Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa ve İstanbul'da Kamp Yapılabilecek Uygun alanlar.. (Öneri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selam arkadaşlar... Başlıkta belirttiğim üzere.. sezon açılıyor.. haliyle bende kamp ekipmanlarımı tamamladım, Benim ufaklığı uzun yollara hazırladım ve havaların ısınmasını beklemeye koyuldum.. Genel olarak Bursa ve istanbul ' da kamp düşünüyorum.. Şehir merkezlerine çok uzak olmayan sessiz sakin ve tehlikesi nispeten az bildiğiniz yerler varsa lütfen paylaşın..
    Benim gibi merak eden arkadaşlara da eminim faydası olacaktır..

Yaz ayları için uzun yol planlarımızda var bi kaç arkadaşla ancak bu kamp olayını haftasonu kaçamakları şeklinde düşünüyorum..

Daha açık söylemek gerekirse merak ettiğim yerler, ücretli kamp alanlarından ziyade daha az bilinen güzel bölgeler.. günübirlik mesafelerde olması kaydıyla.. İstanbulda bildiğim bi kaç nokta var ancak asıl merak noktam Bursa ..

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

tunahanist bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    takipteyim....

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Rezerve.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Marmarada en çok tavsiye edebileceğim yer Kırklareli-Kıyıköy'ü bir iki kilometre geçince doğal plaj alanıdır. Denizi Akdenizi aratmayacak kadar güzel ve sakindir. Kamp alanını yuvarlak içine aldım. Gerçi istediğiniz her yerde kamp yapabilirsiniz. Şahane bir yer.

Ben burayı da takip ediyorum. Geri kalanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Sinek olan yerlerden uzak durun yeter.
    http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=33764.0
    Adventure58 bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmarada en çok tavsiye edebileceğim yer Kırklareli-Kıyıköy'ü bir iki kilometre geçince doğal plaj alanıdır. Denizi Akdenizi aratmayacak kadar güzel ve sakindir. Kamp alanını yuvarlak içine aldım. Gerçi istediğiniz her yerde kamp yapabilirsiniz. Şahane bir yer.
    http://i.hizliresim.com/QRN2rV.jpg

Ben burayı da takip ediyorum. Geri kalanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Sinek olan yerlerden uzak durun yeter.
    http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=33764.0
    Orda kamp yaptım. Bir çok kamp yeri var. Eğer tuvalet temizliği konusunda takıntınız yoksa belediyenin yerini tavsiye ederim. Yarı fiyatına kalıyorsunuz.
    Benim için kamp yapacağım alanın yakınında su bulunması çok önemli o yüzden yaklaşık 1 buçuk saat dolaştım ama çevrede çeşme bulamadım. O sebeple çadır alanında kaldım. Bilginiz olsun.
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    http://ikitekersizasla.blogspot.com.tr/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Yalova çifte Şelaleler i tavsiye ederim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayat gezdikçe güzel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    Bandırmaya feribotla...erdek kamplar mevkiinde ada kampingi tavsiye ederim. fiyatları euro bazında çam ağaçları içinden denize girebiliyorsun. pahalı değil. kampın sahibi Türkiye Kampçılar derneği başkanı diye aklımda kalmış. çadırla kalabilirsin..

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Not ettim Attila Abim, eyvallah.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)