Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Detaylı temizlik pasta cila boya koruma

Motovento
    REKLAM ALANI
    egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Herkese selamlar,sevgiler ve saygılar. Arkadaşlar motorum yeni boyadan çıktı. Çokta güzel işçiliği oldu eskiden fazla takmıyodum tabi şimdi kusursuz olunca insan daha çok üstüne düşüyor. Motorla okula gidip geliyorum bazen göremediğim yerlerde bırakıyorum. böyle oluncada kurcalanıyo üstüne oturuyolar kuyruğa ayakkabısını değen depoyu ceketiyle çizen ufak tefek kusurlarımız meydana geliyo. Alarm taktırıp pasta cila boya koruma yaptırmayı düşünüyorum fakat bu kimyasal işlerine girdimmi kafam iyice karıştı bir ton marka ürün çıkıyo ortalığa. motosiklet içinde sırf bu işi yapan profesyonel birini bulamadım izmirde. Oto kuaförlerine gidiyorum yaparız abi diyolar ne olcak vercez polisajı yanıcak diyolarda pek güvenemiyorum açıkçası. Sizce sıradan bir otoyıkamacı yapabilirmi bu işi ? Daha önce yaptıran oldumu ? İnternette bununla ilgili videolarda çok az 3m markanın yabancı bir videosunu bulabildim sadece.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pasta plastigi (belki de mat boya için sadece) kucaklıyor. Bir parçaya pasta sürdü yikamaci. Parçanın azına ş.cti

Motosikleti
    600RR
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pasta plastigi (belki de mat boya için sadece) kucaklıyor. Bir parçaya pasta sürdü yikamaci. Parçanın azına ş.cti
    Bende bundan korkuyorum işte ama yeni boyayı dağıtmak içinde çoğu kişi pasta attırmamı tavsiye ediyor

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    forumda şöyle bir konu var ama ankara maalesef http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...a-koruma.html# ürün satışlarıda var bir incele istersen
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    600RR
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda şöyle bir konu var ama ankara maalesef http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...a-koruma.html# ürün satışlarıda var bir incele istersen
    Aradığım tam olarak böyle bir şeydi eyvallah hocam en azından bir oto yıkamacıya artık tam olarak ne istediğimi aktarabilirim ama bu yaptıkları tam olarak detailing oluyo kulak çöpüyle falan giriyolar aksamlara inş kaportaya komple polisajla girişen oto yıkamacılardada bu hassasiyeti sağlıyan birini bulabilirim 😀

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.detailturkey.net

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı egekrgz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığım tam olarak böyle bir şeydi eyvallah hocam en azından bir oto yıkamacıya artık tam olarak ne istediğimi aktarabilirim ama bu yaptıkları tam olarak detailing oluyo kulak çöpüyle falan giriyolar aksamlara inş kaportaya komple polisajla girişen oto yıkamacılardada bu hassasiyeti sağlıyan birini bulabilirim ��
    iyi araştır bence acele etme ne istediğini gördün zaten illaki vardır izmir de böyle şeyler yapan araştırmak lazım olup olmadık yerlere verme motoru
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)