Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Posteri

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi Günler Beyler ve Bayanlar.
    Konumuz okuduğunuz üzere Motosiklet Posteri.
    Çok büyük çapta olmayacak üzere güzel, hoş racing ve cafe racer ağırlıklı (daha doğrusu chopper hariç hepsi) Resimli poster almak istiyorum. İnternet de yapmış olduğum ufak çaplı araştırmalarda pek fazla rastlayamadım yada ben yanlış yere baktım. Daha önce internetden alanlar Linklerini, Başka yerden temin edenler aldıkları yeri yada yerleri yazarsa çok sevineceğim.

Konu açılmışken bir arkadaşımda araba plakasını özel yaptırıp ÖRN: 27 EYD 27 yaptırıp duvarına asmıştı bu tarz metal plakaları nerede yaptırabilirim ?

Şimdiden herkese iyi günler tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    aPP plaka diye geçiyor o plaka benim bildiğim

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bi konu açsam mı açmasam mı diye tam da bugün düşünmüştüm bende arıyorum bulamadım gittigidiyora falan baktım yok.internetten veya izmirde nerden alacağımı bilen varsa iyi olur

Şöyle bir şey öğrendim plaka tarzı metal eşyalarla uğraşanlar varmış. Bu meçhul kişiler 25 lira gibi bir miktar para karşılığı plaka yda 15x30 renkli istediğiniz tarz da metal plaka posterler yapıyorlarmış. Örn:http://www.cikileta.com/ burda bi kaç harley davidson tabelası mevcut.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    poster arıyorsanız honda bayisine gidin broşur var arkasında 1000rr posteri var

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Poster degilde tablo düşünmez misin ? Ben denk gelmiştim bir sitede ,cok şıklardı ve kaliteli gorunuyordu. Fiyatları 60tl civarındaydı daha uygunlarıda vardı siteyi bulursam tekrar senin için eklerim

Buldum 19 liraymiş hemde

http://www.dekoratiftablo.org/index....product_id=733

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Poster için motosiklet bayii lerinde olan broşürlerde oluyor genellikle ben bayiiden pulsarın posterini almıştım

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poster degilde tablo düşünmez misin ? Ben denk gelmiştim bir sitede ,cok şıklardı ve kaliteli gorunuyordu. Fiyatları 60tl civarındaydı daha uygunlarıda vardı siteyi bulursam tekrar senin için eklerim

Buldum 19 liraymiş hemde

http://www.dekoratiftablo.org/index....product_id=733
    Ya tamda aradığım böyle bişeydi aslında çok sağolun bu tarz ve uygun miktarda bulursam odamın her tarafını bunlarla kaplıycam
    EldekiDebryj bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)