Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu kadarda terbiyesizlik olmaz !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bazı arkadaşların bu insanların sadece motosiklet parkı olduğunu farketmediği için parketmiş olabileceği fikrini savunmalarına hem şaşırıyor hem de gülüyorum. Yahu bu insanlar park yeri kalmadığı zaman, bile bile engelli araç yerlerine araç bırakıyorlar. Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz ? Bu ne hümanizm merakı, ne saflıktır böyle ? Oraya yanlışlıkla parketmiş olabilir ama bu ihtimal binde bir bile değildir. Hala öğrenemediniz mi, bu memlekette araç girebiliyorsa o yola girilir, araç sığıyorsa o yere park edilir. Biz buyuz, bizim mayamızda ince düşünmek, saygı yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Saygi falan olmaz cizeceksiniz arabayi hatta en guzeli kilidinin icine japon yapistiricisi sıkmak, ben cebimde hep tasirim, lazik oldumu hop kilidin icine sivri ucuyla tam oturan kaliteli japonu doldururum 1 tup arac sahibi dusunsun sonra. Manuel kilit kullanilmaz oluyor.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben bu olayı şöyle yorumluyorum...bazı sürücüler ne kadar mal olduklarının bile farkına varamaz...algı eksikliği diyelim...yani bazı sürücüler her boşluğa parkedebileceklerini sanabilirler...olay basit aslında...ve aracını hasarlı bulduğunda buna bile bir anlam veremez...acaba nerede çarptım diye düşünür...biraz da IQ eksikliği diyebiliriz...Amerikadaki insanların önemli bir kısmının IQ sü düşük olduğunu biliyormuydunuz...yani embesil denen grup...aptal aptal olduğunu asla bilmez...ancak biri ona sen aptalsın derse farkeder...

iyiniyetli bir ahmak şoför galiba bu zat...
    Kara35 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Park eden kişinin niyeti ile ilgili yazmayacağım. Muhtemelen umurunda bile olmamıştır. Yada Ankaralı falandır. Bizim burda motor parkı falan yok. Pisiklet parkı var, hani şu demirin arasına teker girenden. Orayı gösteriyor avmlerdeki görevliler. Klasikleşti tepkim, şöyle iniyorum motordan, "senin müdürün kim, bi çağır bakalım" diyorum, hemen uzuyorlar.

Arabayı çizme/zarar verme mevzusuna gelince, burda birkaç yıl önce arabamın aynasını bilerek kıran elemanı polis gelene kadar alamamışlardı elimden. İnsanoğlu hata yapar. Biz yapmıyor muyuz? Kaç kişi motorunu hep kurallara uygun park ediyor? Çoğumuz apartmanın girişine çekiyor motoruna. Birileri de gelse bizim motoru devirse, çizse, bizde bunu görsek ne yaparız?

Mala zarar vermek cesaret yoksunu kişinin işidir. Çok güveniyorsan kendine, beklersin araç sahibini, kendisini döversin gelince. O da yerse tabi. Adam yok nasıl olsa arabanın başında, zarar verelim hemen. Sahibinin yanında denesenize bir bakalım ne olacak?
    zapalka bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    tamam kullanıcı bir hata yapmış. öküz diyip geçersiniz. hatta baktınız çıkamıyorsunuz avm içerisindesiniz danışmadan plaka anonsu yapılır adam gelir çeker arabasını arkadaşım bak burası motorlar için vs falan dersiniz adam özür diler sizden ve birdahada park yapmaz böyle bir yere konu kapanır. ama adamın arabasını çizmek nedir ya nasıl bir zihniyetiniz var sizin anlamıyorum. o zaman sen motoru kaldırıma koydun diye kırsınlar aynanı yada ne bilim düşürsünler. al buda sana ceza o zaman. neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ya !

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygi falan olmaz cizeceksiniz arabayi hatta en guzeli kilidinin icine japon yapistiricisi sıkmak, ben cebimde hep tasirim, lazik oldumu hop kilidin icine sivri ucuyla tam oturan kaliteli japonu doldururum 1 tup arac sahibi dusunsun sonra. Manuel kilit kullanilmaz oluyor.
    al işte. inşallah senin motorununda kontak yerine dökerler o japonu !! bak bakim motorunu çalıştırabiliyormusun yada orayı kullanabiliyormusun.
    RAMİREZ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vallaha ben anlamam cizer gecerim, zarar veririm, bizim insanimiz essektir laftan anlamaz, basina bir olay gelmesi lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Kac araba benim japondan nasibini aldi,hic dinlemem veririm zarari basar giderim, anirsin gelen essek arabasinin basinda.
    DraQuila bunu beğendi.

ucuz bir silinebilir tahta kalemi alıp oraya dertlerinizi yazın kaputa uygun bir dille

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Vallaha ben anlamam cizer gecerim, zarar veririm, bizim insanimiz essektir laftan anlamaz, basina bir olay gelmesi lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Kac araba benim japondan nasibini aldi,hic dinlemem veririm zarari basar giderim, anirsin gelen essek arabasinin basinda.
    umarım birgün sende nasibini alırsın o japondan...
    efendy06, sezerh, hakikiteker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Bu tip yanlış parklar için tekere kilit vurulup, sonrasında cezai işlem uygulanması gerek ki ; tekrarı olmasın.

Otopark yönetimi denetlemeli, gereken önlemi almalı. Hatta her otoparkta standart uygulama olmalı kanımca.

kontak girişine japon doldururlar bigün. o zaman foruma yazma böyle oldu diye . ben bir şeye iinanırım. ne yaparsan ölene kadar o mutlaka karşına gelir..

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Arkadaşlar bu çizerim, kırarım, dökerim diyenler varya;

İşte onlar bu hayatta hiçbir şeye sahip olamazlar.
    Olsalar bile başları beladan kurtulmaz.
    Bu hayatın basit bir kuralı var "kimsenin hakkı kimsede kalmaz"..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontak girişine japon doldururlar bigün. .
    yılların paranoyağıyım böyle bir metod aklıma gelmezdi sana yemin...

ama fena bir fikir değil gibi...
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    japon sıkmak nedir yaa.
    arkadaş sen gerçekten motosiklet kullanıcısı ruhunu anlayamamışsın, kendine motorcu deme bundan sonra bence.
    motosiklet kullanan adam iyimser olur, yardımcı olmaya çalışır, milletin kapısına kontağına japon sıkıp sıkıntı çıkarmaya çalışmaz...
    Siyah&Beyaz ve sadi81 bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatta hiçbirşeye sahip olamazlar demiş biri. sanki dünyalar senin ... kimin neyi elde edip edemeyeceğini bilecek kadar kahinmiş galiba arkadaş

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha ben anlamam cizer gecerim, zarar veririm, bizim insanimiz essektir laftan
    anlamaz, basina bir olay gelmesi lazim

Senin gibi zihniyetler yüzünden bu ülke gelişmiyo malesef.
    Adam cebinde japon yapıştırıcısıyla geziyo amaç sırf zarar vermek düşünebiliyo musunuz bu nası bi kafa yapısıdır anlam veremedim.
    Nasıl bi dünyan var senin bence git bi
    psikoloğa tedavi gör yoksa senin için ileriyi düşünemiyorum.
    Bak bak 'anırsın eşşek arabasının başında' lafa bak.
    Senin gibileride eşşek sudan gelinceye kadar dövmek lazım o zaman.
    Hani demişsin ya bizim insanımız eşşektir başına bi olay gelmeden
    anlamaz diye ondan dedim yoksa
    sana el sürmeye de değmez.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatta hiçbirşeye sahip olamazlar demiş biri. sanki dünyalar senin ... kimin neyi elde edip edemeyeceğini bilecek kadar kahinmiş galiba arkadaş
    Kahinlik değil de hayat tecrübesi diyelim.

Benim neye sahip olduğuma gelirsek,
    Senin şu aşağılayıcı mesajından sonra baktım.
    Aylık Gelirimle Türkiye nüfusunun %1.2'sine giriyormuşum.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senin malını mülkünü paranı soran veya aşağılayan olmadı fakat bi söz vardır bilir misin?
    Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter.

''sözüm meclisten dışarı'' fakat aşağılık kompleksi midir ukalalık mıdır nedir bazılarında kronik rahatsızlık olmuş yahu
    bazıları ilk önce saygınlığını kaybederler, ezilir ezdirir kendini para için, sonra kazandığı parayla kaybettiklerini geri almaya çalışır ama hiçbir zaman tam anlamda başarılı olamazlar bu konuda. bu yüzden sahip oldukları tek şeyi yani 'parayı' öne sürerler biraz olsun saygı görebilmek için. yazık. acıyorum bu tarz insanlara. tekrar hatırlatıyorum tabii ki de sözüm meclisten dışarı
    TEKNECI bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin malını mülkünü paranı soran veya aşağılayan olmadı fakat bi söz vardır bilir misin?
    Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter.

''sözüm meclisten dışarı'' fakat aşağılık kompleksi midir ukalalık mıdır nedir bazılarında kronik rahatsızlık olmuş yahu
    bazıları ilk önce saygınlığını kaybederler, ezilir ezdirir kendini para için, sonra kazandığı parayla kaybettiklerini geri almaya çalışır ama hiçbir zaman tam anlamda başarılı olamazlar bu konuda. bu yüzden sahip oldukları tek şeyi yani 'parayı' öne sürerler biraz olsun saygı görebilmek için. yazık. acıyorum bu tarz insanlara. tekrar hatırlatıyorum tabii ki de sözüm meclisten dışarı
    ALLAH BÜYÜK. Verende Allah alanda..

"Sanki dünyalar senin" dedinya, bende ondan sonra baktım zaten merak ettim.
    Bende zaten
    Arkadaşlar bu çizerim, kırarım, dökerim diyenler varya;
    İşte onlar bu hayatta hiçbir şeye sahip olamazlar.
    Olsalar bile başları beladan kurtulmaz.
    Bu hayatın basit bir kuralı var "kimsenin hakkı kimsede kalmaz"..

Derken senin gibi fesat insanlardan bahsediyordum.
    Son yazdığında da yine fesatlığını göstermişsin.
    Neyse Allah herkesin yolunu açık etsin. Senin bile...
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ama yine de burda bunca adamdan küfür yerken o %1.2 seni kurtaramıyor değil mi? Mesela burda bi çok adamı tanımasak da mesajlarından dolayı abi diyoruz ama sana düdük makarnası diyebiliyorum şimdi senin o gelirin bizim gözümüzdeki statünü nasıl kurtarabilir acaba?

Her neyse millet utanmasa araç sürücüsü haklı sen haksız diyecek olmuş konuyu açan kardeşimize, o avm' yi biliyorum motor park alanı girişe çok yakın araç sürücüsü başka yere çekip yürümek istememiş anlaşılan yoksa görmemiş diyenler varya hani içimizdeki polyanna' lar, eğer o adam orda özenle boyanarak ve her yerine motosiklet park alanı yazılmış yerdeki yazılarını göremiyorsa bizi trafikte nasıl görecek? Bırakın bu biz motor sürücüsüyüz duyarlıyız ayaklarını hep biz duyarlıyız hep biz düşünceleyiz hep alttan alalım nasılsa araçların da altına yatıyoruz alışkınız değil mi?

Art niyet arıyorum ben bu işte art niyetli olan adama da iyi niyetli davranmam şimdiye kadar iyi olduk da elimize ne geçti?

-ZERO- bunu beğendi.

Motosikleti
    Bune

Okuduğumuzu anlamamakta yada k....çımızdan anlamakta üstümüze yok.
    Sana cevap vericem ama maalesef anlamak için beynin yerine, malum organını kullandığından susuyorum.
    Herkese hayırlı geceler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:55 ----------

Şaka dedim len şaka. Hemen karalar bağladınız.
    Ben işsiz biriyim. Hatta bir iş ayarlarsanız iyi dua alırsınız..

Konuya gelince. Oraya parkeden araç tabiki haksız ama araca zarar vermekte
    yanlışa, yanlışla cevap vermek oluyor.
    Ben bunu demek istedim ama konu nereye geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)