Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İyi ve Ucuz Aksiyon kameraları

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler arkadaşlar hepinize İyi güzel forumlar dilerim.

Belki aksiyon kameraları hakkında çok konu açılmıştır. Fakat benim sormak istediğim "şu mal nasıl? Gopro mu, sj4000 mi?" gibi değilde tamamen aksiyon kameralarının özelliği.
    Bir kamera buldum hepsiburada.com'da fiyatı oldukça düşmüş (beni düşündüren ve konu açmaya teşvik eden olayda bu zaten) 1.000 TL kdv dahil ücreti fakat indirime girerek 399 TL'ye düşmüş.
    Ürünümüz bu arkadaşlar:http://www.hepsiburada.com/liste/nex...oryId=22018092

Şimdi sizleri çok sıkmadan sorularıma geleyim.
    Bu ürünü aldım (farzedelim) kaska monte etmesi nasıl olucak ? Yapışkan ve benzeri şeyler mi yoksa farklı bir aparat mı ?
    Aldık ürünü iyi güzel 1 2 aya kadar da kaskı değiştirdim eski kaskta kamera? çıkarıp monte edebilir miyim yoksa ebediyen onda mı kalcak?
    Hiç uğraşmayı sevmeyen biri olarak Hertürlü Aksiyon kamerasını kolaylıkla kaskıma monte edebilir miyim ?
    Şarj durumu nasıl bir şey ? pilli mi, şarjlı mı, uzun süre kullanabilir miyim ?
    Ve son olarak istediğim zaman ibreyi gösterecek şekilde motosikletime monte edebilir miyim ?

Şimdi Sizden beklediğim önerilerim var bunlar içinde özellikleri söyleyeyim.

En başta kask uygun olması benim için önemli. Stajyerim aylığım 400 TL
    (400/500 TL'ye kadar kredi kartlarına taksitli alabilirim)

Görüntü kalitesi 720p'den aşağı olmaması yeterlidir

Mikrofon olması benim için + bir yöndür

Sadece kendisinin dahili hafızası haricinde micro sd kart takabilmem gerek.

Sizi sıktıysam affola yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum iyi günler dilerim tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bunu almayın bence çok kaba duruyor sj4000 wifi kamerasını öneririm.Hem daha ucuz hemde görüntü kalitesi goproya yakın paranız yazık olmasın.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kalın baya ama kalınlık o kadar önemli değil. rüzgar ile direk temas alanı sjcam ve gopro'dan pek farklı değil. bu kamera sj5000 ayarında. bu paraya alınabilir. dün baktım 33 tane vardı, şimdi 11 tane kalmış. alacaksanız acele edin.

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Bence go pro hero 4 black alin 1800 tl

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    xiaomi yi adlı yeni ürün çıktı.

sjcamı yerinden oynatabilir.

http://www.mynet.com/teknoloji/xiaom...ildi-1739149-1
    http://www.xiaomiworld.com/xiaomi-yi...c-edition.html

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    pro versiyonunu al. yan kask aparatı da mevcut. video performansı gayet yeterli.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    En iyi en ucuz (F/P) SJ4000 wifi gümrük sınırınada takılmıyor yurtdışından getirtebilirsiniz

Next gece video performansı çok kötü dün test ettim

Motosikleti
    Hyosung GV650
    başkan bu ürünün fiyatı 1000 lira olamaz. bende sd 19 var o 400 liraya almıştım buda ozaman 600 lira filandı alalı 6 ay olmadı.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Next'in ithal ettiği Aee Sd21 Pro kullanıyorum...Tek tavsiyem..Kaçırmayın..
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    sj4000, next sd21'den daha ucuz değil kendimizi kandırmayalım.

sd21 daha fazla aksesuar ve yedek pil ile geliyor. ayrıca sj4000 fiyatını düşük yazdırmazsanız bir de vergi vereceksiniz. Üzerine next için 2 yıl da garanti koyun. normalde bir de 8gb kart olacaktı kutudan çıkmadı istedim.

Bir de bekleme olayı var tabi. bana sorarsanız bu sebeplerden neredeyse kafa kafaya geliyorlar. video çekim kalitesini karşılaştıracak bilgim yok. malzeme kalitesinde de sd21 daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Dominar D400
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/131452-yol-kayit-kask-kamerasi-action-camera-sahipleri-bilgi-paylasimi-39.html#post3572335

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/143808-action-cam-sj-4000-e-bay-orjinal-urun-satici-tavsiye-edebilecek-var-mi-2.html

Bol bol aynı konuları açalım hep, forum içinden çıkılmaz bir hal alsın ki daha fazla uğraşalım...
    Konu açmadan bir araştırsanız forumda bir arama yaptırsanız keşke...

Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Next gece video performansı çok kötü dün test ettim
    Hocam görüşlerini ve tavsiyeleri daha detaylı bekliyorum.

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Next'in ithal ettiği Aee Sd21 Pro kullanıyorum...Tek tavsiyem..Kaçırmayın..
    Beni indirimi ve taksitleri cezbetti Bende kesinlikle almayı düşünüyorum ama daha iyi daha ucuzu var mı takibindeyim.

VE Güncel bir bilgi. Ürünü satan 2 firma var biri stoklarını tüketmiş. Aklımı çeldi ve sanırım bundan alma yönündeyim.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    sj4000'de nasıl bilmiyorum ama denizle çok haşirneşirseniz ve dalgıçlık gibi bir hobiniz varsa next gayet mantıklı sebebi ise housingi 60m'ye kadar su geçirmiyor.

bu arada geçenlerde ya carrefourdu ya teknosaydı gopro hero-3 600 liraydı bilginiz olsun.

Arkadaşlar an itibariyle Next AEE 21SD pro siparişi vermiş bulunmaktayım.
    Ürünün yanı sıra hediyeleri beni çok ama çok cezbetti doğrusu. 8 Gb sandisk, Housing (su geçirmezlik aparatı), Uzaktan kumanda, Araç vantuzu, Ekstra batarya, Kask Bağlantısı, Yan kask Bağlantısı, Bisiklet bağlantısı ve fiyatı gerçekten inanılmaz 399,99 TL Kargoya vermişlerdir çoktan. Elime geçtiğinde detaylı bir şekilde bir konu daha açarım. Hepinize iyi günler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    N11 de 1 aydir indirimde. Kuponla 199 liraya kaptim bi tane.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)