi motorunu birakip benim motora "vaoooov" cekiyodu dedi bi de detaylari hic soylemiyorum bile :D

Motosikleti
    Alıntı Mertcan1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam bilmiyorum hikayeyi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Yanimda kiz arkadasim vardi adam hikayeyi anlatip gittikten sonra bana sordu "harley'in en son modeli kac basiyo baksana bi internetten" diye. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Hahahaha bodrum'da harleycilerin oldugu mekana gidiyodum, adamlar kendi motorunu birakip benim motora "vaoooov" cekiyodu dedi bi de detaylari hic soylemiyorum bile :D
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...-bir-yazi.html

benim konum bakın bi

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Böyle durumlara karşı, her daim telefonunuz da bulunması gereken ender videolardan biri
    tinerci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen uçağın kanadına benim CG yi kaynattıydım ne güzel uçuyordum sonra kaynağı güzel atamamışım neyse düşüyorum filan hiç heycan yok tabi şansa tam bizim semt e düştüm. Biraz hızlı düşünce tabi yerin biraz içine girdik. Neyse sonra benim motoru bu sefer şu yerin içinde toprağı delerek tünel açan aletler gibi kullandım bir basmışım hemen bizim evin bodrumuna girdim. Motoru hemen koydum kitledim filan. Eve çıktım bir duş aldım malum toz toprak çok oluyor. Giyindim sonra bir baktımki aman tanrım didimmmm ...
    Sayfalar dolusu random gülmek istiyorum sdfghjkashklh

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Saatte 480 KM/H DODGE TOMAHAWK

Dodge Tomahawk100 km/h surate 2.5 saniyede cikan bir motosiklet. saatte 480 km hiz yapabilen, 8.3 litre hacimli, 500 beygirlik Dodge Viper v-10 motorlu!

BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Benim airbusı çıkarttırmayın şimdi garajdan

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen uçağın kanadına benim CG yi kaynattıydım ne güzel uçuyordum sonra kaynağı güzel atamamışım neyse düşüyorum filan hiç heycan yok tabi şansa tam bizim semt e düştüm. Biraz hızlı düşünce tabi yerin biraz içine girdik. Neyse sonra benim motoru bu sefer şu yerin içinde toprağı delerek tünel açan aletler gibi kullandım bir basmışım hemen bizim evin bodrumuna girdim. Motoru hemen koydum kitledim filan. Eve çıktım bir duş aldım malum toz toprak çok oluyor. Giyindim sonra bir baktımki aman tanrım didimmmm ...

Ne kafaaalarrr ne kafaaalar.
    iyi güldüm..

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Bonzai adamı bozai

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harley o basar bizim mahallede bitane Erinç abi vardı cgye harley motoru taktı 600bastı da Zonguldak'ta basacak yol olmadığı için daha fazla hızlanamıyo yoksa 700-720 görür diyor motor biraz hafif olduğu için rüzgardan etkileniyos 630dan sonra :D

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    mermiye kafa atanlar tanıyorum ben :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)