Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoplus' ı nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende fuarda kevlar kot aldım peşinde %20 indirim yaptılar.daha önce çanta tablası almıştım kargoda civataları gelmedi,arayıp bildirdim ücretsiz kargo ile gönderdiler sonrasında
    dionysos06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Evet arkadaşlar. Bir bir yazılarınızı okudum. Haklılık payınız fazla. Belki fuar dönemine denk geldiğimden böyle bir şey başıma geldi. Ama şuna kanaat getirdim. Mağazada çalışan personel sıkıntılı. Neden derseniz. Bugün şükürler olsun geldi pantolon. Haliyle hemen denedim. Dizlerde korumalar baktım yok Gerisini geri aradım. Pantolonu aldığımı fakat dizlerinde korumalarının olmadığını belirttim. O modellerde diz koruması olmaz dedi. Nasıl olur? Öncekinde vardı ve bu ikinci kevlar kotum olacak. Aldıklarımın hepsinde diz koruması vardı sadece kalça korumalarını ayrıca para vererek aldığımı belirttim. Yanındaki birisine sordu o da dediklerimi teyit etti. Sonra özür diledi. Yollayacaklarını söyledi. Unutmadan ilk kargo parasından haberleri yokmuş. Kargo ücretini kargo kafasına göre almış Mağazadakilerin yalancısıyım Bundan sonra imkanlarım dahilinde yüz yüze almaya çalışacağım... Ve buradan alacağım mağazayı vs sizlere danışıp, istişare yapıp öyle alacağım.
    Bir garip yolcu...

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Fuarda Bell Kask, Hein Gericke Ekipmanları ve botu bakmıştım. 2000 liralık alışveriş olacaktı. Parasını vereyim, siz pazartesi ya da salı, hafta içi bana kargolayın dedim. Yapamayız, karışır, unutulur vb dediler. Ben de taşımayacağımdan almadım. % 15 indirim de kaldı. Arkadaşım da uygun fiyatla başka zaman başka yerden bakarsın dedi.
    Bu yüzden arayın sorun bence.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bilmiyorum artik... Eksikleride kargolar ise netten alis-veris isim biter. Imkanini bulup magazalar icin sehir disi yaparim

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ben en uygun fiyatlı yazlık modelini aldım,hem diz hemde kalça koruması mevcut.ilanında opsiyonel yazıyor şanslımıyım o zaman

http://www.motoplus.com.tr/urun/9989...ty-Kevlar-Jean

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece hudson'dan alışveriş ediyorum

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Motoplus'dan defalarca alışveriş Yaptım, bizzat mağazalarına gidip aldım. Genel olarak bir müşteri Yoğunluğu vardır. Yalan dolanlarını hiç görmedim, kendi satmadığı bir markayı sorsan hiç çekinmeden "daha iyidir, oradan alın" da derler.
    Art niyetli olduklarını hiç sanmam. Senelerdir aynı yerde, aynı işi, aynı personelle yapıyorlar. Kısa zamanda çözüm bulurlar umarım.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben en uygun fiyatlı yazlık modelini aldım,hem diz hemde kalça koruması mevcut.ilanında opsiyonel yazıyor şanslımıyım o zaman

http://www.motoplus.com.tr/urun/9989...ty-Kevlar-Jean
    Onceki kullandigim bundandi. Cokta memnundum. Kg alinca yenisine ihtiyac duydum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoplus'dan defalarca alışveriş Yaptım, bizzat mağazalarına gidip aldım. Genel olarak bir müşteri Yoğunluğu vardır. Yalan dolanlarını hiç görmedim, kendi satmadığı bir markayı sorsan hiç çekinmeden "daha iyidir, oradan alın" da derler.
    Art niyetli olduklarını hiç sanmam. Senelerdir aynı yerde, aynı işi, aynı personelle yapıyorlar. Kısa zamanda çözüm bulurlar umarım.
    Altin Elbiseli Adamda reklamini gorunce alisveris etmeye karar verdim. Tabi ki sizin dediginiz de dogrudur ama ben yasadiklarimi bilirim. Cidden cok stres oldum. Hayirlisi olsun ne diyeyim..
    Bir garip yolcu...

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hocam hasanpaşa şubesi hakkında fikrim yok.Ama şirinevler şubesi gerçekten iyidir, samimidir, yukarıdaki ustanın dediği gibi iyisi varsa vardır, yalanları yoktur.Bakın yazın ortasında ceket ve kask almıştım ikisi 500 tl 'ye, istanbulda oturmuyordum yılda 1-2 gidiyorum.İndirim yaptığı için fatura kesmemiştik, anlaştığım abi kartvizit verdi bi sorun olursa ulaş dedi.Aldıktan 4-5 ay sonra, kask vizörümün vidası çıkmış ve kaybolmuş.Aradım, böyle böyle dedim, şahsi telefon numarasını verdi, konuştuk, burda bulabilirsem bakayım dedim aradım bulamadım.Sadece 2 tane vidayı istanbuldan hiç düşünmeden kargoladı.Küçücük şeyler içinde 7 tl kargo parası vermişler.Bundan iki ay sonrada gittim çayımızı içtik karşılıklı.Anlayacağınız ya fuar dönemi olduğu için karışmıştır yada hasanpaşa şubesi kötüdür ama şirinevleri tavsiye ederim.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hasanpaşa şubesi hakkında fikrim yok.Ama şirinevler şubesi gerçekten iyidir, samimidir, yukarıdaki ustanın dediği gibi iyisi varsa vardır, yalanları yoktur.Bakın yazın ortasında ceket ve kask almıştım ikisi 500 tl 'ye, istanbulda oturmuyordum yılda 1-2 gidiyorum.İndirim yaptığı için fatura kesmemiştik, anlaştığım abi kartvizit verdi bi sorun olursa ulaş dedi.Aldıktan 4-5 ay sonra, kask vizörümün vidası çıkmış ve kaybolmuş.Aradım, böyle böyle dedim, şahsi telefon numarasını verdi, konuştuk, burda bulabilirsem bakayım dedim aradım bulamadım.Sadece 2 tane vidayı istanbuldan hiç düşünmeden kargoladı.Küçücük şeyler içinde 7 tl kargo parası vermişler.Bundan iki ay sonrada gittim çayımızı içtik karşılıklı.Anlayacağınız ya fuar dönemi olduğu için karışmıştır yada hasanpaşa şubesi kötüdür ama şirinevleri tavsiye ederim.
    Sirinevler subesiyle telde görüşmüştüm. Gercekten daha ilgililerdi...
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Ve sonuç olarak. aradan neredeyse bir hafta geçmesine rağmen diz korumalarını göndermediler... Eski pantolondaki korumaları söküp aktardım yeni pantolona. Motoplusında bırakın sitesine girmeyi artık adını bile anmak istemiyorum.
    redlion999 bunu beğendi.
    Bir garip yolcu...

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve sonuç olarak. aradan neredeyse bir hafta geçmesine rağmen diz korumalarını göndermediler... Eski pantolondaki korumaları söküp aktardım yeni pantolona. Motoplusında bırakın sitesine girmeyi artık adını bile anmak istemiyorum.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...kin-bakam.html

Şöyle bir konu açmıştım zamanında.. Kendim de ara ara yazıyorum arkadaşlar da sağolsun ara ara yaşadıklarını yazıyorlar.. Size de uyarsa boş bir zamanınızda yaşadıklarınızı detaylı oraya anlatırsanız alışveriş yapacakları zaman ne ile karşılaşacaklarını bilirler

Ben birşey almasam da memnundum kendilerinden ama telefon ve internet kısmı sıkıntı demek ki..
    dionysos06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)