Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.2 litre yağ alan motora 3 litre yağ koyan teknik servis ve 150 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    delifişek2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300 30.th anniversary
    Merhabalar arkadaşlar durum şöyle ki motosikletimin 1000km bakımından sonra farkettim ki çekiş de azalma var birde baktımki yağ seviyesi çok yukarılarda usta müsvettesi eleman bile sayılmaz sıfatless diyelim 3litre yağı komple dökmüş bugün yine masraf edip yağını değiştirttim başka bir serviste az bir miktar hava filtresine yağ gitmiş hava tuttular gitti tek marşta çalışıyor bujilerde sağlam kanısına vardık keçeler de sağlam 150 200 km arası kullandım motosikletimi fazla yağ ile sizce kontrol etmem gereken başka bir yerini kontrol etmelimiyim yada uzun vadede sorun yaratırmı, zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler, saygılar.
    yanakadam, Biyturs_OnSr ve mterayes26 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence o servisi bir kontrol edin o eleman orada mı değil mi diye
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    " sıfatless " iyiymiş.

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Benimde ön tekerden ses geliyor. Götürdüm tamire. Eleman ben hallederim onu dedi, balataların değişmesi lazım dedi. Bak dedim, balatalarda sorun yok, sen diski değiştir, benim kafa rahat olsun dedim, yok inat etti. Motoru teslim aldım, hop aynı sesin farklı tonu yine geliyor. Geri gittim hayırdır diye, kardeş diyor, onlar yeni balata ondan dolayı ses yapıyorlar, geçer diyor. Eminim sorunun diskte yada tekerde olduğundan. Israr ettim diski değiştir diye, frene basınca sapıtıyor ön teker dedim, haftaya gel dedi. Birdaha uğrar mıyım oraya ? Asla

Yok abi, hayatında 1 kere motor kullanan adam dükkan açarsa böyle oluyor, yapacak bir şey yok.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Biyturs_OnSr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ön tekerden ses geliyor. Götürdüm tamire. Eleman ben hallederim onu dedi, balataların değişmesi lazım dedi. Bak dedim, balatalarda sorun yok, sen diski değiştir, benim kafa rahat olsun dedim, yok inat etti. Motoru teslim aldım, hop aynı sesin farklı tonu yine geliyor. Geri gittim hayırdır diye, kardeş diyor, onlar yeni balata ondan dolayı ses yapıyorlar, geçer diyor. Eminim sorunun diskte yada tekerde olduğundan. Israr ettim diski değiştir diye, frene basınca sapıtıyor ön teker dedim, haftaya gel dedi. Birdaha uğrar mıyım oraya ? Asla

Yok abi, hayatında 1 kere motor kullanan adam dükkan açarsa böyle oluyor, yapacak bir şey yok.

adam parayı almış ister git ister gitme
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Onu yapan kişi ile uğraşmayacaksınız.. Ben sym de 15 defa servise gittim.. En son adamlar yaptık dedi motoru verdi baktım sorun devam ediyor.. Motor seni görünce yaptı abi dediler.. Peki dedim aldım motoru yazdım genel merkeze durumu.. Sonra ne güzel arıyorlar ne yapabiliriz diye..

Birde aklınızda bulunsun bir arıza için servise gittiğinizde garantili ise mutlaka servis kağıdını alın üzerinde de ne için gittiğiniz yazsın.. 2 senede 4 defa farklı-aynı sorun yaşayınca parayı geri talep edebiliyorsunuz..

Genel merkeze mutlaka yazın sonra size sorunlu müşteri olarak bakıp başımıza bela olmasın diye düzgün işçilik çıkarıyorlar..Bir daha da masraf etmeyin adamların hatası yüzünden..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu yapan kişi ile uğraşmayacaksınız.. Ben sym de 15 defa servise gittim.. En son adamlar yaptık dedi motoru verdi baktım sorun devam ediyor.. Motor seni görünce yaptı abi dediler.. Peki dedim aldım motoru yazdım genel merkeze durumu.. Sonra ne güzel arıyorlar ne yapabiliriz diye..

Birde aklınızda bulunsun bir arıza için servise gittiğinizde garantili ise mutlaka servis kağıdını alın üzerinde de ne için gittiğiniz yazsın.. 2 senede 4 defa farklı-aynı sorun yaşayınca parayı geri talep edebiliyorsunuz..

Genel merkeze mutlaka yazın sonra size sorunlu müşteri olarak bakıp başımıza bela olmasın diye düzgün işçilik çıkarıyorlar..Bir daha da masraf etmeyin adamların hatası yüzünden..

kesinlikle doğru kanuni de yaşadım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Biyturs_OnSr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde ön tekerden ses geliyor. Götürdüm tamire. Eleman ben hallederim onu dedi, balatalarýn deðiþmesi lazým dedi. Bak dedim, balatalarda sorun yok, sen diski deðiþtir, benim kafa rahat olsun dedim, yok inat etti. Motoru teslim aldým, hop ayný sesin farklý tonu yine geliyor. Geri gittim hayýrdýr diye, kardeþ diyor, onlar yeni balata ondan dolayý ses yapýyorlar, geçer diyor. Eminim sorunun diskte yada tekerde olduðundan. Israr ettim diski deðiþtir diye, frene basýnca sapýtýyor ön teker dedim, haftaya gel dedi. Birdaha uðrar mýyým oraya ? Asla

Yok abi, hayatýnda 1 kere motor kullanan adam dükkan açarsa böyle oluyor, yapacak bir þey yok.
    Merhaba,
    Sorun neymiş neden on tekerden ses geliyormuş, çözüldü mu

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı delifişek2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar durum şöyle ki motosikletimin 1000km bakımından sonra farkettim ki çekiş de azalma var birde baktımki yağ seviyesi çok yukarılarda usta müsvettesi eleman bile sayılmaz sıfatless diyelim 3litre yağı komple dökmüş bugün yine masraf edip yağını değiştirttim başka bir serviste az bir miktar hava filtresine yağ gitmiş hava tuttular gitti tek marşta çalışıyor bujilerde sağlam kanısına vardık keçeler de sağlam 150 200 km arası kullandım motosikletimi fazla yağ ile sizce kontrol etmem gereken başka bir yerini kontrol etmelimiyim yada uzun vadede sorun yaratırmı, zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler, saygılar.
    Fazla mal göz çıkartmaz düsturuyla hareket etmiştir. Bak git söyle, ne olmuş fazla koyduysak, bişi olmaz, daha iyi yağlar cevabını alırsın
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

delifişek2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300 30.th anniversary
    Arkadaşlar çaya çorbayada beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)