Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

EHLİHYETSİZ İSTANBULDAN SAKARYAYA GİTME

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    iyi günler arkadaşlar, yamaha yzf 125 lik motorumla Sakarya' ya gitmeyi düşünüyorum fakat ehliyetim henüz yok sizce bu risk göze alınır mı uzun yolda çevirme durumları nedir yardımcı olabilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şehirler arası yol bu. Ne olacağı belli olmaz. Kazaya karışırsan haklı olsan bile suçlusun. Hiçbir şekilde derdini anlatamazsın. Risk almaya değmez. Ehliyeti yakında alırsın diye tahmin ediyorum. Aldığın zaman doya doya istediğin yere gidersin.
    Her zaman en kötü ihtimaller bişey olmazcıların başına gelmiştir.
    brkatss ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    haklısın ehliyet büyük dert teşekkür ederim

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Herzaman ,her yolda, herhangi bir noktada ve daimi belirli bölgelerde çevirme olur.Bu tamamen şans .Bir firari olur yol denetlenir.Haftalık uygulama olur yol denetlenir.Kısacası burada ,il emniyet trafik şube müdürü kimse yoksa nerede ne olacağını kimse bilemez.Onun için hem kendi fiziksel ve maddi sağlığın için, hemde başkalarının sağlığı için ,ehliyetsiz araç kullanmaktan kaçınmakda yarar var derim.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sert olacak bu mesaj..., ehliyetin yoksa neden kullanıyorsun? Uzun yolu bitarafa bırak, şehir içinde bir kazaya ehliyetsiz karışmanın ne demek olduğunu anlayacak bilince sahip olmadan motosiklet sahibi olmak sadece deli cesareti.. Maddi hasarlı kazaların canı cehenneme, para ile çözülür.. Ya bir cana zarar verirsen ? Hadi ben senden vazgeçtim, allah korusun kaza bela göstermesin kimseye.. Kazada sana birşey olsa herkes zaten ehliyeti yokmuş diyip senden vazgeçer de, günahsız bir insana hangi hak ile zarar verebilirsin? Bu durumu yaşadıktan sonra pişman olmak mı doğru olan ? Allah beni kahretseydi de kullanmasaydım mı demek doğru?.. Bak güzel kardeşim, gençsiniz kanınız kaynıyor vesair vesaire.. Ama biraz da aklınızı başınıza alın. Rica ediyorum.. Yeni nesil diyoruz, aklı başında olacak diyoruz, örnekleri hiç de öyle gözükmüyor.. Al ehliyetini, madem motosikletini aldın... Sabret.. Ne için bu acele, ne için bu sabırsızlık..

Ben bütün bu yazdıklarımı senin başının ağrımaması, bu motosikleti zevk için kullandığımızı anlaman, ve ileri görüşlü olabilmen için yazıyorum,, yoksa çok da önemsemezdim, öyle değil mi ? Think before!..
    CHaTaN ve telike bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    konuyu açarken başlığa kendin yazmışsın işte
    ehliyetsiz istanbuldan sakaryaya gitme! hatta tuvalete dahi gitme
    Dodin ve chcts1 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

kocateker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    senin de dediğin gibi ...gitme

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    teşekkürler herkeze

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl olsa gitmeyeceksiniz niye onay arıyorsunuz? Hem ben sizin motosikletinizin olmadığına inanıyorum, şöyle internetten çalmadığınız plakasıda gözüken birkaç resim ekleyin bizde motosikletinizin olduğuna inanalım.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Laaaa hav levelaaaaaaa ....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ehliyet olmadan sakın yola Çıkma benim kardeşimde ehliyet yok ona bile motor vermem
    Başına bişey gelse Hesabını kim verecek
    Ceza yesen az uz değil 1600 tl civarı
    Ticari taksiye binsen daha ucuz olur

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl olsa gitmeyeceksiniz niye onay arıyorsunuz? Hem ben sizin motosikletinizin olmadığına inanıyorum, şöyle internetten çalmadığınız plakasıda gözüken birkaç resim ekleyin bizde motosikletinizin olduğuna inanalım.
    senin sıkıntıların var herhalde bilader.motorum olmasa buraya neden böyle bir konu açayım ayrıyeten neden forumdaki arkadaşlarımdan bilgi yardımında bulunayim ??

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı brkatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin sıkıntıların var herhalde bilader.motorum olmasa buraya neden böyle bir konu açayım ayrıyeten neden forumdaki arkadaşlarımdan bilgi yardımında bulunayim ??
    Bu aralar çok troll var ondan demiştir bakma.Tolkein'nin Orta Dünyasından fazla troll barındırıyoruz sitede.
    brkatss ve Dodin bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    ANDROİD BEYİNLİLERRR...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sert olacak bu mesaj..., ehliyetin yoksa neden kullanıyorsun? Uzun yolu bitarafa bırak, şehir içinde bir kazaya ehliyetsiz karışmanın ne demek olduğunu anlayacak bilince sahip olmadan motosiklet sahibi olmak sadece deli cesareti.. Maddi hasarlı kazaların canı cehenneme, para ile çözülür.. Ya bir cana zarar verirsen ? Hadi ben senden vazgeçtim, allah korusun kaza bela göstermesin kimseye.. Kazada sana birşey olsa herkes zaten ehliyeti yokmuş diyip senden vazgeçer de, günahsız bir insana hangi hak ile zarar verebilirsin? Bu durumu yaşadıktan sonra pişman olmak mı doğru olan ? Allah beni kahretseydi de kullanmasaydım mı demek doğru?.. Bak güzel kardeşim, gençsiniz kanınız kaynıyor vesair vesaire.. Ama biraz da aklınızı başınıza alın. Rica ediyorum.. Yeni nesil diyoruz, aklı başında olacak diyoruz, örnekleri hiç de öyle gözükmüyor.. Al ehliyetini, madem motosikletini aldın... Sabret.. Ne için bu acele, ne için bu sabırsızlık..

Ben bütün bu yazdıklarımı senin başının ağrımaması, bu motosikleti zevk için kullandığımızı anlaman, ve ileri görüşlü olabilmen için yazıyorum,, yoksa çok da önemsemezdim, öyle değil mi ? Think before!..
    polis tutanağında hatasız görülüp, mahkemece can kaybı olduğu için cezaevinde yatan arkadaşım var. tüm kamera kayıtları mobese ve güvenlik kamera kayıtları hatasız olduğunu görüyor. tüm evrakları tam. ehliyet ve arabanın evrakları.. fakat can kaybı var ve ceza yattı çıktı. şimdi iyice düşünülmeli herşey tamken bile ceza alabilme ihtimali varken neden eksiklerle yola çıkayım?
    Levent ve brkatss bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brkatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala resim bekliyorum, söylemlerinize dikkat edin, gerçek dünya sanal dünyadan çok farklıdır

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazdığın başlığı kafandaki düşünce geçeseye kadar tekrar tekrar oku!!

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    dostum,
    bakkala giderken bile polis çevirebilir. motoruna el koyar şuanın parasıyla tam 1600 TL ceza yersin. motorunuda gidip ehliyetli birisinin teslim alması gerekir. yapma, etme.. sen hata yapmasanda Allah korusun öküzün biri çıkar vurur, riske gerek yok

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...k-ne-olur.html

2006nın rakamları bunlar, 2015te neler olur sen düşün

Motosikleti
    Yamaha Yzf r125
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala resim bekliyorum, söylemlerinize dikkat edin, gerçek dünya sanal dünyadan çok farklıdır
    ben yalancıyım evet.motorum yok ve burda gereksiz paylaşımlar yapıyorum.hiç aklın alıyormu senin ??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)