Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İz-Moto (Yamaha İzmir Bayisi) Bizi Enayi mi sanıyor!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim, arkadaşlarım!

İz-Moto'yu arayalı bir saat bile olmadı. Çıkan bayana 2014 model yamaha ybr'ye zam gelip gelmediğini sordum. Çünkü daha önce bana fuardan sonra gelebilir demişti. Yamaha ybr 2015 fiyatıyla aynı 2014 modelini de 5480 tl'den satıyoruz dedi. Bir de size 5150 tl'ye olur diyor. Bu nasıl iş olması gereken 4980 tl 2015 modeliyle aynı fiyata satmaya kalkıyorlar. Anlamayanlara kakalıcaklar eski modelleri.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    2015 ler geldiginde tekrar zam olacak bilgin olsun. Yapılan zam 2014'e. Birde model yılını takma kafana 2011 den beri aynı motor. Enjeksiyon gelirse de 6 6,5 dan aşağı olmaz.
    Deeplord bunu beğendi.

Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 ler geldiginde tekrar zam olacak bilgin olsun. Yapılan zam 2014'e. Birde model yılını takma kafana 2011 den beri aynı motor. Enjeksiyon gelirse de 6 6,5 dan aşağı olmaz.
    2015 modeli gelmiş zaten İz-Moto'ya. 2014 modelide 2015 fiyatına satıyor işte. Birde 2015 model enjeksiyonlu değil mi zaten?

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    yanlışım olmasın mart sonu nisan başı diyorlardı 2015 için. Henüz gorme şansım olmadıgı için enjeksiyon var mı yok mu bilmiyorum. Fuardan 1 ay once bayiye sorduğumda enjeksiyon olmayacak demişti.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Gün geçmiyor ki iz motonun yaptıklarına bir mağduriyet daha eklenmesin. Bilen arkadaşlar var bana ilk motorumu aldığımda neler yaptıklarını. Nasıl itelediklerini. Herkese de söylerim izmotoya gitmeyin gideni uyarın. Bi kaç sene sonrası için planlarımda supertenere var ikinci motosiklet olarak. Tabiki de izmotodan almayacağım. Memlekette yamaha bayisi mi tükendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Alıntı ruthsims adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışım olmasın mart sonu nisan başı diyorlardı 2015 için. Henüz gorme şansım olmadıgı için enjeksiyon var mı yok mu bilmiyorum. Fuardan 1 ay once bayiye sorduğumda enjeksiyon olmayacak demişti.
    Fuardan birkaç gün öce aramıştım ben. 2015 ne zaman gelecek diye. Fuardan sonra dedi ve gelmiş şuan İz-Mota'ya ve bildiğim kadarıyla 2015 modeli enjeksiyonlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün geçmiyor ki iz motonun yaptıklarına bir mağduriyet daha eklenmesin. Bilen arkadaşlar var bana ilk motorumu aldığımda neler yaptıklarını. Nasıl itelediklerini. Herkese de söylerim izmotoya gitmeyin gideni uyarın. Bi kaç sene sonrası için planlarımda supertenere var ikinci motosiklet olarak. Tabiki de izmotodan almayacağım. Memlekette yamaha bayisi mi tükendi.
    İz-Moto'dan uzak durmak gerek galiba. Resmen kazıklıyorlar insanları. Sizin öneribileceğiniz motorlar nelerdir? Başlangıç motoru olacak (senelerce scooter kullandım. Denge sorunu falan yok.) 6000 Tl'ye kadar?

enjeksiyonlu değil.fuarda sordum. sitenizi düzeltin o zaman dedim. düzeltecez dedi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Tarzına göre bişeyler seçebilirsin. Scooter kullandıysan vitesli de 125 250 cc kullanabilirsin. Dostum illa sıfır yamaha alacam diyosan başka bayiye gidelim. Bak gidelim diyorum çünkü ben de gelirim. O mağaza ne esnaf gibi esnaftır ne motorcu gibi motorcudur

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    İz-motoyla ilgili benimde başıma bir olay gelmişti.Tabi tamamen onlarla alakalı değil.Çünkü murat bey ve eşi damla hanım gayet ilgililer.Motoru başka bi şehirden gelip aldım.Ama motoru kargoyla getirttiğim için bakamamıştım sorun olup olmadığına.Motorun gösterge panelinin tuşu çalışmıyordu.Bulunduğum şehirdeki 60 km uzaklıktaki servise götürdüm hallettiler.Dönüşte motordan hafif bir şekilde düştüm.Tabi motor aynen aynı servise.Usta demişti.Onlar kontrol edip öyle yollasalardı belki bu olmayacaktı.Kısmet deyip evime gazladım.Böyle bir anı işte iz-moto ile...

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bugün İz Moto'ya R25 için ismimi yazdırdım, hata mı ettim acep?

Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça ve servis hizmeti nasıl bilmiyorum. Fakat bu uyanıklıkla rutin km bakımlarında bile geçiriyolardır müşterilere. Ama hayırlı olsun sonuçta fiyat her yerde aynıdır. (Yakında normal fiyatınında üstünde satmaya kalkarlarsa şaşmamalı.)
    Espaniole bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Almayin abicim almayin, piyasayi 10 kere doyuracak 2. el cbf var temizini bul al, japonun 2. elini almayacaksinda neyi alacaksin?
    ARçİL bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamaha bu yıl gerçekten çok acımasız, Müşteri memnuniyetsizliğin de zirveye oynuyor galiba.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha bu yıl gerçekten çok acımasız, Müşteri memnuniyetsizliğin de zirveye oynuyor galiba.
    dostum yamahanın yaptığı şirket politikası ayrı. mağazanın müşterisine muamelesi ayrı.
    CompanERROR ve SUN bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Ybr kötü demiyorum ama , mağaza sahibine gıcık olduysan alma Derbi ETX modelide baya iddalı.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Burak kardeşim sen karizma adamsın sana r25 yakışır canını sıkma!Vesvese yapma!
    Espaniole bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    telike haklı şirket politikasına birde satıcı politikası eklenince zınavadan çıkıyorlar
    telike bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Al birini vur ötekini, kalite namına bir şey kalmamış artık.

Moğol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda ile yarışıyorlar.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Yamaha İzmoto ile ilgili izlenimleri zaten b*k gibiydi bugün kaçıncı oldu izlenimlerim daha da b*k oldu.

Motosiklet satışı için ekspertiz randevusu aldık, merkezde olduğu için Menemendeki Yamaha bayiisi yerine İzmotoya gelmek zorunda kaldım.

Motosikleti ekspertize soktular. Motosiklet 1.000 km de zaten makine hatasız çıktı. Ekspertiz raporu alabilir miyim diyorum adamlar rapor vermediklerini söylüyorlar. E o zaman ben niye buraya 100 Lira veriyorum ayak üstü? (Rapor vermediler.)

Neyse alıcıyla konuştuk ettik anlaştık falan ben gittikten sonra Yamaha görevlileri gitmiş alıcıya sana sıfır motor verelim bu motoru bu adam zorlamıştır vs bayaa şeyler demişler, 2.el motosiklet alınır mı vs döşemişler yani sıfır motor satabilmek için.

Ben bunları ben gittikten sonra orda bulunan başka bir müşteriden şans eseri öğrendim. Tam bir şerefsizler, motosiklet sıfır olarak Menemen bayiinden alındı zaten İzmotonun karaktersizliği yüzünden. Bu da son olsun ne bi bakıma giderim ne motosiklet almaya ne ekspertize ne de ekipman vs bi halt almaya giderim... kimseye de gram tavsiye etmem.

Gidersin zaten büyük makinen yoksa yüzüne bakmazlar. Neyse artık gözümde İzmoto tamamen bitmiştir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler