Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kamyonun sağına girmeyin!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Lütfen eşinize, dostunuza, tüm sevdiklerinize motor kullanırken kamyonun sağına, kör noktasına girilmemesi gerektiğini anlatın :(

http://www.yenisafak.com.tr/video-galeri/beton-mikseri-dehseti-kamerada/2010995

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Çok kötü olmuş Allah rahmet eylesin

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ne desek boş :( of ya
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    TIR, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, uzun pickuplar vs. gibi geniş ve uzun araçların civarına sokulmayın işte yahu :( Bu kadar zor mu bu motosiklet sürüş kuralına uymak? :(
    Bu video için konuşuyorum; koy adamla arana 10 metre, girme sağına soluna, kavşağa mı girecek, duracak mı, bırak ne yapıyorsa yapsın, ondan sonra yap sen hamleni.
    Otoyolda 100 km ile giderken bile yolun ilerisinde kamyon, otobüs vs görsem tedirgin olur, hemen dikkat kesilirim, yanından geçeceksem en uygun anda ve çabucak geçmeye çalışırım.

ilker AVCI
    Berkec. ve SUN bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İstemsiz bir koruma geliştirdi benim psikoloji.Uzun yolda dahil kamyonu görünce gazı açıp yanından uzuyorum.Kesinlikle ne arkasında ne yanında giderim.Kamyon görünce düşman görmüş gibi oluyorum.Allah rahmet eylesin çok üzücü.
    ilker a. bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    hamile kadını motora bindirmek işin ayrı dengesizliği.
    oluroyle ve SUN bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İçim parçalandı,çok kötü bir durum.
    Pırıl pırıl bir aile yok olmuş. Ne desek boş.
    Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabırlar diliyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28559845.asp
    abeciMotoru ve AydınOğlu09 bunu beğendiler.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Hamile bir insanı zaruriyet'den motora bindirdin hadi. (Bindirmemesi lazım)
    Ulan ben otomobil kullanırken bile KAMYON, OTOBÜS gibi büyük araçların SAĞINDAN geçmiyor, durmuyorum.
    Benim arabayla bile yapmadığım işi motorla yaparsan aha sonuç bu olur...
    Sola dönecek veya direk gideceksen eğer SAĞDA NE İŞİN VAR SENİN????
    Işıklardan her zaman ilk motor kalkıp kaçmalı. Arabalar sorunlu problemli hepis katil diye düşünecek kaçacaksın. Yada ilk araç yola çıkana kadar bekleyeceksin onun peşine şeridi ortalıyıp takılacaksın herkes seni görecek!!

Yaya, bisiklet hatta ufak araba ile TIR, KAMYON gibi büyük araçların kör noktalarında DURMAYIN! GEÇMEYİN! KAÇIN! KAAÇIIIIIN!!
    Büyük araçların kör noktaları. sağ - sol ön teker. Aracın ön tarafı. Kamyon'lar şöfor kabininden önündeki yolu en az 1.5 mt yakınını görür.
    abeciMotoru bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Allah rahmet eylesin.
    bu tür durumlarda motosiklete kız arkadaşımla bindiğim için pişman oluyorum hep. Allah hepimizin yardımcısı olsun :(
    MotorKafa bunu beğendi.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    üzücü :( Allah rahmet etsin, geride kalanlarına da sabırlar diliyorum.

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Allah rahmet eylesin, ailesine çok çok sabır versin.
    Motosikletlisin, benim anladığım kadarıyla düz gidecekti arkadaş ama neden yolun en sağını tercih ediyor? Basit bir trafik kuralıdır, sağa döneceksen sağ şeride, sola döneceksen de sol şeritte durursun. Düz devam ediceksen yolu ortalar yanına araba gelmeyecek şekilde bir önündeki aracın manevrasının hemen akabinde devam edersin. En azından bir sakatlık yaşama durumun kalmaz. Üzülüyoruz böyle durumlar için, bir aile yok oluyor, bu insanların aileleri kim bilir nasıl perişan oldular ama elden de birşey gelmiyor.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Allah rahmet eylesin. Allah ailesine gani gani sabır versin.

Her aracın sağından veya solundan geçerken çok dikkatli olmak lazım ama kamyon ve otobüslerin şöyle bir özelliği var; Bunlar gemi gibi kocaman araçlar ve bir sürü tekerleği var ve yolların durumu malum. O koca aracın herhangi bir tekerleği çukura veya tümseğe gelse aracın tüm dengesini bozuyor ve aracın sağa sola kafa yapmasına neden oluyor. Şöför hıyarlığı da bambaşka bir dert. Özellikle telefonla konuşanı azrailiniz olur. Bunları geçerken çok dikkatli olunmalı ve iyi hesapladıktan sonra mümkün olduğunca hızlı ve tek harekette geçmelisiniz.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    kamyon duruduktan sonra kadın kalkıp kamyonumu yumrukluyor banamı oyle geldı sonra sofor ınerken bırı gerı al dıyo sanırım tekrar bınıyo
    Allah ölümümün hayırlısını nasıp etsın Allah rahmet eylesın

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    arkadaşlar korkmayın. bilinçli olduktan sonra korkmayın. kız arkadaşımla biniyorum annemle biniyorum ablamı bindiriyorum falandiyorsunuz da.. bilinçli bir sürücü iseniz nerede durup nerede gaz açmanız gerektiğni biliyorsanız korkmayın. bu kaza tamamen cahillikten yaşanmıştır. zoraki büyük veya küçük bir aracın sağında kalıp düz gitmem gerektiğinde keisnlikle yol veririm. aksiyona gerek yok.
    oluroyle bunu beğendi.

Allah gani gani rahmet eylesin. Gördükçe motordan mı soğuyayım duyarsız şoförlerden mi bilemedim..

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Çok üzücü ama gerçekten motosiklet sürücüsünün ihmalkarlığı yüzünden yaşanmış bir kaza. Allah yakınlarına sabır versin. Herşeye rağmen çok dikkatli olalım arkadaşlar. Unutmayalım ki karşımızdaki aracıda tahminlerimizle biz yönetiyor olalım. Sevenlerimiz olduğunu bilip sabırsız olmayalım ve risk almayalım. Çünkü biz hayatı bir kaportanın içinde değil bizzat kendi bedenimizle yaşayanlardanız.

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    KEsinlikle Hiçbir arcın sağına girmemek lazım.Ne şartla olursa olsun..
    Ölmek için değil ölene kadar Sür..

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Allah rahmet etsin.
    büyük aracın sağına soluna özellikle dönüşlerde girmeyin.
    arabayı bile göremiyorlar.kendi sesi gürültüsü yüzünden motosikleti fark edemez.
    bu adamın bence çektiği en faydalı video. basit ama kafamıza iyice yerleşmeli.

bunun dışında şu bitmeyen inşaat furyası yüzünden haddinden fazla kamyon mixer tanker gibi şehir içinde alışık olmadığımız araçlar dolaşıyor.
    gün içinde buna izin verenlere de lanet olsun.
    hsk bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sabah sabah nerden girdim bu konuya nereye bakıyordum nereye geldim.Moralim bozuldu.ALLAH rahmet eylesin!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Motorcunun hatası çok .Motorcu hamile kadını motora bindirmekle birincisi.Sağ şeride yanaşmış büyük ihtimal sağa dönecek bir kamyonun sağına girip düz gitmeye çalışmak büyük aptallık. Kamyonun dönüşünü gördüğü halde " kurtarırım" diye gazlaması da üçüncü perde. Kamyoncu doğru şeritte ve dönerken o motoru görmesinin hiçbir imkanı yok. Motorcuya da kızamıyorum adamcağız hatasını bedelini misliyle ödemiş . Allah rahmet eylesin demekten başka bir şey diyemeyiz artık.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)