Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

şehir içi canavarım geldi :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Herkese merhaba.
    Dün ilana koydukları çok uygun bir fiyata bulduğum pcx 150 yi aldım =)7.000 tl. 2014 model 2300 km de . Satan arkadaş paraya sıkıştığı için bu fıyata koymuş. Pazarlık falan yapmadık hiç zaten son fıyatı buydu. ne yalan söliyim bende kaçırmadım.herhalde artık apartmandakiler söylenmeye başlıcak çünkü garajdaki 4. motorum oldu.en güzel rengi bence füme. gerçi gri olarak geçiyor ruhsatta. ışığa görede renk değiştiriyormuş kapalı havada baya koyu füme oluyor aslında ışık varken bir iki ton daha açılıyor o renk. valla bence süper bir motor. şehir içinde pır pır bütün aralardan derelerden git )) nerdeyse sıfır gibi zaten. topcase taktırmayı düşünmüyorum zaten sele altı bagajı benim için büyük lüks :D :D resimlerdeki kask nolan n86 ve tam sıgıyor buda çok güzel oldu. montu koyamıyorum cunku sırt koruması oldugu ıcın pek katlanmıyor fakat dizlik eldiven bellik hepsini koyuyorum =) ee montuda koyamıyım o kadarda olsun. dedim ya benim için zaten buyuk bir lüks bunlar
    çok ufak bir çiziği var kaldırıma sürtmüş oda hiç sorun değil. aldıgım arkadas city grip takmış zaten o yuzden lastik sorunumda yok =) ve tabikide hemen kan grubumu yapıştırmayıda ihmal etmedim

herkese iyi sürüşler.

m1t0, Xavosa, motorturkiye ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    berkcigdem bunu beğendi.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Kazasız belasız inşallah. Hayırlı olsun.
    berkcigdem bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Vay be garajda 4. motor diyorsun

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    berkcigdem bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be garajda 4. motor diyorsun
    3 tanesi benim 1 taneside kız arkadaşımınki.

KTM duke 200
    KTM duke 690r
    Yamaha xmax 250 (kız arkadaşımın kendisi şuan yurt dışında yüksek lisans yaptığı için ben çöktüm motora :D )
    Honda Pcx 150

al sat ile uğraşan birisi değilim yanlış anlaşılmasın. parayı çarçur ediceğime böyle şeyler almayı tercih ediyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125
    hayırlı olsun. Allah kazadan uzak tutsun.
    berkcigdem bunu beğendi.

Hayırlı Olsun Allah Kaza Bela Vermesin, Beğendim motoru

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 tanesi benim 1 taneside kız arkadaşımınki.

KTM duke 200
    KTM duke 690r
    Yamaha xmax 250 (kız arkadaşımın kendisi şuan yurt dışında yüksek lisans yaptığı için ben çöktüm motora :D )
    Honda Pcx 150

al sat ile uğraşan birisi değilim yanlış anlaşılmasın. parayı çarçur ediceğime böyle şeyler almayı tercih ediyorum.
    şu an senin sevincini anlayabiliyorum için nasıl kıpır kıpırdır demek isterdim ama diyemiyorum gözün doysun şaka bir tarafa hayırlı olsun kazasız belasız
    Salih_T ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an senin sevincini anlayabiliyorum için nasıl kıpır kıpırdır demek isterdim ama diyemiyorum gözün doysun şaka bir tarafa hayırlı olsun kazasız belasız
    senınkı ne zaman geliyor sen onu söyle ) hala kıpır kıpırsın sen dimi :D:D:D yok ben motor aldıgım zaman öle kıpır kıpır olmuyorum belkide alıştığım içindir artık herhalde bu 12. motorum falan oldu benim. ama bak görürsün sende böyle olucaksın bir yerden sonra böyle bir scooter alıcaksın :D çelikattı yanlış hatırlamıyorsam hem busası hemde asyası vardı :D cidden çok farklı kullanım alanları varya :D bagajı var bagajııııı :D :D :D :D elinde taşımıyorsun o kaskı falan ! :D :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senınkı ne zaman geliyor sen onu söyle ) hala kıpır kıpırsın sen dimi :D:D:D yok ben motor aldıgım zaman öle kıpır kıpır olmuyorum belkide alıştığım içindir artık herhalde bu 12. motorum falan oldu benim. ama bak görürsün sende böyle olucaksın bir yerden sonra böyle bir scooter alıcaksın :D çelikattı yanlış hatırlamıyorsam hem busası hemde asyası vardı :D cidden çok farklı kullanım alanları varya :D bagajı var bagajııııı :D :D :D :D elinde taşımıyorsun o kaskı falan ! :D :D
    daha gelmedi içim kıpır kıpır aynı zamanda Yusuf Yusuf ne yapacağız canavarla karmaşık duygular içerisindeyim
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    allah kaza bela vermesin güle güle bin

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    galeri gibi olmuş cidden hayırlı olsun
    "Edeple gelen lütufla gider"

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun böyle motor almaya devam ederseniz bide arsa alıp kapalı garaj yaptırmak zorunda kalacaksınız heralde :D
    ///MPOWER bunu beğendi.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    daha gelmedi içim kıpır kıpır aynı zamanda Yusuf Yusuf ne yapacağız canavarla karmaşık duygular içerisindeyim
    Hocam sen 250 den mi 600'e geçiyodun ? 23 marta az kaldı ya sabret

Bu fiyata bu motor bence harika. Hayirli olsun.

Motosikleti
    ktm 1190
    ilk 2.000 km sonra hepsi geçicek :D zaten ilk 1000 rodaj oldugu ıcın mecbur uslu uslu gıdıceksın ondan sonrada kademeli kademeli alışıcagın ıcın hıc sorun olmaz. cunku 600rr gıbı bır motorda bır anda gaz actıgında hooooo noluyo lan dıye tepkı alıcagını bıldıgın ıcın kademelı yapıcaksın bunu

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Başlığı ve sizin olduğunuzu görünce aha yeni ktm dedimki şoke oldum hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı ve sizin olduğunuzu görünce aha yeni ktm dedimki şoke oldum hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin
    :D:D:D o başlık yakında gelıcek merak etme :D :D :D 390 için açıcam onu fakat 2015 leri geliyormuş ve kaydırmalı debrıyaj - sele değişikliği var. spormoto ile konusucam 2014 ü almıyım onu alıyım dıye. cunku 2014 e kaporasını bırakmıstım. bır netlık kazandıgında onun konusunu acıcam

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın
    berkcigdem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)