Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bu kadarda terbiyesizlik olmaz !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gibi durumlarda AVM yonetimine sikayet etmek en mantiklisi. Guvenlikteki arkadaslar anons gecerler. Bir keresinde basima gelmisti. Adam tam cikisima arabasini koymustu. Anons yapildi. Arac sahibi geldi. Eczaneye gelmis ve hemen cikacakmis. Ozur diledi ve cikti. Yani bazen cok denk gelebiliyor.
    LynXMaSTeR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda nc750 x
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. zevkle yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim
    Evet ben de yapılanı tasvip etmiyorum ama sizin de farkında olmadığınız veya aceleyle yaptığınız bir hatanızda arabanız boydan boya çizilir de ne yaptığınızı anlarsınız diyecem ama, kar edeceğini düşünmüyorum!!

Motosikleti
    MT-25
    Haktır, yahu... Haklılık ya da herhangi bir konudaki haklilik , haksizlik yaparak,hakka girmenize hak degildir.
    Taner YILMAZ bunu beğendi.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    ZONTAtakımı yazıyı 3D yazsanda ya görmez ya umursamaz..sizce gelse durumu anlatsan özürmü diler yoksa varmıdır haklı olduğunu zannederek vericek cevabı...

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Mala zarar verme, yakip yikma sevdalisi motorcu arkadaslar. Size kizamiyorum. Ulkedeki genel ruh haliyeti icindesiniz. Uzuluyorum sadece. Bakin bu ruh halime de pollyanna diyebilirsiniz. Herkes birbirine saldirip birbirine zarar verdikce daha mi iyiye gidiyoruz. Okuzlere dallamalara kizmakta sonuna kadar haklisiniz. Ben de inanilmaz sinirleniyorum. Icimden sizin yaptiklarinizi yapmak gecmiyor mu? Kesinlikle geciyor ama sinirlerime ve egoma yenik dusmuyorum. Cunku bir dusunun saygisizliga saygisizlikla cevap verdigimizde hersey daha mi iyi oluyor. Yoksa siz de ayni duzenin devaminda mi oluyorsunuz. Motosikletlilere veya kendimize daha mi saygili davranilacak boyle yaparsak yoksa daha mi kotu. Kim hakli kim guclu kavgasindan ne zaman siyrilirsak o zaman insanlar birbirine daha saygili davranmaya baslamaz mi?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar, nasıl kavgayı dövüşü, çizip kırmayı destekliyorsunuz şaşırıyorum. Efenim, birisi hata yapmış. Hatasını hangi niyetle yaparsa yapsın hatasına hatayla karşılık vermek etik değil. Şuana kadar trafikte yaşadığım tüm şeyleri gülümseyen bir suratla, sakin ve kibar şekilde anlatarak çözdüm. Belki 10-15 kere trafikte problem yaşamışımdır, hâla aklımda kalan tek bir tane çözemediğim öküz birisi vardı. Onunla da muhatap olmadım zaten. Sizden ricam lütfen bu şekilde davranışlardan kaçının, sevecen olun, gülümseyin, selam verin. Japon yapıştırısı taşımak yerine kağıt kalem taşıyın hatasını tatlı bir dille oraya yazın. Bu yapıcı bir şey, sizin aracı çizmeniz yapıcı bir davranış olmaz.
    LynXMaSTeR ve Cuhara bunu beğendiler.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    Sana taş atana sen gül at.Senin elin gül koksun.Sana kin güdene sen tebessüm güt.

Evet iyi olmak belki sana beklediğin yönden bi çıkar sağlamayacaktir amma velakin belirtmek isterim ki cömert bi kalbin mükafatı bu dünya da değildir.

Hani bi tane video var arabaların camının önünden çekilmiş bir sürü iyi şeylerin videosunu birleşimi bi video.Araba karda tikaniyor adam iniyor arabasindan arabayi kaldiriyo falan gibi bir suru guzel şeylerin olduğu video.Hah o videoyu izleyen burda sayıp çizip kiran arkadaşlar hiç mi ozenmediler diye sormak istiyorum, dürüst bi insanın cevabı belli.Ee o zaman ne bu gaddarlık geri kafalilik? Bazıları için karşılıksız çıkarsiz bir iyilik yapmak hiç bir şey ifade etmeyebilir ama bizim gibi toplumda ve trafikte, önyargılarla ve saygisizliklarla savaşan motosiklet sürücülerinin bu tür olaylarda nasıl bu kadar kendisine yapıldiginda nahoş olduğunu bildiği halde böyle bi tavir tutum gösterdiklerini merak ediyorum ve ACIYORUM.kimse hak ettiginden fazla bir şey yaşayamayacak. Sıkışık trafikte selektor yapınca aynadan görüp sağa&sola yanasan arabaların yanından geçerken elimi gidondan bırakmayacak kadar yavaş süratlerde dahi durup elimle teşekkür edip öyle devam ediyorum.Ve ekleyeyim o kadar mutlu edici bir şey ki! Ben iyi bir insanım demiyorum, iyi seyler ancak mutluluk getirir diyorum.Karsiliksiz iyiliklerde.Ve son olarak eklemek istiyorum 'Mutlu Olmak Bedava!'

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 tekerin havasını sıfırla...devamm.....

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Çoğu zaman ben de hatalı arabacılarla karşılaşıyorum. Bazı arkadaşlarımızın dediği gibi vurmak kırmak geliyor içimden ama bunlar genelde canıma kastı olanlarda oluyor. Bu biraz masum bi kural ihlali olmuş sanki. Maşa varken el yakmaya gerek yok, şu silinen kalem olayı güzelmiş hem biraz tırsmış olur hem de zararsız olur.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bisiklet yoluna park eden araçların kaputuna her geçen bisikletçi tükürür. Bu şekilde adamın birinin arabasını yarım saatte tükürük hokkasına çevirmiştik. Çok caydırıcıdır tavsiye ederim.

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim büyük marifetmiş gibi yazıyorsunuz ya!
    Tabiiki yazacak resmini çekmişsin gönder emniyet genel müdürlüğüne

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sileceğini kaldırsaydın yaptığı hatayı anlardı.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    motosikletlerini bisiklet için ayrılmış alanlara park edenler burada mı?

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Geçenlerde benimde başıma böyle bir olay geldi. Çıkmaz sokakta oturmaktayım mahalleye yabancı bir minibüs gece gelmiş tam sokağı ortalamış işe gidicem ne sağından ne solundan geçemiyorum. Korna bastım, kesici falan yok gelen giden motoru bahçeye park ettim taksi çağırdım. Taksi gelene kadar (yaklaşık 4-5 dk) aracın her yerini çizdim. Kalemle yazmak pek aklıma gelmedi o an, uyarı yazısını çiviyle yazdım şoför kapısına bence anlamıştır. Sonuç olarak ben motorumu kaldırıma yada herhangi bir yere park ederken insanları yada araçları minimum düzeyde engelleyecek şekilde bırakıyorum, aynısını diğer insanlarında düşünmesi ve ona göre davranmasını beklerim. Geçebiliyorsam geçerim ses çıkartmam, yeterli yol yoksa gram umrumda olmaz ha 1 dk ha 1 gün dursun farketmez.
    umuterdogdu bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde benimde başıma böyle bir olay geldi. Çıkmaz sokakta oturmaktayım mahalleye yabancı bir minibüs gece gelmiş tam sokağı ortalamış işe gidicem ne sağından ne solundan geçemiyorum. Korna bastım, kesici falan yok gelen giden motoru bahçeye park ettim taksi çağırdım. Taksi gelene kadar (yaklaşık 4-5 dk) aracın her yerini çizdim. Kalemle yazmak pek aklıma gelmedi o an, uyarı yazısını çiviyle yazdım şoför kapısına bence anlamıştır. Sonuç olarak ben motorumu kaldırıma yada herhangi bir yere park ederken insanları yada araçları minimum düzeyde engelleyecek şekilde bırakıyorum, aynısını diğer insanlarında düşünmesi ve ona göre davranmasını beklerim. Geçebiliyorsam geçerim ses çıkartmam, yeterli yol yoksa gram umrumda olmaz ha 1 dk ha 1 gün dursun farketmez.
    tebrik ediyorum(!)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılların paranoyağıyım böyle bir metod aklıma gelmezdi sana yemin...

ama fena bir fikir değil gibi...
    Abi bende daha ne fikirler var, ama sadece var uygulamaya koymam asla. Belki hirsizlara bi yontem ama depo kapagini zorlamayin ya, ac karburator tahliye vidasindan ordan al ya oluyosa :Denjekayon hayat kurtarir :Dbak eger motosikletse gosterge panelini silinmez daha dogrusu zor silinir tahta kalemiylede boyanabilir, zaten onun iyiliginede gelir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)