Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TVS Apache rtr 150 vibrasyon hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=a0cM59dMQtM

Böyle bir video var ne kadar yardımcı olur bilmem.
    hahaha benim motorum ya duygulandım resmen ne günlerdi yaa makarasına çekmiştik tabii
    zerzura bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Al gardas sen yeterki video iste deneriz senin icin 1500 km felan demisim motor 150 km civarinda 0 daha hic biseyiyle oynanmadi yok cimenmis felan ustunde degil betonda https://m.youtube.com/watch?v=Lz5HbRZCklc
    SeGoo bunu beğendi.

Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al gardas sen yeterki video iste deneriz senin icin 1500 km felan demisim motor 150 km civarinda 0 daha hic biseyiyle oynanmadi yok cimenmis felan ustunde degil betonda https://m.youtube.com/watch?v=Lz5HbRZCklc
    Saolasın sezer abi güzel ve açıklayıcı bir video olmuş

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstteki video çeken bizdik Bu arada Apache yaklaşık 30000 km kullandım Apache de titreşim mevcut lakin sen motoru devirli kullanmazsan ve artcin rahatsız olmaz.Apache kaya gibi motordur yağını filtresinin maximum 1500 km de değiştir yıllarca bin
    Kaan'ın Apaci hatta bu Vay be geyik olsun diye çekmiştik

1 saatten uzun süre devamlı yüksek devir gidilirse ayaklar uyuşuıyordu bende.
    Artçı daha da titreşim alıyor.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Arkadaslar bırakın Allah aşkına ya adamlar cbrdede var demiş daha bugün kıyaslamak için bindim bende 125 arkamda oturan arkadaşta yeni kasa 250var inmek için yarıyoldan döndük motorlarimiza atladik hemen ben boyle bisey görmedim ya

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bırakın Allah aşkına ya adamlar cbrdede var demiş daha bugün kıyaslamak için bindim bende 125 arkamda oturan arkadaşta yeni kasa 250var inmek için yarıyoldan döndük motorlarimiza atladik hemen ben boyle bisey görmedim ya
    dostum kimse yoğurdum ekşi demez.. bende 1 yıl cbr 125 kullandım.. eski kasa yeni kasa hepsini biliyorum.. honda fanlığı yapmadığım gibi tvs fanıda değilim.. sadece yiğidin hakkı yiğide diyorum.. olanı söyleyin başka bişey istemiyoz..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bu forumda'ki Apache kullanıcılarının kafasından verin bana.

Bu Apache'leri zaten Allah kendisi yaratıp dünya'ya peygamber olarak göndermiş.
    Her şeyi ile kusursuz makinalar Allah 1 Apache 2.

Yahu titriyor işte hocam motor.
    Drift + YBR + Discovery'i hepsinin titreşimini topla bi Apache'nin titreşimi ya eder ya etmez.
    Titreşim insanı bir motordan soğutan başlıca şeydir.
    Yeni kasa Apache'de titreşim biraz daha azaltılmış diye duydum ne kadar doğrudur bilinmez.
    Ama 2011 - 2012 - 2013 ve makyajlanmamış Tvs Apache'ler Bildiğiniz hint malı vibratördür.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Drift + YBR + Discovery'i hepsinin titreşimini topla bi Apache'nin titreşimi ya eder ya etmez.
    Yeni kasa Apache'de titreşim biraz daha azaltılmış diye duydum ne kadar doğrudur bilinmez.
    Ama 2011 - 2012 - 2013 ve makyajlanmamış Tvs Apache'ler Bildiğiniz hint malı vibratördür.
    kaan sana bi çok kez cvp verdim ztn kardeşim yazmıcam bile Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.. seninki tamamen bundan ibaret.. bak dön oku sayfayı titremiyor diyen 1 apache sahibi bul , sonra yazdıklarını muhatap alsın millet..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya şu konu bitmeyecek mi artık

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hemen çamur at zaten hiç bindinmi ? kısa süreli binmişsindir elbet. ondan bir şey anlayamazsın.
    Ya susmak ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Kaan binmedi ben bindim bende yalancıyım o zaman, ne hikmetse titriyor diyen herkes yalancı zaten değil mi? Yaptığınız iş bence günah ben milleti yalan yanlış bilgilendrip titreşimi olan bir makinaya titreşimi yok deyip aldırtamam. Ben altımda apache varken de forumda titriyor yazdım sattıktan sonra da var diyorum. Motoru 3 km sürüp titremiyor diyen adam değilim ben apache' min hakkını vererek sürdüm 125 de bastım hiç durmadan 70 km yol da aldım şehir içinde tabii ki dur kalk titremez çünkü ayağınız elbet yere değiyor, binin motora çıkın Tem' e e-5' e diğer arabalar üstünüzden geçmesin diye basın gaza bakın bakalım indiğinizde ayaklarınız tutuyor mu? Jöle oluyor bacaklarınız jöle! Kaldı ki spor yapan biriyim ham da değil vücut ama gerçek bu bana yalancı diyen varsa da varsın desin, onların motorları titremiyorsa aman ha aman satmasınlar zira dünya üzerindeki titremeyen yegane apache sahipleri onlar olabilirler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)