Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS Apache rtr 150 vibrasyon hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

TVS 150 vibrasyon hakkında deneyimli kişiler bilgi verebilirlermi o motoru almak istiyorum da.Vibrasyon hakkında videoda atabilirseniz sevinirim.Yani vibrasyon en fazla ne kadar etkiliyor öndeki ve arkadaki kişiyi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

Böyle bir video var ne kadar yardımcı olur bilmem.
    SeGoo ve Kaangngr bunu beğendiler.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Abartılacak kadar bir titreşim yok. ben uzun yola çıktım titreşim yönünden hiç sıkıntım olmadı. (2012 model)
    SeGoo bunu beğendi.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Ben 2 yildir 2011 apache kullanıyorum titreşim rakiplerine gore biraz fazla olabilir ama gücüde fazla tek biniyorsan titreşim hiç sorun olmuyor 2 kişi olunca yuksek devirde biraz titreşim artıyor ben tipi güzel olduğu için bide atik olduğu için seviyorum apacheyi
    SeGoo bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Rakiplerine oranla (ybr, cbf, discover) çok atik, hırçın ve güzel makina fakat it gibi titriyor, yukarda bi video var sakın ona aldanma videoda motoru çimenlerin üstüne yatırmışlar titremiyor diyorlar. Ben orta sehpaya alıp boşta gaz verince 7 bin devirden sonra motorun tekerleri yere değmeden hareket ediyordu titreşimden

En son motosiklet fuarından dönerken teme çıktığımda peglerdeki ttireşim yüzünden bi ara ayaklarımı peglerden kaldırıp havada tutarak gittim leylek gibi temin ortasında. Hele arkadaki oturan için durum daha felaketmiş bunu motoru geçen hafta sattığımda alan arkadaş beni şirkete geri bırakırken fark ettim. Hep arkama oturanlar bi tarafım uyuştu yeter derlerdi cidden haklılarmış zangır zangır titriyor arkada oturan.

Ben bunu motoru satmadan önce de bi çok kez dile getirdim forumda, servise gittiğimde bütün apache kullananlar ya iyi hoşta keşke titremeseydi derlerdi ama bu forumdakilerin motorları efsunlu daha benim motorum titriyor diyene denk gelmedim benim sana önerim ilk gördüğün apache kullanan kişinin yanına git kardeşim bu motordan alma niyetim var ama titreşimini merak ediyorum bi boştayken gaz verebilir miyim de devri 7 bini geçince ne demek istediğimi anlayacaksın zaten.
    celikat, Alisilin ve SeGoo bunu beğendiler.

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    hiç düsünme al titreşim felan yok yüksek devirlerde oluyor biraz tabi her motorda oldugu gibi ama cok saglam güzel bi motor şekli durusu gidişi
    SeGoo bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Üstteki video çeken bizdik Bu arada Apache yaklaşık 30000 km kullandım Apache de titreşim mevcut lakin sen motoru devirli kullanmazsan ve artcin rahatsız olmaz.Apache kaya gibi motordur yağını filtresinin maximum 1500 km de değiştir yıllarca bin
    SeGoo ve zerzura bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Yav arkadaş konu açmak için konu açıyosunuz resmen.. sahibinden de bir ton apache var.. gidersin birine alıcı gibi denersin motoru görürsün titreşim nasıl .. Herkesin popo konforu farklı.. kimini hiç rahatsız etmez , kimide narindir ah vah yapar.. kim ne bilsin senin durumun nedir
    M.balibey, lawyer_16 ve SeGoo bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

SSIRIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 - Hero XPulse 200V4
    Yeni kasa apache rtr150 sahibiyim. 7bin devirden sonra bir titreşim var. Ama bu titreşim indiğinde uyuşma felan yapmıyor. belki bazı tek silindir motorlara göre bir tık fazla titreşim vardır ama rahatsız edici değil. titreşim deyince aklına çin malı motorlar gelmesin. ehliyeti aldığım sürücü kursunda kuba çita 100 vardı 50km/h den sonra motor dağılacak gibi oluyordu, hatta aynaya baktığımda titreşimden hiçbir şey görünmüyordu, inince elin, ayağın, kıçın uyuşuyor. apache nin bunla uzaktan yakından alakası yok titreşimde.
    SeGoo bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    kurye tayfasını titreşiminden bezdirip tekrardan cbf150 ye döndüren motordur.
    SeGoo ve dyavol-77 bunu beğendiler.

jrbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağustostan beri artçı olarak bindim apacheye, ehliyet almamda en büyük etkendir.

Ama çok titriyor. Ayaklarım ve bacaklarıma masaj yapıyor adeta.
    SeGoo bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR 2013
    20.000 km kullandım ve halada kullanmaya devam ediyorum. bir kere bile ulan şu titreşimde olmasaymış varya.. felan demedim. çünkü atikliği ve sürerken verdiği güven hissi ve az yakması bu durumun üzerini kapatıyor. (CBF Tecrübemde var ve tamamen kandi şahsi fikrim)

Saygılar..
    SeGoo bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Şehir içi kullanırsan pek rahatsız etmez fakat uzun yolda kullanırsan motordan indiğinde sadece ellerinde 10-15 dakika uyuşma olur, arka tarafta daha fazla titreşim var, çok devirlendiği zaman arkada oturanın ayakları titreşimden ayaklıklarda kayıyor.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Titreşim varmış arkadaşlar olay bu,titreşim istemeyen cbf ybr baksın,atik nisbeten güçlü biraz da estetik birşey istiyorsanız tvs.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Bu muhabbet bitmezzzz.

Arkadaşın dediği gibi herkesin konfor hassasiyeti başka.Kullanıp denemeden bilemeyeceksiniz.
    Ama çok güzel ve kaliteli bir motor. Tavsiye ederim.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Biri diyor ''titreşim var'' , biri diyor ''titreşim yok''
    Hanginize inanalım ? Ben de düşünüyorum bu motosikleti. Kafam çok karışık bu motorda bu titreşim yüzünden.
    En iyisi gidip kullanmak.

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=a0cM59dMQtM

Böyle bir video var ne kadar yardımcı olur bilmem.
    Videoya bakan anlar zaten.Baksana debriyaj maneti ve anahtarlık nasıl titriyor Titreşimde güzellik anlayışı gibidir bence.Seveni vardır sevmeyenide(Harley-Davidson)

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Cbr 250 den sonra apacheyi sürdüğümde titreşim olarak fark yoktu.

Cbr ın görüntüsünden dolayı titreşimden bahseden yok olay bu.

Bence net abartılıyor.

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri diyor ''titreşim var'' , biri diyor ''titreşim yok''
    Hanginize inanalım ? Ben de düşünüyorum bu motosikleti. Kafam çok karışık bu motorda bu titreşim yüzünden.
    En iyisi gidip kullanmak.
    kullanacaksan 7 bin devirleri üstüne çık tek rahatsız edici değil artçıyla gideceksen artçıya titreşim gelir ayrıca kimse forumda titreşim yok diye yazmamış zaten sen en iyisi kendin kullan tset et

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 den sonra apacheyi sürdüğümde titreşim olarak fark yoktu.

Cbr ın görüntüsünden dolayı titreşimden bahseden yok olay bu.

Bence net abartılıyor.
    Ben bunu anlatamıyorum millete apachede titreşim yok demiyoruz zaten var.. ama cbr 125 ve cbr 250de olduğu kadar var.. sadece honda diye SS diye kimse buna laf etmezken apacheye titreşim motoru denmesi çok saçma ve artık görünce gülüp geçiyorum.. bilen birinin söyliceği şeyler değil..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)