Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 RR aldım (Kutu açılımı, ilk sürüş, ilk izlenimler ve çok şey olacak)

Motovento
    REKLAM ALANI
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    [QUOTE=biyeybaraküs;3816212]
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, kazalar böyle. Beklenmedik anda bir anda yakalıyor. Ben sürüş esnasinda uzerinizdeki montu merak ettim. Motosiklet Montu mu, yoksa tekstil bir ürün mu? Sanki bir videonuzda daha boyle birşey üzerinizde gördüm. Çok korumalı birşey gibi görünmedi.
    Selamlar.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Baraküs kardeşim, motosiklete almadan önce açtın bu konuyu ve sonrasında motosikletinin başına gelenler hepsini burada paylaşman bir not defteri olarak kullanman gayet güzel öncelikle hepimiz İnsanız kuluz konunun büyük açıldığı günden beri bakıyorum ama bir fren mevzusu başlamış bu gayet normal kimse Rossi bile bu işi mükemmel olarak başlamadı zamanla motosikletine tam hakim olacağını düşünüyorum kazadır olur hiç sıkma canını dikkat et kendine zamanla her şey daha iyi olacaktır motosikletine zeval gelmemesi dileğiyle iyi forumlar
    biyeybaraküs ve ArmaganOztas bunu beğendiler.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baskan gecen konudan belki bana terssindir bilmiyorum,ama ne olur dikkat et. Motorsiklete binmek bambaska bisey,ama kazalarida en az onun kadar bambaska. Donup baktiginda ne yaptigini gorebilecegin bu sayfalar altin degerinde. Tipki diger uyelerinde dedigi gibi. Frenaja daha cok dikkat etmen ve ne olursa olsun pes etmeden surusunu bi ileriye goturmek icin cabalaman dilegiyle,kazasiz belasiz keyifli,her saniyesi heyecan dolu surusler

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Hocam hayırlı olsun bende respol aldım çıkarız istersen
    Feel the way

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun bende respol aldım çıkarız istersen
    Bana kimse cıkma teklifi etmiyor. Acaba bendemi repsol alsam
    biyeybaraküs, Stunt, snappy x ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha malum havalar kötü kimse gazlamıyor herkes kabülümüz xj6 da olur
    Feel the way

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Hocam çok geçmiş olsun...
    Hani kazadan hiç bişey anlamadım desem yeridir.Hızınız mı çok yüksekti diyeceğim ama en fazla 80 ile gidiyorsunuz gibi.Yanlış frenaj İzmir'in buz pateni asfaltı...
    Dörtlü yakan araç ile takip ettiğiniz aracın arasına girebilirdiniz aslında neden panik yapıp freni sertçe asıldınız inanki ben anlayamadım.Hani mesafede fazlaydı.
    Dörtlü yakan aracın sağ tarafı kocaman bomboş büyük bir alan vardı keşke o tarafa doğru kaçış manevrası yapsaydınız.Bakışınızı araca kitlemeniz kötü olmuş kaçamamışsınız.

Her neyse çok geçmiş olsun her fırsatta muhakkak pratik pratik pratik...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kutudan çıkardı da freni kitleyip düşürdü bıraktı güzelim motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

kaç yaşına geldin bırak bu işleri artık. al bi chopper cruiser dünyayı gez. bi de hayat arkadaşı bulursun.. sıkılmışındır zaten erkek artçıdan

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kutudan çıkardı da freni kitleyip düşürdü bıraktı güzelim motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

kaç yaşına geldin bırak bu işleri artık. al bi chopper cruiser dünyayı gez. bi de hayat arkadaşı bulursun.. sıkılmışındır zaten erkek artçıdan
    ben zaten bayan artçı arıyorum. bayan artçı derkende eşim olacak kraliçem sultanım olacak baştacım olacak onun kölesi olacağım bir hatun arıyorum.
    ama bir türlü nasip olmuyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben zaten bayan artçı arıyorum. bayan artçı derkende eşim olacak kraliçem sultanım olacak baştacım olacak onun kölesi olacağım bir hatun arıyorum.
    ama bir türlü nasip olmuyor
    abicim aramakla bulunmaz o gelir seni bulur. onun içinde repsol değil harley alman ki gelsin bulsun bak barkın reis bile ne diyor 5:45

https://www.youtube.com/watch?v=RMrhftVuluc

ArmaganOztas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum öncelikle büyük geçmiş olsun. Kazadan sonra da örnek teşkil edip paylaşımlarını kesmediğin için, açtığın konu 600cc SS'e geçecek arkadaşlar için tam bir ders niteliğinde olmuş bu yüzden motor seven biri olarak sana teşekkür ederim. Kazanın nedeni senin de saptadığın gibi panik frenaj anında ön tekerini kilitlemen olmuş. Forumdaki arkadaşların %90ı benzer kazalar geçirmiş ya da ucuz atlatmıştır bundan eminim. Motorunu tedirgin kullandığını düşünüyorum youtube'dan diğer videolarını da izledim. Bu denli güçlü bir motorun üzerinde tedirgin olmak, kendi yetenek ve becerilerimizi kullanmamıza her zaman engel olur, özellikle tecrübemiz de az ise. Yeni motor güzel motor gıcır gıcır hemde 600rr, Kaybetme korkusu ve hata yapma korkusu tedirginliği besler. 125cc ile de başa gelebilecek bir kaza geçirmişsin. Yanlış anlamazsan 3 tavsiyem olacak; 1) tedirginliği atman için 600rr ına düşük hızlarda kullanarak daha sık binmen. 2) Boş alanlarda ani frenaj ve ani hızlanmalar yaparak kendi motorunun karakterini ve tepkilerini tanımak. 3) Honda güvenli sürüş 2 ve 3 eğitimine katılmak ( bu eğitimler bildiğin gibi istanbul'da, istersen ben de misafir olabilirsin seve seve ağırlarım.) Tekrar büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Hayırlı uğurlu olsun başkan bende 600rr pesindeyim ancak hrc kovaliyorum darısı başıma )

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ne demişler yiğit düştüğü yerden kalkar

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demişler yiğit düştüğü yerden kalkar
    https://www.youtube.com/watch?v=IrOVutR_LLo
    Geçmiş olsun, yolda yağ-mazot falan mi var? Mobilden pek anlayamadim? Bide uzerinde korumali mont varmiydi? Biyerine bisey oldu mu?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, yolda yağ-mazot falan mi var? Mobilden pek anlayamadim? Bide uzerinde korumali mont varmiydi? Biyerine bisey oldu mu?
    video yorum kısmında yeterli açıklamam var ama özet geçeyim mont yoktu üstümde ekipman olarak sadece eldiven ve kask vardı , kaçış alanını görmüyorum panik fren yapıp ön frene sonuna kadar abanıyorum ön lastik asfaltta kilitli vaziyette en az 7 -8 metre kayıyor ve düşüyorum ,asfalt cam gibi üstümdeki hiç bi kıyafet yırtılmıyor

125 cc ve 250 cc yi toplam 5k sürüp 600 rr a binince normal olarak başınıza bunlar geliyor
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    video yorum kısmında yeterli açıklamam var ama özet geçeyim mont yoktu üstümde ekipman olarak sadece eldiven ve kask vardı , kaçış alanını görmüyorum panik fren yapıp ön frene sonuna kadar abanıyorum ön lastik asfaltta kilitli vaziyette en az 7 -8 metre kayıyor ve düşüyorum ,asfalt cam gibi üstümdeki hiç bi kıyafet yırtılmıyor

125 cc ve 250 cc yi toplam 5k sürüp 600 rr a binince normal olarak başınıza bunlar geliyor
    Telefondan anlayamadim, tekrar gecmis olsun. Aman montusuz binme. Şanslı gunundeymişsin ucuz atlatmişsin

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    arkadaşım geçmiş olsun
    motoru garaja çek ve eğitimlere gitmeni tavsiye ederim. ufak bir hızda bu oldu yüksek bir hızda fren yapman gerekirse bu kadar ucuz kurtulamayabilirsin... Hayat uzun kendine biraz zaman ver

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Geçmiş olsun size birşey olmaması sevindirici. Ancak video korkuttu beni. Ne bir tepki ne bir seçim yapmışsınız sanki donup kalmışsınız. Freni bırakıp tekrar sıkma çabası,soldaki boşluğa yönelme çabası hiçbir şey yok öndeki aracın stop lambalarına odaklanmışsınız gibi.

150 km ile giderken öndeki ani fren yapsa altına girersiniz Allah korusun.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    öncelikle baya erken oldu ama motor hayırlı olsun, sonrasında da geçmiş olsun en kötüsü bu olsun tekrarlamasın inş.

SouthCity07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr-125
    Geçmiş olsun allah bir daha küçük büyük tüm kazalardan korusun. Sende birşey yok anlaşılan geriside pek sıkıntı değil zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)