Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Trafikteki sinir bozucu hareketler sizce neler ......

Motovento
    REKLAM ALANI
    kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Merhaba,

trafik sıkışık ama motor olduğumuz için en sağdan veya bulduğum bir boşluktan gidiyorum ama bazı çekemeyenler motorun geçecek kadar bile boşluk bırakmayıp hatta bizi gördüğü halde yolu kapatmak isteyenlere gıcık oluyorum
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Sinyalimi yaktığım halde bana yol vermeyenlere ve üzerime gelenlere uyuz oluyorum Sinyal ne işe yarar ve sinyal yakan bir araca nasıl davranılmalı bilen yok!
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Gözümün içine baka baka karşıya umursamaz bir tavırla geçen yayalar!
    Bizim de bir taşıt olduğumuzu algılayamayan tüm beyinler!

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    motosiklette hız limiti bilindiği üzere 70 km/h kamyonda ise 90 km/h kamyon tacizinden kurtulmak iin hızlandığımda polise yakalanmak beni uyuz ediyor ne yapayım yani adam arkadan havalı korna sellektör öyle bi geliyorki kalayım 70 le de herif çiğnesinmi beni...en çok buna gıcığım

*Motorun çok kromajlı olmasından dolayı hasetle bakan ama çaktırmamak için de b*k'a bakar gibi aşağılayıcı bakan insancıklara,
    *Yanında yürüyen küçük çocuğun elinden çekiştirip '' ne bakıyorsun şu şeytan icadı şeylere, başımıza it'mi kesileceksin'' diyen insancıklara,(bunu bizzat yaşadım birkaç gün önce)
    *Sırf karşıdan gelen motorun önüne atlasın diye, sokaktaki kedi köpeğin yanından geçetken korna çalan insancıklara G I C I Ğ I M

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı metin67 adlı üyeden alıntı
    Yanında yürüyen küçük çocuğun elinden çekiştirip '' ne bakıyorsun şu şeytan icadı şeylere, başımıza it'mi kesileceksin'' diyen insancıklara,(bunu bizzat yaşadım birkaç gün önce)
    motosikletin bir araç olduğunu anlamayacak kadar zeka yoksulu olacağıma onların tabiriyle it olmak daha iyidir
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabalar üstünüze gelirse sümük atın arkadaşlar. Ama ön yada yan cama nişan almaya gayret edin. Taksicilerden ve camı açık olanlardan uzak durun. yoksa şehir dışına kadar takip ediyorlar Maazallah

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    trafikte haraket halindeyken kimseye gıcık sinir olmam..
    çünki bu benim sürüşümü etkiler o kendini kurtarır ben o moralle kazayaparım...

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Gıcık olduğunuz herşeye bende gıcığım.. Ama en çokta ulaşım için değil gezmek için yola çıkıp yoldaki diğer sürücülere yol vermediği gibi kendiside son derece yavaş gidenlere gıcığım.. Gitmeyeceksen yola çıkma yok eğer gezeceksen yol vermesini öğren, kimseye mani olma..
    İki şeridi ortalayıp giden şoförlerede extradan gıcığım! Solundan geçsen bela, sağından geçsen bela.. Ne yapacağı belli olmayan serseri mayın..
    İnsanlarda hiçbirşeye saygı kalmamış ki! Birbirine saygı duymayı geçtim, insan hayatına saygı duymayana nasıl "insan" derim ki?
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    karşıdan geldiğimi göre göre;sellektör yapmama rağmen önündeki aracı gecip beni sıkıştırmaya calışanlara uyuz oluyorum.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Ticari Taksilerin % 95 i zort diye atlıyolar yola sanki tüm yol onların yahu sizi dövmekten ben sıkıldım siz hala akıllanmadınız yuh yani yuuuuuh
    minibüsler özellikle yolcu minibüsleri ne var yani üstümüz kırmasanız direksiyonu ölür müsünüz?
    tampona yapışan sürücüler geçsen ne olacak yani başın göğe mi erecek yook ee bekle acuk illa tampona yapışman mı lazım kardeşim. olmaz ama onlar "tabakhanenin yolunu" bilen "tek" sürücüler.
    en sinir bozucu olansa ışıklarda beklerken daha yeşil yanar yanmaz "daat daat" ya ne var kaç tanesiyle kavga ettim o yüzden. bi de dayı dayı iniyolarki araçlarından sormayın gitsin. ulan dayağı yiyip oturuyorsunuz kaldırımın kenarına işte ne var yeşil yanar yanamaz basmasan kornaya. Hadi ornaya bastın niye dayılanıyorsun.
    tamam yaptığım çok doğru değil önüme gelenin gırtlağına sarılmak ama dayanamıyorum arkadaşlar. Ben sporcu bi insanım defalarca istiklal marşını söyletmiş biriyim çok şükür. (kick box antrenörüyüm) insanlara nasıl kendilerini savunmaları gerektiğini öğreten biriyim.
    görüyorsunuz iki tekerleği var ben bunu indiririm. var mı öyle asfaltı öpüyosunuz işte

herkes en sinir olduğu şeyleri yazmış oysa, dikiz aylarında motoru gördüğünde yol verenlerde var ( ki arabayla trafikteysem mutlaka yol veririm) ışıklarda arada kalmamanız için kenara yanaşanlar var. Gerçekten kenidine ve topluma saygılı şöförlerde var her ne kadar sayıları az olsada !
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

Şiddet

Alıntı stratejii adlı üyeden alıntı
    Ticari Taksilerin % 95 i zort diye atlıyolar yola sanki tüm yol onların yahu sizi dövmekten ben sıkıldım siz hala akıllanmadınız yuh yani yuuuuuh
    minibüsler özellikle yolcu minibüsleri ne var yani üstümüz kırmasanız direksiyonu ölür müsünüz?
    tampona yapışan sürücüler geçsen ne olacak yani başın göğe mi erecek yook ee bekle acuk illa tampona yapışman mı lazım kardeşim. olmaz ama onlar "tabakhanenin yolunu" bilen "tek" sürücüler.
    en sinir bozucu olansa ışıklarda beklerken daha yeşil yanar yanmaz "daat daat" ya ne var kaç tanesiyle kavga ettim o yüzden. bi de dayı dayı iniyolarki araçlarından sormayın gitsin. ulan dayağı yiyip oturuyorsunuz kaldırımın kenarına işte ne var yeşil yanar yanamaz basmasan kornaya. Hadi ornaya bastın niye dayılanıyorsun.
    tamam yaptığım çok doğru değil önüme gelenin gırtlağına sarılmak ama dayanamıyorum arkadaşlar. Ben sporcu bi insanım defalarca istiklal marşını söyletmiş biriyim çok şükür. (kick box antrenörüyüm) insanlara nasıl kendilerini savunmaları gerektiğini öğreten biriyim.
    görüyorsunuz iki tekerleği var ben bunu indiririm. var mı öyle asfaltı öpüyosunuz işte

herkes en sinir olduğu şeyleri yazmış oysa, dikiz aylarında motoru gördüğünde yol verenlerde var ( ki arabayla trafikteysem mutlaka yol veririm) ışıklarda arada kalmamanız için kenara yanaşanlar var. Gerçekten kenidine ve topluma saygılı şöförlerde var her ne kadar sayıları az olsada !
    Yahu şiddete çok karşıyım ama bazende senin yaptığını yapanlara da ellerin dert görmesin arkadaş diyorum. İkilem bir durum ama böyle işte

buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    motosikleti şeytanın aleti olarak yorumlayıp beddua edenler gıcık ediyor beni bide eblek eblek suratınıza bakanlar tam o anda keşke fotoğraf makinem olsa diyorsunuz
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Bu yazdıklarınızı okuduktan sonra gıcık olmamak eldemi, bende şidddete karşıyım ama asfaltın tadını tatırmak lazım bölelerine ben destekliyorum
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

emrekoptek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 6N
    Yayalar, Okul Servisleri, Yeni ehliyet almış gençler, Dolmuş, minibüs, taksi , iett ve tabiki ekmekçi kamyonetleri en kötüleri e kim kaldı diye sorarsanız en sevdiklerim araba kullanmayan insanlar ve yola talamayan yayalar

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    abi hiç bişeye diilde bu sazan gibi öneme girenler varya aynaya bakma gereği duymayanlar onlara sinir oluyom zaten genelde aynaya bakmadıkları için aynaları nasılsa kullanmıyosunuz kullanan birine verim diyip alıyom bide abi kasımpaşada askeriyeyi geçtikten sonra ileride sokağa girmek için bi yer var orda duran taksilere uyuz oluyom bi gün onlarlada kapışcam ama dur bakalım ne zaman

he bide şu var arabayla yavaş yavaş gidiyorum sağdan sağdan genelde otoban tarzı yollarda oluyo bu olay adamın biri geliyo arkama dart dartt korna çalıyo el kol işareti yapıyo falan ulan zaten sağdayım daha ne istiyon geç solumdan yok arkamda ötüyo bende sinir oluyom kapatıyom iki şeridide iyice yavaşlıyom lavuk iyice çıldırıyo geçemiyoda kafayı yiyo

son bi tane daha var normal akan trafikte sol şeritte gidiyorum yine arabada oluyo bu olayda takip mesafem falan normal ama ne çok uzun ne çok kısa lavuğun teki yapışıyo arkama 1 metre mesafe falan bırakıyoçekiyom ayağımı gazdan yavaş yavaş frene asılıyom bakıyom lavuk hala arkamda iyice frene basıyom sert bi şekilde arkada cart curt fren sesleri yavaşlıyo falan sonra sağımdan geçmeye makas atmaya falan çalışıyo yol vermiyom deliriyo lavuklar

sonuç olarak trafiğin kuralını ben yazdım uymayanı bozarım.......
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    motorsiklet kullanıcıları arttıkça otomobil kullanıcılarıda bilinçlenecek kendi adıma şehiriçinde sürekli araç kullanıyorum ailemde aynı şekilde ve motorcuların rahat hareket etmesi için herşeyi yaparım çünkü kendimde motor kullanıyorum...bu bilinç eskiden nerdeyse hiç yoktu artık yavaş yavaş oturmaya başladı bide sıkışık trafikte afedersiniz hayvan gibi giden minibüs dolmuş ve kamyonlar olmasa biraz daha az risk alacağız inşallah.herkese kazasız belasız sürüşler

öncelikle yeterli eğitim seviyesi olmadan araç kullananlara kılım bunun içine sinyal vermeden dönenler aynasını kontrol etmeden pat diye kapıyı açanlar milleti sorf zevk olsun diye sıkıştıranlar üstüne sürenler bunlar başlıca uyuz olduğum şeylerdir
    Kask tak!

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buraya kadar yazılanlara gıcık olmamak elde değil. ve daha yazacak o kadar çok şey varki yaz yaz bitmez. aslında bu lavuklara gizli savaş açmak lazım. ben su tabancasının içine boya sökücü koyup böyle durumlarda çaktırmadan bağaj kapağı ya da kapı diplerine sıkılmasını öneriyorum. hatalı park eden arabalarda denemiştim.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Otobanda gidiyorum,80-90-100km hızla.sağ şeritteyim..önüme 50-60 km hızla giden ailesi yanında, muhtemelen 1300-1400 cc motorlu bir araç çıkıyor. doğal olarak solluyorum.kısa bir süre sonra herhalde sollanmayı yediremeyen arkadaş benden birmiktar daha hızlı gider vaziyette beni solluyor ve sollarkendebir tavır. kaşlar çatık sert bir ifade.'''HANİ SEN KİMSİNDE BENİ SOLLUYORSUN''' hesabı..hasta oluyorum bunlara. böyle biriyle birşekilde bir ortamda tanışmak ve hangi düşünce yapısıyla nasıl bu şekilde olayları yorumlayıp, neden buşekilde tepki verdiğini ve verdiği tepki sonucunda karşısındakindn nasıl bir tepki beklediğini merak ediyorum..
    Arkadaşlarımın da kıl olduğu hareketlerin tamamına yakınına bende kıl oluyorum.
    Belki bu herzaman mümkün olmuyor ama toplu gezmek en iyisi .. bu tür tavırları azaltıyor..
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler