Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

600 RR aldım (Kutu açılımı, ilk sürüş, ilk izlenimler ve çok şey olacak)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün plakayıda çıkarttım artık alip sürmek kaldı sadece ,kaskoda indirim varmış 4700 tl fiyat verdiler
    hocam cıkar artık koliden bir foto falan paylaş kontağı bir çevir, çevir diysen paylaş ne bileyim kac aydır senle motoru bekledik bu kadarını isteyelim artık
    biyeybaraküs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Yükseliş izmir dimi orası sesinden tanıdım sanki bi arkadaşı 😄 hayırlı olsun tekrardan

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Hayırlı olsun 20 gün askerlik yapacaksın artık

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    600 rr lı konular acayip ilgi çekiyor forumda.Biri kuba aldım dese bu kadar tebrik edilmez.Tekrardan ismini bilmediğim BİYEY BARAKÜS beyfendiyi tebrik ediyorum.Güzel motor almış.

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Hani motor? Bekliyoruz..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    herkese tekrardan teşekkür bu gün havada yağış yoktu aldık motoru 15 km kadar sürdük ölmeden önce yapılması gereken şeylerden birinide yaptık sonunda korkularım vardı bu canavarla baş edebilirmiyiz , başımıza belamı aldık ,ne bok yemeye aldın 120 bg motoru yarışçı olacan sanki bu saatten sonra diyordum motoru topladılar al bin bak bakılım nasıl diye gözüm yemedi ne yalan söyleyim (gerçi internette kaç gündür izlediğim manyakların bunda etkisi var adam 1. viteste 125 yapıyor )usta o zaman arkama bin dedi bir tur atalım bindik 1 km kadar tamam dedi hazır bahçede 1 2 tur attım ,cbr 250 den daha hafif , gazı dozajlamak çok kolay ne istiyorsan onu veriyor ,piskopattta gider commuter tadındada dedim bu çocuk kaçar ilk izlenimler kısaca tork ve beygir sonsuz gibi hiç bitmeyecek sanki (8 -9 devire kadar çıktım üstünü tahmin bile edemiyorum artık ) öncedende tahmin ettiğim gibi 3. vitesten sonrası işime yaramayacak şu aşamada şimdilik bu kadar bu yorgunlukla (gece bazı işlerim vardı son 30 saatti uykusuzum )anlatacak kelime bulamıyorum biraz daha süreyimde ayrıntılı yazarım şimdilik bu kadar kazasız belasız

ölmeden böyle birşeye binmezseniz çok şey kaçırırsınız

şu an bir iki video var yüklüyorum
    Cronos ve nemesis-83 bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ctuna81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    (1km kadar tamam dedi hazır bahçede 1 2 tur attım ,cbr 250 den daha hafif , gazı dozajlamak çok kolay ne istiyorsan onu veriyor) CBR 250'den daha mı hafıf cıddı mısın? cesaret verıyorsun banada ))

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Videoları ve resimleri bekliyoruz

Motosikleti
    ustayla beraber 1 km kadar ben artçılı o sürdü geldikten sonra dedim abi son kez soruyorum kıvırabilirmiyiz sıçmıyalım dedim bir sürü müşteri var zaten herkes bakıyor usta yaparsın dedi bahçede 2 tur attım baktım adam gibi sürersem bu iş olur yavaş yavaş demek istemiştim
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    ustayla beraber 1 km kadar ben artçılı o sürdü geldikten sonra dedim abi son kez soruyorum kıvırabilirmiyiz sıçmıyalım dedim bir sürü müşteri var zaten herkes bakıyor usta yaparsın dedi bahçede 2 tur attım baktım adam gibi sürersem bu iş olur yavaş yavaş demek istemiştim
    sabırla olmayacak şey yok kendini 600 lük sürüyorum diye kasmazsan (sıkmazsan vücudu) bu işi kıvırırsın serbest bırakmak gerekiyor ehh bir resim at bari en azından sende kırdın milleti bekliyoruz

Motosikleti
    Sokollu, halilom, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    buda ilk çalıştırma olsun https://www.youtube.com/watch?v=jZ9N0Y1Lq60 kusura bakmayın bu kazma (ben ) fotoları daha telefondan pc atamadı ki yüklesin onuda atacağım
    Enes Bakır, shooter1, smiles ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Kazasız Belasız Hayırlı Günlerde keyifle Binmeyi Nasip etsin inşallah.

LifeisBike
    Misafir
    Öncelikle hayırlı olsun, allah kaza bela göstermesin. Dikkatinizi cekmek istediğim bir notka var. Motorun kullanım kitapçığı.. Bunu iyi okuyun, ve birden fazla okuyun, her seferinde birşeyleri daha iyi anlayacağınızdan şüpheniz olmasın. Ayrıca Rodaj konusu var. İyi bir motosiklet iyi bir rodajdan geçer, sakın unutmayın. 8.ooo devire çıktığınızı söylemişsiniz ama kitapçık bu duruma ne diyor ? Ayrıca motoru ısıtmadan hiç bir zaman gazlamayın. Motorun 400 + 400 km rodajı mevcut.. Bu rodaj aralığında kitapçıkta yazılan talimatları takip etmelisiniz. İlk 400 km için 5.000 devirden fazlasını önermiyor diye hatırlıyorum. Bu konuda lütfen dikkat edin. Motorunuz uzun ömürlü ve sağlıklı olsun.

Tekrar hayırlı olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Ayrıca şöyle güzel birkaç fotoğrafı da koyun artık ve dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de motorunuzu çaldırmamanız gerçeği..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buda ilk çalıştırma olsun https://www.youtube.com/watch?v=jZ9N0Y1Lq60 kusura bakmayın bu kazma (ben ) fotoları daha telefondan pc atamadı ki yüklesin onuda atacağım
    depoyu fullettirseydin servise

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bu nası deli bir alettir ya. Üstüne binmeye kıyamaz sarılır yatarım manita gibi. Vallahi iyi sabır var sende usta.
    Aman dikkat, Allah kaza bela vermesin.
    Eskilerden bir söz söylemeden olmaz; 1 tur verirsin artık

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Videoları öyle dikkat le izledim ki bi an benim sandım mutluluğuna ortak oldum. Tek ricam var üzme hayvanı ve dikkatli ol
    Oguz K. ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Sesini de duymak nasip oldu darısı artık gidişini görmeye :D Sanki dizinin sezonu bittide zevkle diğer sezonu bekliyor gibiyim harika ya

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Forumda dolanırken arkadaş 600rr bekliyordu ne oldu derken denk geldim konuya

Kutu açılışı ve ilk çalıştırma anı sen ne hissediyorsan birebir heyecanı yaşattı bana..
    Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Ayrıca cbr250 den 600cc bir supersporta geçen birisi olarak kullandıkça yorumlarını burada paylaşırsan çok sevinirim.

Bir gün İzmir'in yollarında denk gelmek dileği ile

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)