Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motora gün sayan bir kişi daha eklendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ben tam gun sayamıyorum çünkü işim gereği şehirdışındayım ama şuan 10 gün sonra dönüyorum diye gözüküyor bir terslik olmaz ise.

resimdeki motorcuğuma hoşçakal diyorum 10 gün sonra :( bu benim 2. duke 200 bence süper bir motor. şuan zaten satış ilanı var. gerçi satılmazsada sorun değil spormoto ile konuştuk bunu takasa alıyor direk. ve üzerindeki aksesuarlar duke 390 a uydugu ıcın kafam rahat :D malesef bir tek koruma demiri uymuyor o yuzden yenısını aldım bile çoktan 210 euro ve yenisine 4 ekstra powerparts daha takılcak toplamda 600 euroluk bir extra parçalar geliyor. bu arada heralde bende duke hastalğı var. duke 125 duke 200 (2 tane ) duke 390 duke 690 r hepsi vardı :D duke 690 r şuan garajda zaten onu keyif amaçlı kullanıyorum. o zaten çok değişik bir motor. ama bunuda satışa çıkarttım ve 10 gün sonra şehir dışından dönüyorum teslim aldığımda resimlerinide paylaşıcam. tabikide yeni aldığım motor ktm duke 390 siyah :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    hayırlı olsun. kazasız belasız umarım. niye hepsi duke?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı olsun by duke

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Supermotoyuda tavsiye ederim. Sıkı makina

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Hayırlı uğurlu olsun, duke damardan bi kere işleyince birdaha kurtulmak pek mümkün olmuyor gibi =)

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlı uğurlu olsun anlarım motor beklemek sıkıntı iş kafayı yedim http://www.motosiklet.net/forum/moto...eni-motor.html
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Hayırlı olsun ama koruma demirine 200 € yazık ya, ayıp bu verdikleri fiyat

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. kazasız belasız umarım. niye hepsi duke?
    çok teşekkürler. naked herzaman sevmişimdir. ktm duke serileri ise bence bu sınıfdaki en iyi motorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:38 ----------

Alıntı osis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supermotoyuda tavsiye ederim. Sıkı makina
    smt 990 oy oy oy diyorum. onu cok begenıyorum fakat 2013 den sonra uretımı olmadıgı ıcın uzak duruyorum yoksa tek kelimeyle " efsane" fakat guvenılır bır yerlerden öğrendiğim kadarıyla ktm 2017 yada 2018 de 1000 cc altı enduro üreticekmiş. eğer olurda 690 cc enduro bir şey yaparlarsa öyle birşeylere kaçabilirim tabi ben o güne kadar rahat durur 1190 yada 1290 adventure almazsam

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:40 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, duke damardan bi kere işleyince birdaha kurtulmak pek mümkün olmuyor gibi =)
    bence ktm için geçerli bu damardan işlemek :D bu arada senın ktm forumundaki yazına bir göz ucuyla baktım ama oraya bir cevap yazıcam bırazdan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:42 ----------

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ama koruma demirine 200 € yazık ya, ayıp bu verdikleri fiyat
    evet pahalı bunu inkar edemem. başka parçalarıda pahalı.zaten ktm genel olarak pahalı motoruda powerparts ürünleride. ama asla inkar edemem o parasını hakkıyla sonuna kadar veren bir marka. marka ayrımcılıgı yapan bır ınsan degılımdır ama pek cok farklı marka motor sahıbı oldum pek cok motor kullandım ne yalan söliyim ktm - ducati bunları değişmem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)