Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlandaki motorun ederi nedir sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-temiz-sifir-ayarinda-cbr-600-rr-183479056/detay/

Lastik, egzoz harcaması battı ilk bakışta gözüme, ederi hakkıdna fikir belirtir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yeni aldım 600 ü fuar kampanyasından 31 000 tl çok değil bakmaya değer bence marttaki gelecek motorların çoğu satıldı bildiğim kadarıyla nisanda sıfırı 36500 tl ve üstü olacak pazarlıkta var demiş ilk sahibinden mi acaba ? bence bakılabilir

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    abilerim mantığım almıyor benim 0 ı 31 tl diyorsunuz 2 ci el 9 bin de motor 31 tl lastıkler egzoz tutsun 3 tl 34 tl yapıyor ama motor 0 oluyor adamın zorlayıp yada nasıl bir rodaj yaptıgını bilmiyoruz ki alınsın ikince el e buyüzden taraftar değilim ':( tabiki nisanda 36 ya satılıcaksa alınabilir ama demek istediğim güven konusu

Motosikleti
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim mantığım almıyor benim 0 ı 31 tl diyorsunuz 2 ci el 9 bin de motor 31 tl lastıkler egzoz tutsun 3 tl 34 tl yapıyor ama motor 0 oluyor adamın zorlayıp yada nasıl bir rodaj yaptıgını bilmiyoruz ki alınsın ikince el e buyüzden taraftar değilim ':( tabiki nisanda 36 ya satılıcaksa alınabilir ama demek istediğim güven konusu
    pardon cümleyi yanlış kurmuşum anlatım bozukluğu olmuş ben 34 e aldım 0 ı 2015 model olarak (fuar kampanyası ) motorun sıfırı 36,5 ve nisan teslimi en iyi ihtimal
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://honda.com.tr/motosiklet/super...0rr-2015/fiyat

Motosikleti
    onu zaten biliyorumda
    http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=1950

o fiyata olan motorların zaten hepsi satıldı bırak 34,250 yi 36,500 peşin versen bile nisan da motor alıp alamayacağın belli değil ve fiyat garantisi vermiyorlar ilan larda zaten teslim tarihi yazmıyor 2015 ler için

ha 2014 (2015 le farkı yok )sıfır alırsın satılmayan motorlardan o ayrı mesele
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)