Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İz-Moto (Yamaha İzmir Bayisi) Bizi Enayi mi sanıyor!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha Türkiye mail yazın ve maile cc olarak Yamaha Global'i de koyun. Bu forumdaki konu başlığını da maile ekleyin derim. Mutlaka ilgilenirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    İz-moto'ya hala gidenler var mı ya? Hayret doğrusu.

Yolu gözünüzde büyütmeyin, atlayın motorunuza gelin manisa DAĞLILAR yamaha'ya hem temiz bi dağ havası alırsınız hem de nasıl bu kadar güzel motosiklet servisi olabilir diye düşünür durursunuz.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler,iz moto'yu bilmiyorum ama bugun Ersoy Motor Yamaha (ustası ve sahibi Gökhan severim kendisini ) ekspertiz yaptırdım. Rapor vericegini baştan söyledi. Sanırım hicbir yetkili serviste rapor uygulaması yok.

Genel geçer kabul budur değildir bilmiyorum fakat uygulama bu şekilde.

Ben nasıl isterdim derseniz tabi ki kapı gibi bir rapor olsa keşke.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler,iz moto'yu bilmiyorum ama bugun Ersoy Motor Yamaha (ustası ve sahibi Gökhan severim kendisini ) ekspertiz yaptırdım. Rapor vericegini baştan söyledi. Sanırım hicbir yetkili serviste rapor uygulaması yok.

Genel geçer kabul budur değildir bilmiyorum fakat uygulama bu şekilde.

Ben nasıl isterdim derseniz tabi ki kapı gibi bir rapor olsa keşke.
    rapor vereceğini mi verMEyeceğini mi?!!?!
    Rapor vermeyerek kendilerini resmi sorumluluktan kurtarıyorlar. Sorumluluğun yoksa ne anladım ben o expertizlikten?!!?! Ver bana da 50 tl "Bu motor iyiymiş, bak şundan dolayı belki biraz sert kullanılmıştır ama alınır..." vs derim. Satış sonrasında bir sıkıntı mı oldu, bana ne, nasıl olsa bir evrak falan vermedim ki. Oh, ne güzel memleket.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yanlış yazmışım, " rapor vermeyeceğini " olacaktı. Kusura bakmayın.
    maktama bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Antalya Honda da motosiklet ekspertizi yaptırmıştım evrak verdi, rapor verdi, motosikleti de yıkayıp tertemiz şekilde teslim etti. 70 Lira verdim Antalyadaki eksertize .

Yamaha İzmoto Bayraklı ya zaten gitmiyordum hiç. 1,5 ay önce arkadaş R25 için parça siparişi verdi yağ pompası, tank braketi falan garantiden degişecek parçalar 1,5 ay geçti hala gelmedi parçalar. İzmoto her konuda 5 para etmez bir yermiş bunu tekrar tekrar gördüm.

Üstüne üstlük ekspertize gittiğim alıcıya sıfır motosiklet satmaya çalışmalarını geçtim sırf ekspertize getirdiğim insana 0 km motosiklet satabilmek için ben bayiden gidince arkamdan o motoru alacak adama benim hakkımda iftira atmış, çamur atmışlar ben buna çok şaşırdım, insanlıklarından utandım.

Şerefsizler ya. Pis küfürler yazacağım olmayacak.

Yağ pompasından dolayı makineyi kitlediğimde de oraya gimek zorunda kaldı Alsancaktan oraya itelemek zorunda kaldım motosikleti. O zaman da suçu bana atıp garanti dahilinde değil suç sizde vs diye kavga dövüş motoru garanti dahilinde yaptırmıştım yaz yaz bitmiyor bu şerefsizlerin b*kları.
    maktama ve Zephyros bunu beğendiler.

emrerd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tutarsız.
    Ben de memnun değilim iz motordan. Bereket Manisa, menemen çok yakın mecbur değilim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Bu post için attığım ilk yorumda bahsettiğim çalışanların hepsi izmoto dan ayrıldı. Ama sistem aynı kaldı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler