Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoplus' ı nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Yıllardır internetten alış veriş yapmama rağmen başıma hiç böyle bir şey gelmedi. 1 yıldır ilaç tedavisi gördüğüm için yaklaşık 25 kg aldım. Haliyle yeni ekipmanlara ihtiyacım vardı. Bunlardan biride pantolon... Tech 90 kevlar kullanıyordum ve memnundum da. Yine kevlar alma kararı verdim ve almışken bari full kevlar alayım dedim, yenide bir ürünmüş. Altın Elbiseli Adamdan da motoplusun reklamını görünce iyi bari oradan alayım dedim. Ankara da olduğum için internet den almak zorunda kaldım. Siparişi vermeden önce telefonla arayıp stokta var mı yok mu diye bilgi alırken, beden uymadığı taktirde değiştirip değiştiremeyeceğim bilgisini de aldım. Ok verilince siparişi verdim. 200 tl üzeri alış verişlerin kargosunun ücretsiz olduğu yazıyordu, kendileri de teyit etmesine rağmen, kargo ücreti ödedim. Buna tabi kızdım. Hadi neyse dedim, deneyince olmadı ve kargoya verdim geri yolladım değişim için. Kargo takipten bakıyorum bir türlü teslim olmuyor. Telefon açıyorum yanıt veren yok. Bu aldığım HasanPaşa şubesi... Netten araştırdım diğer şubesini aradım. Fuarda olduklarını söyledi. Ona da peki dedim. Ne zaman mağazayı açarlar diye sorduğumda ayın 1 inde fuar bitiminde dedi. Ayın 24 ünde kargoya vermiştim bu arada. Kargoculara rica ettim Ayın 1 inde tekrar dağıtıma çıkarmalarını. Onlarda ok dedi... 1 gittiler yok... 2 si tel açtım mağazada buldum adamları, lütfen kargoyla ilgilenin en azından tel açın ne zaman orda olacaksanız o zaman getirsinler, tamam dediler. Tabi aramamışlar. Ertesi gün kargoyu aradım götürelim dediler sağolsunlar. 4 ünde teslim alınmış. Ayın 5 i yani bugün tel açtım kargoyu aldınız mı? diye soruyorum. Şimdi kargocudan teslim aldık, ilgileneceğiz diyorlar. Halbuki 1 gün önce almalarına rağmen daha açmamışlar paketi. İnanın aramaya utanıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum. Sizler bu mağazadan önceden alış veriş yaptınız mı? İnanın imkanım olsa kalkıp İstanbula gideceğim... Biliyorum biraz uzun yazı oldu. Kusura bakmayın artık ;)
    ctuna81 ve Shrieker bunu beğendiler.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaşım motoplustan 1000tl lik çanta almaya karar vermiştim şuan vazgeçtim.
    Böyle olunca kafayı yiyorum ben hiç bulaşmamak en iyisi maduriyetini giderene kadar peşini bırakma sen neden utanıyorsun adamların umru değil
    haklıysam yeri göğü inletirim hakkımı alırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    İşte bu nedenle pantolon mont ayakkabı kask gibi giyimi internetten alınmaz. fuar zamanını hesaba katmanız gerekiyormuş. kargo firmaları da yalan söylüyor. Motoplusu ben de sevmem pek ama hepsi böyle. Ayın 1 pazar değil mi, kargolar çalışmaz ki o gün.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Keske istanbulda olsaydim. Yuzyuze olsam bu duruma dusmezdim. Yuzyuze almanizi tavsiye ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu nedenle pantolon mont ayakkabı kask gibi giyimi internetten alınmaz. fuar zamanını hesaba katmanız gerekiyormuş. kargo firmaları da yalan söylüyor. Motoplusu ben de sevmem pek ama hepsi böyle. Ayın 1 pazar değil mi, kargolar çalışmaz ki o gün.
    Evet galiba. Kargoyu arayip, magazinin fuara katildigini ve pazartesi gunu dagitima cikartmalarini soylemistim zaten ayin 4 une kadar da hergun götürmüşler. Bundan sonra tövbe ettim artik. Yüzyüze olmadan almam artik,
    Bir garip yolcu...

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Çok iyi bir firma değildir ama çok da kötü değildir. Kötü niyet olduğunu sanmıyorum ama ilgisizlik ve bilgisizlik söz konusu olabilir. İade işlemleriyle ilgili belli bir prosedürü yok anlaşılan firmanın. Mağazada çok bir şey bilmeseler de ilgilenirler ama demek ki internetten denemeli ürün almamak gerek.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi bir firma değildir ama çok da kötü değildir. Kötü niyet olduğunu sanmıyorum ama ilgisizlik ve bilgisizlik söz konusu olabilir. İade işlemleriyle ilgili belli bir prosedürü yok anlaşılan firmanın. Mağazada çok bir şey bilmeseler de ilgilenirler ama demek ki internetten denemeli ürün almamak gerek.
    Aslinda magazaciligin satisla bitmediğini ve satış sonrasi hizmetlerinde oldugunu anlatmak lazim... Inanin boyle olmasadi abus marka kilit ve bir kac sey daha alacaktim. Malesef vaz gectim.
    GB79 ve Shrieker bunu beğendiler.
    Bir garip yolcu...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Motoplus gerçekten firma Olmayı başaramamış bi Dükkan
    Neden mi geçen gün bu konu ile ilgili konu açtım mod sildi
    Müşteriye taksit ilgi alaka Sıfır
    Almak istediğimiz ürün sadece onlarda var diye tok Satıcı ayağına yattı fuarda
    Peşin fiyatına taksit yapmadı 150 tl vade fark ı koydu
    Fuar indirimi diyor Web sitelerinde fiyatlar fuar daki ile aynı sözde fuar a özel %20 indirim diyorlar
    Alacağımız 2 mont 2 pantolon dü toplamda hani bi baff veya 100 tl lik bi ürün değil di yani
    Daha da orda bulunan bi ürünü almam kesinlikle
    Kimseye da tavsiye etmem
    Shrieker, YouSuffer, fearlesboyy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    ben salı günü şirinevler şubesinden tech 90 kevlar kot aldım. almadan önce aradım bilgi aldım havaleyi yaptım. bugünde kargo elime geldi sıkıntısız. gerçi biraz dar gibi geldi ama bir büyük bedende fazla büyük gelebilir diye değiştirmicem sanırım. siz fuar zamanına denk gelmişsiniz herhalde yani işler en civcivli olduğu zaman. telefonla arayın bastırın bence onlar bıksın artık aranmaktan.
    dionysos06 bunu beğendi.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    şirinevler şubesinden alışverişlerim oldu.ilgi alaka yeterli derecede.ama hasanpaşa için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim malesef.sonuçta iadeniz görülmüş biraz zaman kaybı ve stres yaşatmış.sistem biraz yavaş işler bu konuda.sıkıntı yapmayın.öyle firmalar varki parasını ödeyip 3 aydır hiç bişey alamayan arkadaşlar var.
    dionysos06 bunu beğendi.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Benim sıkıntım beden değişmi olacak ürünün kargo masraflarını ödemek zorunda kalmıştım. Üç kuruş ucuz olsun diye internetten alışveriş yapıyoruz sonra pahalıya patlıyor. Ayıp valla.

Sene 2015 adam Çin'den ücretsiz kargo ile ürün satıyor. Bizim şirketlerde kargoyu kim ödeyecek onun hesabındalar. ;)

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Bende bir kaç ay önce sitelerinden sipariş verecektim ama attığım mesajlara hiç geri dönüş olmadı. Çok ilgisizler
    dionysos06 bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Başınıza gelen hadise kötü, çoğu insan küfür ediyor böyle durumlarda. Siz soğukkanlılığınızı korumuşsunuz. Umarım sorununuz çözülür kısa zamanda. Güncellemeleri yazın buraya, sonucu bekliyoruz merakla.
    dionysos06 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    kargoyu kimsenin almaması ilginç çünkü hasanpaşadaki mağazaları biliyorum bazıları pazar günü de çalışıyor. ve fuar pazar günü bitti yani evli evine köylü köyüne dönmüş olması lazım. hangi kargoyla gönderdiniz acaba? ve sorununuz çözüldü mü?
    dionysos06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargoyu kimsenin almaması ilginç çünkü hasanpaşadaki mağazaları biliyorum bazıları pazar günü de çalışıyor. ve fuar pazar günü bitti yani evli evine köylü köyüne dönmüş olması lazım. hangi kargoyla gönderdiniz acaba? ve sorununuz çözüldü mü?
    Aynen dediğiniz gibi. Aras kargoyla anlasmali, bu yüzden hizli olur diye onlarla gönderdim. Sonuc hala beklemedeyim. Pantolon olmadigi icin motorda kullanamiyorum. Gelismelerden haberdar ederim...:
    Bir garip yolcu...

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    sonuç olarak motoplus tan uzak durmak gerekiyomuş bu iyi oldu ordan bişyler almaya düşünüyodum vazgeçtim dertsiz başıma dert almayim.
    dionysos06 bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    honkongtan 1,39 dolarlık ürünü ücretsiz alıyorum...10 tl lik ürüne 15 tl kargo ödüyorum.bende kask alacaktım aradım beden uymazsa değişttirriz dediler iyiki almamısım düşünsenize 3 defa kargo ödesem en ucuzu 15 tlden 45 tl kargo parası ederdi...aslında en iyisi görerek almak ama bazen il dışında olduğumuzda öyle bir şansımız olmuyor malum her markanın bedenı bıle bırbırıne uymuyor örnek kushıtanı montumun 52 si ile clover montumun 52 bedeni bile birbirinden farklı

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Yaşamış olduğunuz durum can sıkıcı ama yiğidi öldür hakkını ver demişler. Ben bugüne kadar bir çok yerden alışveriş yaptım ama en sonunda Motoplus ın en dürüst firma olduğuna kanaat getirdim. İndirim istiyoruz ama adamların fiyatları Almanya fiyatlarına çok yakın ya da aynı oluyor. ayrıca garanti kapsamında ürün değişimi de yaptılar bir kaç kez. Ancak fuara bildiğim kadarıyla Hasanpaşa mağazayı stoklarla beraber taşıyorlar ve sonra da geri diziyorlar. Buna denk gelmeniz şanssızlık olmuş. Keşke İstanbul da olup yüzyüze gorusseniz kendileriyle.
    dionysos06 bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Arkadaşlar bunları okuyunca Feyizoğlu'na cidden acaip şaşırıyorum. Yani dürüstlük konusunda çok iyiler.Onlarla bir ilişkim yok yanlış anlamayın. ben mardinde oturuyorum. Motosiklet aldım ekipman lazımdı bulamadım burda olanda yaramıyordu zaten. Feyizoğlu'nda kask mont eldiven dizlik aldım. Geldi hepsi iyi mont bana göre sorun yok ama beğenmedim. aradım Abi dedim bana olmadı mont iade etmek istiyorum. Nasıl olmadı dedi yalandan vazgeçtim valla oldu ama beğenmedim dedim. Tamam gönder dediler gönderdim.Baktım geri aldılar sırf sevindiğim için birde dirseklik gönderin dedim ama kullanmıyorum madem bana güzellik yaptılar bende ihtiyacım olabilecek birşeyi onlardan aldım. bknz

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ler-iceri.html
    dionysos06 bunu beğendi.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Gezip gördüğüm kadarıyla o kadar ilgisiz bir firma değil, fuar sonrasına denk geldiği için sorun yaşamış olabilirsiniz.
    dionysos06 bunu beğendi.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    motoplus çalışan personelinin her zamanki hali,öncedende böyleydiler değişen yok şimdide aynı,defolu ürünü satarlar defosunu görür değiştirmek için geri götürürsün biz size verdiğimizde sağlamdı diye cevap alırsın.önünden geçilecek mağaza değil.
    dionysos06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)