Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

600 RR aldım (Kutu açılımı, ilk sürüş, ilk izlenimler ve çok şey olacak)

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moralini bozucak birşey söliyim mi :D 2 günde ruhsat işlemlerin var malesef sen onu 2 gun daha arttırcaksın mecburen. hee dıyosanki riske girerim 2 gun plakasız gezerım o zaman bırsey dıyemem herneyse aklında olsunda şimdiden söliyim dedim ama hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    ruhsat işi yarım saat sıkıntı yok oda plaka basmada gidiyor (nasıl diye sormayın )
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Üzgünüm ama 23 martta izmire kar yağabilir diye duydum .Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Motosikleti
    ben ona baktım çoktan hava müsait http://www.accuweather.com/tr/tr/izm.../318290?day=16
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    motoru bi görekte sonra hayırlayak değil mi...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    dostum Allah kazasız belasız sürmeni nasipetsin. inşallah çok mutlu günler geçirirsin yeni motorunla

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin kardeşim. Aman dikkatli kullan. Şakaya gelmez o motosiklet.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Matoru görelim, hayırlı olsun dyecez :D
    halilom ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsat işi yarım saat sıkıntı yok oda plaka basmada gidiyor (nasıl diye sormayın )
    nasıl diye sormuyorum anladım ben onu =) torpil konusur :D sevındım adına hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle tekrardan.

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Hehe şimdiden hayırlı olsun diyorum sana bilirim bişeyi beklemek çok zor iştir bendede 2007 siyah 600rr var sabredemeyip kış sezonunda almıştım iyikide almışım diyorum yalnız fiyatlar yükselmeye başladı. Ben bile yurt dışından verdiğim montu beklerken sabırsızlığın hat safhasını yaşıyorum seni düşünemiyorum bile 😄 yalnız motor gelincede çok işin olcak stock egzozla kullanmayı düşünmüyosundur heralde canavarın varsa dişlerini gösterceksin 😄 egzoz işi meşakatlidir çok araştırma yapman gerekecek şu tüpmü o tüpmü headerstanmı düşük devirdemi cıyaklasın sonramı cıksın piyasaya vs vs işte bi gelsinde ilk işin jant şeritleri olur heralde tekrar hayırlı olsun 😄
    aadrenalin16 ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende 600rr alacağım kendime güveniyorum çünkü çok yetenekliyim. Hiç hayatımda araba sürmeden önce bana tarif ettiler aldım direk sürdüm sanki 10 yıllık sürücü gibi motordada öyle olacak 600rr için para biriktiriyorum 600 lükle başlicam videoyada alacam bakın nasıl başlangıç motoru olarak kullanılıyormuş.!

bu arada hayırlı olsun.

Motosikleti
    cbr 250
    anahtar teslim ne kadara denk geldi?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcuyolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 600rr alacağım kendime güveniyorum çünkü çok yetenekliyim. Hiç hayatımda araba sürmeden önce bana tarif ettiler aldım direk sürdüm sanki 10 yıllık sürücü gibi motordada öyle olacak 600rr için para biriktiriyorum 600 lükle başlicam videoyada alacam bakın nasıl başlangıç motoru olarak kullanılıyormuş.!

bu arada hayırlı olsun.
    Merhumu iyi bilirdik
    berkcigdem ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    motor gelmedi mi hala, hani fotolar?

Motosikleti
    daha yeni konuştum bayi ile fabrikanın ona söylediği salı veya çarşamba gelecekmiş aynı gün fatura kesemiyorlarmış (gerçi benim benim para 23 ünde gelecek ama para ayarlama aşamasındayım bir yerden o işte tamam gibi)aksilik olmazsa perşembe günü yola çıkarırım motoru

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yanlış anlama ama parayı vermediysen 600 rr alma derim. dost acı söyler unutma. 26 hp den 105 hpye geçicen. 1000 1200 1300 enduro touring motorlardan bile güçlü safkan supersport .yerinde olsam en fazla 80 hp ye kadar bir motor alırdım. 250 deki sürdüklerinide unutucan. bak gis akademiye git 350 tl ayır hakimiyet eğitimi al kendi motorunla alıyosun . çokk katkısı oluyor.. şahsen bana oldu.bilinçaltına yerleşiyor eğitimi dikkatle uygulamak şartıyla tabi..o kadar para motora verceksin madem 350 tlsinide gise ver . hoca çok iyi .

Motosikleti
    Alıntı vagrantstory adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlama ama parayı vermediysen 600 rr alma derim. dost acı söyler unutma. 26 hp den 105 hpye geçicen. 1000 1200 1300 enduro touring motorlardan bile güçlü safkan supersport .yerinde olsam en fazla 80 hp ye kadar bir motor alırdım. 250 deki sürdüklerinide unutucan. bak gis akademiye git 350 tl ayır hakimiyet eğitimi al kendi motorunla alıyosun . çokk katkısı oluyor.. şahsen bana oldu.bilinçaltına yerleşiyor eğitimi dikkatle uygulamak şartıyla tabi..o kadar para motora verceksin madem 350 tlsinide gise ver . hoca çok iyi .
    bu çömez üyede kim diye düşünürken sonradan jeton düştü barodi imiş tekrardan hoş geldin foruma konuya şeref verdin aslında olmaz 3. motor 600 rr ama geçişte olabilecek ara modeller (cbr 500 serisi ,650 serisi ,diversion ,2 silindir 600 lük 700 lük bir şey sıkıştırılabilidi araya ama nefsime söz geçiremedim https://www.youtube.com/watch?v=zKTk-ml0kJI) çok hoşuma gitmedi

eğitim konusuna gelecek olursak trafik te araba tecrübem çok olduğundan trafiği okumada sıkıntı yok temel eğitim lerin bana çok bir şey katmayacağını düşünmüyorum ama izmir de olsa bu kurslar (gis akademi ,honda yamaha okulu )yinede giderdim kaçırdığımız bir şey varmı diye .aslında aklımda california süperbike school var ama adamlar full ekipmen istiyor kurs parası falan minimum 6000 7000 bütçe gerekiyor
    vagrantstory bunu beğendi.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    bu çömez üyede kim diye düşünürken sonradan jeton düştü barodi imiş tekrardan hoş geldin foruma konuya şeref verdin aslında olmaz 3. motor 600 rr ama geçişte olabilecek ara modeller (cbr 500 serisi ,650 serisi ,diversion ,2 silindir 600 lük 700 lük bir şey sıkıştırılabilidi araya ama nefsime söz geçiremedim https://www.youtube.com/watch?v=zKTk-ml0kJI) çok hoşuma gitmedi

eğitim konusuna gelecek olursak trafik te araba tecrübem çok olduğundan trafiği okumada sıkıntı yok temel eğitim lerin bana çok bir şey katmayacağını düşünmüyorum ama izmir de olsa bu kurslar (gis akademi ,honda yamaha okulu )yinede giderdim kaçırdığımız bir şey varmı diye .aslında aklımda california süperbike school var ama adamlar full ekipmen istiyor kurs parası falan minimum 6000 7000 bütçe gerekiyor
    Bence şimdiden css için para biriktirmeye başlayın.. Adamlar kapalı kask,bağlanabilir kıyafet,uzun eldiven ve çizme istiyor.. Dainese in 1500 liralık bir tulumu var sanırsam yada 4 riders tulum alınabilir.. 3.800 lira da eğitim tutar tahmini 6 bine hallolur..

Honda size sürme açısından pek birşey katmaz sanıyorum.(gs1-2 aldım).. gs3 bir ihtimal alabilirsiniz(en azından acemiler gelmiyordur).. 600rr ı hakkıyla kullandıran yer css tir bana göre.. Diğerleri güvenli sürüş verirken css viraj eğitimi veriyor.. Motosikleti 2 ay kullandıktan sonra gitmeniz yazın alacağınız keyfi katlar.. Hemde pist deneyimi elde etmiş olursunuz.. Bütçeyi ayarlayabilirsem bende gitmeyi planlıyorum..(2 silindir 57 beygir motor ile korkmadan gaz açılır orada)

Forumdan Uzaklaştırıldı

aslına bakarsan banada çok şey katmadı . az şey kattı ama çok önemli bildiğimi sandığım az şey kattı. yani doğru frenlemeyi dahada geliştirdim. ön freni eskiye nazaran daha bir korkmadan kullanabilmeyi 4 parmak kullanmayı ön fren yaparken. çünkü çok fark ettiğini öğrendim. 2 parmak yerine 4 parmakla fren yapmak frenlemeyi önemli ölçüde etkiliyor bunu anladım. çok düşük hızlarda yani yürüme hızında sabit bir çizgide motoru sürmeyi viraja yürüme hızında dönmeyi . vs vs. bir kaç tane daha bişeyler varda. kafayı hiç bir zaman aşağı salmamayı ben alışkanlık olmuş farkında olmadan kafam hep yere düşüyormuş o hatamı düzelltim . vss daha bir çok şey. yani çok şey katmasın az ama öz önemli bir kaç teknik katsın yeterli. hayırlı olsun kaza bela hırsızdan korusun.

Motosikleti
    evet arkadaşlar bugün geldi repsol nihayet motorun kalan parasını ödemeye gitmiştim bekle 1 2 saat araba salihliden çıkmış gelir dediler biraz bekledikten sonra baktım geldi bizzat kamyondan kendim indirdim açtım baktım tekrar kapattık koliyi repsol fotoğraftan daha güzel geldi gözüme faturayı ötv ve kdv işlemleri işlemleri bitmediğinden alamadım hava zaten bu aralar yağmurlu evdede koyacağım yerde bir iki düzenleme yapmam lazım aceleye gerek dedim yok havanın durumuna göre alacağım artık motoru istediğim zaman herkese kazasız belasız
    Enes Bakır ve berkcigdem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)