Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bir Pazar Günü Turu / Antalya,Demre Virajları

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Önünde süren arkadaşa muhakkak bu videoyu izlettir,önce ilk seyrinde zevkini alsın bi hatırlasın 2.3. izleyişinde artık farkına varsın kaç defa karşı şeritten gelen araçla kafa kafaya kaldığını,kaç defa orada olmak istemeyeceği yerlerde gezindiğini.Ve bundan kıssadan hisse çıkartsın.Yani eksiğini görsün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Bence de BMW li arkadaşın sürüşü sakat, kendisi, artçısı ve arkasından gelen için ölümcül tehlikeler içeriyor, sanıyorum verilmiş sadakası mevcut ona güveniyor..

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Yanlış görmediysem BMW K1600GTL .. Kullanan arkadaşın canı sıkıldığı için bu hareketleri yapmıştır diye düşünüyorum arkada da kamera çekiyor :D
    Karşıdan gelen araç sürücüleri iyi sövmüştür diye düşünüyorum haklılarda.Bu tarz hareketler motorcuya değil tüm camiyaya laf getirir.Ne demek istediğimi anlamışsınızdır arkadaşınızı uyarınız yoksa çok yaşamaz başkasınında başını yakar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Bu arada yol çok iyi görünüyor izlemek bile keyif verdi orda olmak istedim video için saol arkadaşım yola devam ..

undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    Sadece ve sadece kendi sürüşümden sorumlu olduğum bu videoda lütfen virajları ve kullandığım çizgileri tekrar takip edin.Eleştiriniz varsa sürüşümle ilgili ondan sonra tekrar alabilirim.. Demek istediğim başkasının hatasını benim hatammış gibi bana yansıtmayın lütfen .. ilginize teşekkür ediyorum ve iyi seyirler diliyorum

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece ve sadece kendi sürüşümden sorumlu olduğum bu videoda lütfen virajları ve kullandığım çizgileri tekrar takip edin.Eleştiriniz varsa sürüşümle ilgili ondan sonra tekrar alabilirim.. Demek istediğim başkasının hatasını benim hatammış gibi bana yansıtmayın lütfen .. ilginize teşekkür ediyorum ve iyi seyirler diliyorum
    http://youtu.be/GkF7wUhNVZA?t=4m57s

Bu viraj için olabilecek en kötü çizgiye sahipsiniz desem yalan olmaz sanıyorum.. Gaz kolu ve ön freni görebilsek daha çok yorum yapabiliriz.. Yine de grubunuzdaki diğer sürücüler arasında en iyi kullanan sizsiniz..

Motosikleti
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/GkF7wUhNVZA?t=4m57s

Bu viraj için olabilecek en kötü çizgiye sahipsiniz desem yalan olmaz sanıyorum.. Gaz kolu ve ön freni görebilsek daha çok yorum yapabiliriz.. Yine de grubunuzdaki diğer sürücüler arasında en iyi kullanan sizsiniz..
    evet tam orda bi aksaklık yaşanmış onun bende farkındayım , teşekkürler yorum ve eleştiri için
    redlion999 bunu beğendi.
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Hava harika, yollar güzel, manzaraya da diyecek tek bir söz yok. Videonuz da oldukça başarılı izlerken keyif aldım

Taa ki Bmw li arkadaş önünüzde seyir etmeye başlayana kadar.

Özellikle 12.10 - 12.20 arası 'Aman Aman Aman' diye söylendim evdekiler ne oluyor oturduğun yerden diye dönüp baktılar. Kimse kusursuz değildir ancak bu sürüş tarzı ile önce kendisini sonra bütün trafiği tehlikeye atmakta..

Kazası belasız sürüşler dilerim. Umarım bu keyifli videoların devamı gelir

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ileri ve güvenli sürüş akademileri için işe yaracak bir video olmuş ama neler yapmamamız gerekir başlığı altında öğrencilere izletebilirler

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    bmw li arkadaşı izlerken ben yaşlandım.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bmw li arkadaşı izlerken fenalık geçirecektim resmen. Ömrüm boyunca böylesine berbat viraj alan bir motor sürücüsüne rastlamadım. hahi kendini hayatını hiçe sayıyor ulan arkadan can var can bir de karşıdan gelenler var. Ayrıca takip mesafeniz yok denecek kadar az Allah korumuş ne diyeceğimi bilemedim Onun dışında oldukça keyifli bir yol yolumuz düşerse haberleşiriz Ekleme: içlerinde en düzgün siz kullanmışsınız, Takip mesafesi biraz daha fazla olaymış daha iyi olurmuş

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BMW li artçılı şahis şuan tek parça yaşıyorsa arkasındaki kişiyle beraber 10.31 de iyi bakın

Kör viraj da opel marka van tipindeki araç sürücüsü virajı kendi sağından 10 cm kalacak şekilde mıcırları süpürerek dönüyor ve motorun üzerindeki 2 kişinin hayatını ustalıkla kurtarıyor.

Şansa yaşamak ve dahası şansa hayatta olduğunu bilmemek bu olsa gerek. Eğitimsizlik başa bela Aptal cesareti ve başkasının hayatıyla oynadığını idrak edememek de ayrı...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bmw li arkadaşı buraya çağırın, ölmek için daha güzel yöntemlerde var..

Motosikleti
    Bmw'nin hatalı sürüşünü herkes gördüyse , yorumları ve eleştirileri benim sürüşüm üzerine yapın arkadaşlar
    Motooooooor Tepesi'nden herkese merhaba. Yepyeni videolar ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın !
    Youtube/MotorTepesi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw'nin hatalı sürüşünü herkes gördüyse , yorumları ve eleştirileri benim sürüşüm üzerine yapın arkadaşlar
    Videoda o arkadaş varken yorumlar için sıranın sana gelmesi zor biraz dostum

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Sola dönen virajda yolun sağına doğru yanaşılıp öyle viraja girilir, sağa dönen virajda ise yolun soluna yanaşılıp öyle viraja girilir. Ben mi yanlış biliyorum
    Ama videoda izlediğim kadarı ile herkes orta çizginin 50cm sağında 50cm solunda dolanıyor bu yüzden görüş açıları çok dar viraja girilmeden. Viraj sonunda birşeyler olsa (bozuk yol, duran araba, yoldan geçen hayvanlar vs...) tepki süresi çok az olur.
    Allah korumuş kısacası.

Ayrıca araba sollamaları bana çok dengesiz geldi, her şartta arabaları geçmeye çalışıyor herkes. Sollamalar düz yolda yapılır viraj alırken araba sollanmamalı. Ve ilk önce sol şeride geçip sol şeritten hızlanılır direk gazı açıp gidonu kırıp sola sonra sağa arabanın önüne girilmez. Arabaları da taciz etmişsiniz.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Enteresan..düşüncelerin paylaşıldığı bir platformda bile yanlışların dile getirilmesine tahammül edemez olmuşuz, kimse başkasının hatasını size mal etmeye çalışmıyor ama böylesi bir saçma sapanlık ortadayken de siz sadece sizin sürüşünüz değerlendirilsin istiyorsunuz, belki de ilgili kişiye yapacağınız bir telkin yada kullanıcı yorumlarını okumasını sağlamanız onun bu hatalarını tekrar etmemesini sağlayacak, hoş böyle bir sorumluluğunuzda yok. Yalnız tuhafıma giden siz sadece gemisini kurtaran kaptan olmak istiyorsunuz, o konuyla ilgili de geminizi nasıl kurtarmışsınız iyi mi kötü mü yorumları almak istiyorsunuz. Bu da bana çok saçma geldi.. Bir gün BMW'li arkadaşınızın başına bu tür bir felaket geldiğinde siz sadece ama ben iyi sürüyordum diyerek kendinizi motive edersiniz! O da en iyi ihtimalle grup sürüşünde hemen arkasında yer almazsanız mümkün gözüküyor. Bir diğer noktada; Başlığı da daha belirleyici seçerseniz bizler de ona göre yorum yaparız. Mesela "Nası sürmüşüm?" falan isabetli olabilir. Sadece size kanalize olabiliriz o zaman. Saygılar.
    beko12345, krmzhr ve BatuhanK bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    m1t0 ve aonal bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Çok güzel bir gezi fakat o arkadaşın sürüşü her an insanı kaza yapacakmış izlenimi veriyor ki bir ara eğer otomobil biraz virajı dışardan almış

olsaydı kafa kafa girerlerdi allah korusun

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Bir de bunu izlemek lazım, izledikçe insanın içi açılıyor

okican ve aonal bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Yav kimse BMW'li den once bu motosikleti suren arakadasin onunde giden ilk vatandasa birsey demememis. Insan her viraj cikisinda karsidami olur vay.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)