Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

600 RR aldım (Kutu açılımı, ilk sürüş, ilk izlenimler ve çok şey olacak)

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama ne para saçtın be
    Kazasız belasız keyfini çıkartırsın inş..
    daha saçamadık ekipman için eğitime gidersek minimum 7000 tl gibi (3250 tl sırf eiğitim parası şu an ) bir bütçe gerekiyor ,eldiven ve montum şimdilik kullanmalık var ama css ye gidersem bütçe bu rakamlara çıkıyor

bu zevkin uzun sürmesi için acelem yok (sürürken de geçerli bu ) hayırlısı olur inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    @biyeybaraküs hocam hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

1000. kişi aynı şeyi söylemiştir ama ben de söyleyeyim aman hocam dikkatli olun.600 lük heleki RR sanırım şakaya gelmez.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @biyeybaraküs hocam hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

1000. kişi aynı şeyi söylemiştir ama ben de söyleyeyim aman hocam dikkatli olun.600 lük heleki RR sanırım şakaya gelmez.
    katılıyorum eşşek gibi tepebilir adamı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Gsxr1000
    hayırlı ugurlu olsun. bende onumuzdeki ay 30.yıl zx10r alacagım. şehirici binmelik otobanda gazlamalık,kazasız sürüşler

Motosikleti
    Alıntı Thunderwolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun. bende onumuzdeki ay 30.yıl zx10r alacagım. şehirici binmelik otobanda gazlamalık,kazasız sürüşler
    sağolasın sanada kazasız belasız rodaj bitince tam inceleme ile ilgili yazacağım ama 600 rr şehir içine gelmiyor maalesef şehir içi 15 20 dakikalık sürüşlerimde bile hararet 100 de kontağı kapatıyorum (gerçi 130 dereceye kadar yolu var normal çalışma ısısı 70 ile 80 derece arası )zar zor hani sürüşü 25 dakikaya çıkarsam hararet daha da çıkar galiba daha nisan ayındayız üstelik

zx 10 r ında şehir içi hararet konusunda pek tat vermeyeceğini düşünüyorum gerçi sen yarışçıydın galiba otoban da gazlarsın her türlü benim ise otobanda gazlayabileceğim bile şüpheli
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah hocam Allah kaza bela ceza göstermesin.. Hayırlısıyla binmek nasip olsun İnşallah..

Konuyu takipteyim.. Özellikle cbr250'den 600rr'a geçişinizden sonra yorumlarınız önemli.. 600rr sayfasından ve buradan takip halindeyim..

Bu arada videoları izlerken ben daha çok heycanlandım..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hocam bende cbr 250 den sonra R6 düşünüyodum ama ancak otoruş pozisyonu olarak çok rahatsız geldi, cbr600rr a karar verdim, arkadaş 250 den 600 e geçtiğiniz yazmış o yüzden soruyorum.
    motosiklete alışmanız, hakimiyet sağlamanız ne kadar sürdü ya da halen alışmaya mı çalışıyorsunuz?
    ayrıca 250 de kaç km tecrübeniz vardı?

Motosikleti
    geniş incelememi rodaj sonrası yazacağım motora alıştım ama malum rodajda olduğumdan 9k ve üstü devirlerdeki karakterini daha inceleyemedim gerçi tahmin etmek zor değil.1000 km mondial 125 cc ,4000 km cbr 250 tecrübem var başlangıç hihayem şu konuda var http://www.motosiklet.net/forum/moto...lmayanlar.html ilk motoru aldığımda eve bile başkası getirmişti

tam anlamıyla 600 rr a hakim olmak (veya makinanın hakkını vermek )o uzun sürer herhalde ,kısa olarak şunu söyleyeyim cbr 250 den sonra çok kolay sürülebilecek bir motor akıllı olursanız
    Mitoqondri bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geniş incelememi rodaj sonrası yazacağım motora alıştım ama malum rodajda olduğumdan 9k ve üstü devirlerdeki karakterini daha inceleyemedim gerçi tahmin etmek zor değil.1000 km mondial 125 cc ,4000 km cbr 250 tecrübem var başlangıç hihayem şu konuda var http://www.motosiklet.net/forum/moto...lmayanlar.html ilk motoru aldığımda eve bile başkası getirmişti

tam anlamıyla 600 rr a hakim olmak (veya makinanın hakkını vermek )o uzun sürer herhalde ,kısa olarak şunu söyleyeyim cbr 250 den sonra çok kolay sürülebilecek bir motor akıllı olursanız

Toplam 5.000 km sizce de 600'lük için yetersiz değil mi hocam ?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplam 5.000 km sizce de 600'lük için yetersiz değil mi hocam ?
    bence yetti ,gerçi bu 600 lüğü nasıl süreceğinizle de alakalı bir şey olsa gerek

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    bence yetti ,gerçi bu 600 lüğü nasıl süreceğinizle de alakalı bir şey olsa gerek
    600 rr düşük devirlerde sakin alet ama yüksek devirlerde yırtıcı bir aslana dönüşüyor dikkat edin hocam . Allah kaza bela vermesin . Bol bol gezi fotoğraflarınızı ve videolarınızı bekliyoruz .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    sağolasın sanada kazasız belasız rodaj bitince tam inceleme ile ilgili yazacağım ama 600 rr şehir içine gelmiyor maalesef şehir içi 15 20 dakikalık sürüşlerimde bile hararet 100 de kontağı kapatıyorum (gerçi 130 dereceye kadar yolu var normal çalışma ısısı 70 ile 80 derece arası )zar zor hani sürüşü 25 dakikaya çıkarsam hararet daha da çıkar galiba daha nisan ayındayız üstelik

zx 10 r ında şehir içi hararet konusunda pek tat vermeyeceğini düşünüyorum gerçi sen yarışçıydın galiba otoban da gazlarsın her türlü benim ise otobanda gazlayabileceğim bile şüpheli
    Arkadaşım,bu motorların fanları 110-115 derecede açar.Sıkışık trafik falan zarar etmez.Yani kontağı kapatmanıza filan gerek yok.Korkmayın,fan açar hararet gider.

Motosikleti
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım,bu motorların fanları 110-115 derecede açar.Sıkışık trafik falan zarar etmez.Yani kontağı kapatmanıza filan gerek yok.Korkmayın,fan açar hararet gider.
    yanlış anlaşılmış zaten kapatmıyorum kontağı (motoru kapatıp beklemiyorum yolda ) ,kapatıyorum derken yolculuğu planlayıp (saate göre trafiğin durumu ışık vs ) şehir içi maksimum 20 dakika olacak şekilde yapıyorum ,20 dakikada bu dediğim gibi oluyor sıcaklık

fan açıyor zaten 110 u geçirmiyor ama ben trafiğe kalacağımı bildiğim saat te çıkarmıyorum motoru tedbirli olmak ta fayda var
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F

ben ilk 250 ile başladım, 6-7 ay oldu toplamda 3000 km kadar tecrübem var, 550 km uzun yol yaptım. yaz sonu bi 600 luk almayı düşünüyorum.
    sanırım daha uysal olması sebebiyle 600rr alıcam gibi görünüyor.
    Mitoqondri ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende cbr 250 den sonra R6 düşünüyodum ama ancak otoruş pozisyonu olarak çok rahatsız geldi, cbr600rr a karar verdim, arkadaş 250 den 600 e geçtiğiniz yazmış o yüzden soruyorum.
    motosiklete alışmanız, hakimiyet sağlamanız ne kadar sürdü ya da halen alışmaya mı çalışıyorsunuz?
    ayrıca 250 de kaç km tecrübeniz vardı?
    Gözünüzü seveyim 4 silindir supersport motosiklet alıyorsunuz. Oturuş pozisyonu diyorsunuz ya...
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

güle güle kullanın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    hayırlı olsun heyecan ıyıdır kazasız belasız

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    250cc motosiklet ile 600 cc motosiklet arasında gece ile gündüz kadar güç farkı var. Tam hakimiyet kurarak, sınırlarında kullandığınız bir 250'lik korka korka, arkadaşın da belirttiği gibi gibi trafikte hararet yapıp pişe pişe sürülen 600'lük makinadan çok daha fazla keyif verecektir. 600 cc işletme maliyetleri de yüksektir. Sindire sindire, tadını çıkara çıkara bu hobiyi uzun yıllar devam ettirmek varken niye bu kadar acele.

Ülke yolları felaket, sürücülerin oralama zeka seviyesi düşük, trafik cahili bir toplumda ekstra tecrübe ve dikkate sahip olmadan supersport makinalara bu kadar çabuk heves heves etmemenizi nacizane öneriyorum. Hep büyük cc kullanmama rağmen ben 250-400 cc aralığında motor arıyorum, güçleri fazlasıyla yeterli, tek sıkıntım boy nedeniyle motorlara sığamamak,uygun oturuş posizyonu bulamamak. İnanın kolay hakimiyet kurulan makinalar çok daha keyifli.
    halilom, kovboy03 ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünüzü seveyim 4 silindir supersport motosiklet alıyorsunuz. Oturuş pozisyonu diyorsunuz ya...
    illa ki rahatsız mı olmamız gerekiyor?
    gün geçtikçe neden yeni tasarımlar yapıyorlar hiç düşünmediniz sanırım..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)