Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

donör motor hakkında beyin fırtınasına buyrun. (scrambler projesi içerecek.)

Motovento
    REKLAM ALANI

Mondial in yeni bir cg motoru var cafe racer a gider gibi duruyor. Kalın dişli teker takılabilecek olsa araştırabilirdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial in yeni bir cg motoru var cafe racer a gider gibi duruyor. Kalın dişli teker takılabilecek olsa araştırabilirdim.
    Gelir olarak düşük düzeyde ben olsam boxer dururken mondiale yönelmem.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Lifan 250b Cafe Racer

Salih_T bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yanlış anlama ama bu konu hiç bir şey içermeyecek boş muhabbet ten başka bıktım şu forumda ki hayata geçmeyen projelerden
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlama ama bu konu hiç bir şey içermeyecek boş muhabbet ten başka bıktım şu forumda ki hayata geçmeyen projelerden
    Yanlış anlama ama muhabbet boşsa o muhabbete girmemek özgürlüğüne her insan sahip.

Her proje istenen şekilde ve hızda ilerlemez. Koşullar süreçleri belirler.

Ayrıca boş muhabbet yapmak yaşadığımız şartları düşünürsek yapabileceğimiz en zararsız şeylerden biri ve boş konuşmak da bir özgürlük.

Son olarak sevgili dostum, bıkmayınız, bu boş muhabbetleri yapanlar harekete geçmese bile harekete geçecekler bu boş muhabbetlerin arasında bilgi toplayacak.
    ModernKovboy bunu beğendi.

tolgama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj boxer proje için gerçekten mantıklı

Alıntı tolgama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj boxer proje için gerçekten mantıklı
    Bajaj boxer ın bir facebook grubu var. Orada gördüklerimdem sonra şu an aklıma yatan şey boxer benim de.

Tabii gönül ister bir sr 400 ama cüzdan... ah o cüzdan...

Aslında bu konuda Çinli ler işe yarayacak makinaları üretiyorlarda bizden taleb gitmiyor sanırım.
    Klasik yada retro denebilecek tarz makinalar lazım.Oysa bize getirilenler uzay olsun arka tek olsun far şöyle asabi baksın acayip grenaj olsun.Ben anlayamıyorum 125-250 makina o biçim şekilli (race) çalıştırınca tırt.Tırt olmaması için ancak aşşağıdakiler gibi bir şekil olması gerek.

Bu makinalardan getirecek kimse yokmudur...Bu Çinden aynen böyle cıkmış.İngiliz cafe ciler bunu Herald diye alıyor...

Alıntı kilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu konuda Çinli ler işe yarayacak makinaları üretiyorlarda bizden taleb gitmiyor sanırım.
    Klasik yada retro denebilecek tarz makinalar lazım.Oysa bize getirilenler uzay olsun arka tek olsun far şöyle asabi baksın acayip grenaj olsun.Ben anlayamıyorum 125-250 makina o biçim şekilli (race) çalıştırınca tırt.Tırt olmaması için ancak aşşağıdakiler gibi bir şekil olması gerek.

Bu makinalardan getirecek kimse yokmudur...Bu Çinden aynen böyle cıkmış.İngiliz cafe ciler bunu Herald diye alıyor...

http://www.haywards.co.uk/uploads/1/...24871.jpg?1072

http://www.haywards.co.uk/uploads/1/..._orig.jpg?1020
    Kessen bizim distiribitörleri getirmeleri bunları. Boxer a tel jantı aksesuar olarak bile geyirmeyeceğiz diye açıklama yapmışlardı.

donör motoru millete soruyorsan bu proje baştan ölü. senin cebindeki parayı, bu işe ayıracağın vakti, motorun tasarımını el aleme mi yaptıracaksın. madem custom modifiye ıvır zıvır bir şeyler yapmak istiyorsun gider kafana uyan motoru alırsın gelir nasıl yaptığını paylaşırsın. illa ki fikir istiyorum diyorsan da gugıl amcana sorarsan sana türlü türlü cevap verir. ondan ötesi boş muhabbet.

Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donör motoru millete soruyorsan bu proje baştan ölü. senin cebindeki parayı, bu işe ayıracağın vakti, motorun tasarımını el aleme mi yaptıracaksın. madem custom modifiye ıvır zıvır bir şeyler yapmak istiyorsun gider kafana uyan motoru alırsın gelir nasıl yaptığını paylaşırsın. illa ki fikir istiyorum diyorsan da gugıl amcana sorarsan sana türlü türlü cevap verir. ondan ötesi boş muhabbet.
    Az yukarıda boş muhabbetleri ilgili yazdıklarımı okuyunuz.

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az yukarıda boş muhabbetleri ilgili yazdıklarımı okuyunuz.
    herkese aynı şeyleri yazıyorsanız farkına varamadığınız bir problem var demektir.

Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese aynı şeyleri yazıyorsanız farkına varamadığınız bir problem var demektir.
    Bunda nasıl bir problem görüyorsun.Boş muhabbet olabilir ama insanlar örtüşen beğenilerini burada paylaşıp yapamayacak olsa bile hayalini kurup bazılarından aklına gelmeyecek fikirler edinip gerçeğe dönüştürebilir.

Aynı eylemleri gerçekleştirip farklı sonuçlar beklemek zannımca esas problem.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)