Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mavi beyaz istedim siyah oldu kısmet - R25 merhaba Apache güle güle :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    abi hayırlı uğurlu olsun bende 10 güne filan cbr ımı alıyorum allah herkesi istediği motoru almayı nasip eder inşallah
    Bune bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Uzun süredir istiyordun. Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. İnş darısı başımıza
    Bune bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sağolun arkadaşlar tüm yorumları okudum Allah ta sizin gönşünüze göre verir inşallah.

Bu arada anladım ki ben 750 lira bu masraflar için çok para ödüyorum acaba kendim mi yapsam yada yaptırsam bu konuda da akıl verirseniz sevinirim. Vekalet 50 lira tutacak 750 de masraf istiyorlar iyi para gidecek valla.
    umuterdogdu bunu beğendi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin. Bence vakit varsa Kendiniz halledin islemleri.
    Bu arada 2. Partilerin hepsi siyah mi gelcekmis? Bu seferki partiler bayi basina 8-10 adet gelcek galiba hepsinin siyah olmasi cok sacma olur.
    Bune bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    hayırlı olsun hocam kazasız belasız
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin. Bence vakit varsa Kendiniz halledin islemleri.
    Bu arada 2. Partilerin hepsi siyah mi gelcekmis? Bu seferki partiler bayi basina 8-10 adet gelcek galiba hepsinin siyah olmasi cok sacma olur.
    Valla ben kardeşlerden alıyorum çok uzun zaman önce yazdırmıştım adımı onlara gelen full siyahmış diğer bayieri bilemiyorum.
    overspeed bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun,Allah ağız tadı ile güzel günlerde binmeyi nasip etsin.
    Bol bol resim,video,inceleme yazısı isteriz
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İki bayi ile konuştum malesef hepsi siyah geliyor bu parti . Mavi-Beyaz istediğim için ilk sırada olmama rağmen sıramı sonraki taliplere vereceğim. Hem segmentinin en pahalısı , hem de ortada makine yok . Nasıl iş anlamıyorum ki , bazen ben ne yapıyorum diye de düşünmüyor değilim. Paramız ile rezillik.

Bu malın satılacağı belli tek tek sokmanın ne anlamı var? Sok şunu ülkeye 500 tane isteyen gelsin alsın . Ama yok , bir malın çok olduğu ortamda o malın fiyatı düşer . Adamlar kurnaz, azar azar verip "arzu objesi" haline getiriyorlar ki mal kıymetli olsun , pazarlık edilmesin vs.

Evet tüm bunları bilerek alıyoruz kabahat bizde , daha sızlanmayalım...
    yüksel66 ve overspeed bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun bol foto bekleriz
    Bune bunu beğendi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı StayAway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki bayi ile konuştum malesef hepsi siyah geliyor bu parti . Mavi-Beyaz istediğim için ilk sırada olmama rağmen sıramı sonraki taliplere vereceğim. Hem segmentinin en pahalısı , hem de ortada makine yok . Nasıl iş anlamıyorum ki , bazen ben ne yapıyorum diye de düşünmüyor değilim. Paramız ile rezillik.

Bu malın satılacağı belli tek tek sokmanın ne anlamı var? Sok şunu ülkeye 500 tane isteyen gelsin alsın . Ama yok , bir malın çok olduğu ortamda o malın fiyatı düşer . Adamlar kurnaz, azar azar verip "arzu objesi" haline getiriyorlar ki mal kıymetli olsun , pazarlık edilmesin vs.

Evet tüm bunları bilerek alıyoruz kabahat bizde , daha sızlanmayalım...
    Ben de mavi bekliyorum, bundan sonra 10-15 günde bir yeni parti gelicek demişti bayinin biri umarım öyle olur, mavi de gelir. Bu heriflerin sağı solu da belli olmaz hiç sıkılmadan bir zam daha çakabilirler
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben kardeşlerden alıyorum çok uzun zaman önce yazdırmıştım adımı onlara gelen full siyahmış diğer bayieri bilemiyorum.
    Bence kendin yapmalısın.

Noterde sıra beklemek zaten 15-20 dk sürüyor.

Ben 10 dk da iş takipçide dosya hazırlattım(2 form doldurdu, 2-3 fotokopi çekti,sigortayı yaptırdım )
    oradan hemen emniyete gidip sıra aldım önümde 2 kişi vardı. 10 dk da orada sürdü.
    Ardından Fiş verdi, yarın gel al diye.
    Ertesi gün gidip ruhsatı aldım. plaka basılması için hemen karşıdaki odaya 17TL verdim 3 dk. O da da basım için öğleden sonra gel dedi.

Toplamda bekleme sürem 1 saat bile değil. yarım gün izin alınsa aslında hepsi halledilebilirmiş. Noterleri zengin etmeye gerek yok.
    250 liran cebinde kalsın. ya da güzel bir aksesuar al motoruna...
    Bune bunu beğendi.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Yeni motor alanlarimiza hayirli olsun. Tekeriniz hep duz bassin insallah. Motor fiyatlarina yakinda zam gelir. Yeni girene de eskilere de. Malum hem sezon aciliyor hem dolar aldi basini gidiyor.
    Bune bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    ALET NALET

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı codeprof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kendin yapmalısın.

Noterde sıra beklemek zaten 15-20 dk sürüyor.

Ben 10 dk da iş takipçide dosya hazırlattım(2 form doldurdu, 2-3 fotokopi çekti,sigortayı yaptırdım )
    oradan hemen emniyete gidip sıra aldım önümde 2 kişi vardı. 10 dk da orada sürdü.

Ardından Fiş verdi, yarın gel al diye.
    Ertesi gün gidip ruhsatı aldım. plaka basılması için hemen karşıdaki odaya 17TL verdim 3 dk. O da da basım için öğleden sonra gel dedi.

Toplamda bekleme sürem 1 saat bile değil. yarım gün izin alınsa aslında hepsi halledilebilirmiş. Noterleri zengin etmeye gerek yok.
    250 liran cebinde kalsın. ya da güzel bir aksesuar al motoruna...

Valla ben okurken yoruldum :D hepsini yarım günde halledemem sıkıntı olur o izin aldığım günler yazın paha biçilmez olur hepsi yıllık izinden gidiyor boşver en iyisi vereyim adamlara parayı hepsini halledip ayağıma kadar getirsinler

Bu arada apache' yi satış ilanım yayına girer girmez bi kişi aradı hatta ben ilanın onaylandığını bile bilmiyordum 4000 çok ucuz yazdım anlaşılan :D

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaza satsaydın ben direk alırdım heralde apacheyi
    herneyse, r25 hayırlı olsun inşallah kazasız belasız kullanırsın fuarda üzerine bindiğimdeki heyecanın kimbilir kaç katı bir duygudur
    allah olmayanlara da nasip etsin tekerin düz bassın
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı ozhanhrmann2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaza satsaydın ben direk alırdım heralde apacheyi
    herneyse, r25 hayırlı olsun inşallah kazasız belasız kullanırsın fuarda üzerine bindiğimdeki heyecanın kimbilir kaç katı bir duygudur
    allah olmayanlara da nasip etsin tekerin düz bassın
    Amin hocam sağolasın yarın başlıyoruz işlemlere hayırlısı bakalım

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun , kazasız belasız .
    Bune bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Hayırlı olsun dostum. Kazasız belasız
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı overspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de mavi bekliyorum, bundan sonra 10-15 günde bir yeni parti gelicek demişti bayinin biri umarım öyle olur, mavi de gelir. Bu heriflerin sağı solu da belli olmaz hiç sıkılmadan bir zam daha çakabilirler
    Kafamdaki psikolojik sınırı biliyorlarmış gibi bıçağı kemiğe dayadılar zaten

100 TL zamma bile tahammülüm yok.
    overspeed bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun kazasiz belasiz guzel gunlerde kullan
    Birde arkadaslar bu motoru begendiyseniz alin derim kendimizi enayi gibi hissediyoruz sacmaligindan kurtulun derim yeni bi teknoloji yeni bir segmente cok seksi bir makineyle giris yapti adamlar o paranin her kuruSunu hakediyordur 1000 tl icin zevklerinizden ve hayallerinizden vazgecmeyin...
    Bune bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)