Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jawa 250 bobber projesi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar iyi akşamlar ben aranıza yeni katıldım bu akşam ne zamandan beri düşündüğüm ama yapamadığım bobber projesi için 1970 model jawa 250 aldım jawacı abilerimdende yardımda bekliyoruym [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Sam@ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bobber projenin gerçekleştirirken muayene meselesini de düşün dostum. Bobber lar genelde tek kişiliğe çevrilmiş deniz geçmiyor.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Son zamanlarda böyle konuların çoğalması güzel bir gelişme.
    Projende başarılar dilerim. Muayeneyi takma bir şekilde halledilir. Örneğin tek kişilik yapsan da portatif ufak bir koltuk yapıp göstermelik takabilirsin. Hatta önce muayeneye gir sonra değişikliklere başla 2 sene rahat edersin o yönden.

Bir de kendinizi tanıtsanız daha iyi olur.

Ben istanbul/bayrampaşadan kenan karakan daha önce projelerim oldu ama fotoğraflayamadım yapım aşamasında bir yıldır Java koşturuyodum bitane aldım geçen hafta şimdi projeye başladım.ilk sökmeye başladım fotoğrafladım gün aşırı paylaşacağım.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Selamın aleykum hocam.. bobber için böyle temiz motoru bozmak yerine motor aksami temiz daha düşük fiyatlı birşey alsaydınız keşke. Çünkü sizin projenin tam tersi orjinaline çevirmeye çalışanlar da var neyse zevkle takip edeceğim kolay gelsin.
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    ne ön ne de arka süspansiyon var. koltuğun altındaki yaylar çok gevşek üzerine oturunca sonuna kadar kısılır. ilk çukurda motor sizi teper 3-5 km lik turlarda kullanılabilir belki...

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu sitede boyle konular gorunce seviniyor insan. Uretime yonelik konular cok az, hep tuketim ustune yazisiliyor.
    Bu cok orjinal duruyor gecekten de mustbe'ye katilmamak mumkun degil. Orjinalligini bozmaya kiyamaz insan. Ben de ayni modelden almayi dusunuyorum. Bu kadar temizini nerden buldunuz ve fiyatlar ne durumda acaba?
    mustbe bunu beğendi.

Bu benim 2. Bobber im olacak orjinalni seneye kismet se topliycam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)