Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir Pazar Günü Turu / Antalya,Demre Virajları

Motovento
    REKLAM ALANI
    undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    Hava güzel keyifler yerinde , gezmemek için hiç bir neden yokken biz tabikide yine MotorTepesi'nde..Demre virajlarındaki adrenalin dolu yolculuğumuzu umarım sizde beğenirsiniz. İyi seyirler !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çohoş
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çohoş
    ben bile tekrar tekrar izliyorum. Beğenileri ve yorumları unutmayın dostlar !
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Motorumu özledim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsenin yarışmadığı, boş yere gaz açmadığı keyifli bir yol olmuş. Manzara, bitmek bilmeyen virajlar zaten çok güzel
    Yalnız dönüş yolundaki 3 çantalı motor sürücüsü (bmw sanırım) sağ virajda sağa sol virajda sola yaklaşıyor. Hadi sağ virajda çizgiyi kaçırır en fazla(karşı şeride çıkmazsa) ama sol virajda araba bile çarpabilir Allah korusun. İzlerken tedirgin oldum. Belki videoyu seyrettirirken bu konuda uyarabilirsiniz.

***Yazmıştım ki 10:30 da tehlikeli bir durum yaşanmış zaten. Karşıdan hızlı bir araba veya motosiklet de gelebilirdi :/
    beko12345 ve kane bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    3 lü çantalı bmw marka touringi süren , canına mı susamış ?
    Kaç kere virajın içini göremediği yerde karşı şeride geçmiş.

Bence en yakın zamanda motosiklet sürmeyi bıraksın .
    Hatta motosikletten önce araba sürüyorsa onuda dahada erken bıraksın.

Lütfen 10. Dakikadan itibaren 2-3 dakika izleyin.

Böyle saçmalık olmaz.
    Kendi canını geçtim başkasının da canını yakacak.

Ben olsam birdaha o sürücü ile en ufak birlikte sürmezdim.
    Birde artçısı var.
    BatuhanK, ake, kittyhawk ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Abi bende antalyada yaşıyorum. 1-2 hadtaya inşallah motor alıcam. Sen bilgili bi abiye benziyosun motoru açmam için bana bi yer önerebilir misin?

(evim güllükte)

bu arada video çok güzel olmuş elinize sağlık

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Çok güzel bir yol Finike-Demre arası ama maalesef gidiş geliş ve oldukça tehlikeli. GSXR ve K1600GTL kullanan arkadaşların viraj çizgileri ve motor üstünde ki vücut pozisyonları yanlış, arkalarında giderken dikkat et bence. Bunun dışında peglerin yere sürtmesinin nedeni vücut ağırlığını viraj dönüşüne aktaramaman, motordan daha çok sarkarsan motor daha çok yatar ;)

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    gayet keyifli ve başarılı bir video...

Motosikleti
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir yol Finike-Demre arası ama maalesef gidiş geliş ve oldukça tehlikeli. GSXR ve K1600GTL kullanan arkadaşların viraj çizgileri ve motor üstünde ki vücut pozisyonları yanlış, arkalarında giderken dikkat et bence. Bunun dışında peglerin yere sürtmesinin nedeni vücut ağırlığını viraj dönüşüne aktaramaman, motordan daha çok sarkarsan motor daha çok yatar ;)
    Mantığını çözemedim ciddi anlamda. Motor yatıyorki pegler sürtüyor , ağırlık aktarımını zaten yapıyorum peglerin sürtmesi motorun yatma derecesinin son noktasında olması demek yani motor sana diyorki o anda , daha fazla yatırma düşersin..
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

çok beğendim hocam gercekten de güzel bir video olmuş rabbim kaza bela vermesin, senin videolarını çok beğeniyorum sürekliliğini temenni ediyorum..

Takipteyimm

Motosikleti
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok beğendim hocam gercekten de güzel bir video olmuş rabbim kaza bela vermesin, senin videolarını çok beğeniyorum sürekliliğini temenni ediyorum..

Takipteyimm

İyi dileklerin için teşekkürler
    Youtube/MotorTepesi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Dost aci soyler, nasil viraja girilmez guzel bir ornek

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

12.19 tahammuden artciyi oldurmeye tesebbus izledikce insanin sinirleri geriliyor, abicim caniniz bu kadar ucuzmu epeydir boyle kotusunu seyretmemistim
    audioslave bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dost aci soyler, nasil viraja girilmez guzel bir ornek

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

12.19 tahammuden artciyi oldurmeye tesebbus izledikce insanin sinirleri geriliyor, abicim caniniz bu kadar ucuzmu epeydir boyle kotusunu seyretmemistim

Daha iyi tekniğe sahipsin anladığım kadarıyla.. Bir gün eğitim almak isterim madem öyle
    Youtube/MotorTepesi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bmw'li abi hakkaten enteresan hareketler içinde :D hızı ideal olmasına rağmen şeritte kalmayı becerememiş,
    yol çok güzel fakat herkes adına tehlike.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha iyi tekniğe sahipsin anladığım kadarıyla.. Bir gün eğitim almak isterim madem öyle
    Umarım bir gün hepimiz çok iyi tekniğe sahip oluruz. Viraj dışına çıkmalardan, tehlike atlatmalardan rahatsız olmamış gibisiniz. Çok güzel gazlıyorsunuz, müthiş, süper demek kolay. Ben kendi adıma gerildim izlerken.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    keyifli video diye sevindik Bmw li arkadas harikalar yaratmis arkasinda can tasiyor ayip etmis artcisina, viraj disiplini hak getire erken apexler aracla beraber viraj almalar dis seride savrulmalar, her virajin 2-3 unu dar almalar akabinde karsidan cikmalar...bilmiyorum bunlar basit kurallar cok uzman olmak gerekmiyor. Ya arkadasiniz bu iste cok uzman duayen her sartta canli cikabilecek kapasitede yada birseyler yanlis ilerliyor..

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    bmw yi kullananın bu dünya ile işi kalmamış, videon güzel olmuş, keşke tek başına olsaydın yollarda daha eğlenceli olurdu bu video. önündeki gerilim filmi gibi, her an bi yere patlatı patlayacak...
    beko12345 ve kittyhawk bunu beğendiler.

Motosikleti
    yanlis anlamayin beyler bayanlar yaptigim yorumlar sadece kendi surusum uzerine , baskasinin surusunu savunur durumda degilim benide ilgilendirmez.. olay yanlis anlasilmasin

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantığını çözemedim ciddi anlamda. Motor yatıyorki pegler sürtüyor , ağırlık aktarımını zaten yapıyorum peglerin sürtmesi motorun yatma derecesinin son noktasında olması demek yani motor sana diyorki o anda , daha fazla yatırma düşersin..
    Çözemediysen şöyle anlatayım sana; virajlarda vücudunun üst kısmını (kafanı, omuzlarını) ve vücudunun alt kısmını (kalçanı, bacaklarını) yeteri kadar viraj içine atamazsan motor daha fazla yatacağı için peglerin yere sürter. Ha bu demek değil ki peg yere sürttüğünde sen ağırlık transferi yapmadın, video'dan anlaşılan kafanı yeterince viraj içine sokmuyorsun dolayısıyla motor fazla yatıp pegleri sürtüyor. Viraj çizginde bence sorun yok, ama önde ki arkadaşlarım o şekilde sürmeye devam ederse ve sen bu kadar yakın takip edersen bir kaza esnasında kurtulman zor. Dikkatli ol...
    kittyhawk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)