Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015'te Honda CB 125E modeli mi getiriyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Nostalji 125
    Oncelikle selamlar.Forumda yeniyim basligi dogru acip acmadigimdan emin olamadim kusura bakmaiyin.Az once tesadufen hondanin sitesine girdim ve commuter bolumune CB125E bolumu acildigini gordum.Fiyat kisminda guncelleniyor yaziyor.Bu geliyor demek galiba ne dersiniz?İlerleyen gunlerde 125 cc motor almayi dusunen biri olarak beni cok sevindirdi.İlk motorum olacak onerir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı haktasss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle selamlar.Forumda yeniyim basligi dogru acip acmadigimdan emin olamadim kusura bakmaiyin.Az once tesadufen hondanin sitesine girdim ve commuter bolumune CB125E bolumu acildigini gordum.Fiyat kisminda guncelleniyor yaziyor.Bu geliyor demek galiba ne dersiniz?İlerleyen gunlerde 125 cc motor almayi dusunen biri olarak beni cok sevindirdi.İlk motorum olacak onerir misiniz?
    Honda'nın sağı-solu belli olmaz....Bi bakmışsın gelmemiş...
    The Power of The Dreams.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Evet büyük ihtimalle (hatta sanırım kesin) cb125e satışına tekrar başlanacak.
    İlk motosiklet olarak kesinlikle tavsiye ederim. 3 yıldır tepesindeyim çok memnunum. Hiçbir sıkıntı da çıkartmadı.

cftc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha YBR 125 - 2007 Honda CBR 125R
    İnşallah gelir bende cb almayı düşünüyorum fakat disk fren bulamayınca askıya kaldırmıştım ki sen konuyu açana kadar

mesut38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb 125 e
    yakıt yönü sizi kesinlikle memnun eder.rekorum fuul depo 480 km olmuştur

Motosikleti
    Asya Nostalji 125
    Yorumlariniz icin cok tesekkurler.Ne olur sizce bu aletin fiyati tahmini?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı haktasss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlariniz icin cok tesekkurler.Ne olur sizce bu aletin fiyati tahmini?
    piyasaya bakarsan...Gundial'ın bile 3.400 old.yerde
    4,5'tan aşağı gelmez....
    The Power of The Dreams.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    ilk motor için kesinlikle önerilir zira az emektar olmamıştır altımızda, ybr yada cb ikisi de çiçek gibi motorlar.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Lastikler tubeless değil, patlarsa sıkıntı olur, lastik spreyi kullanamazsın, o yüzden tubeless lastikli cbf 150 veya ybr 125 almak daha akıllıca olur ayrıca cb125 te çok titreme var elin ve popon uyuşur.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Tek arka lastiğe 90 lira vermiştim ve inanır mısın durduğu yerde yan yatması sonucu parmak boyu yarıldı o kadar fena lastikleri, genel olarak bir problemi olmamasına karşın hondanın çin fabrikalarında ürettiği ve çoğu şeyden kıstığı bir motosiklettir cb125e. bu arada titreşim var kaç devirden sonra hissettirdiğini söyleyemiyorum çünkü adamlar devir saati yerine kocamam bi cb125e yazısı koymuşlar

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    125-150-250cc sınıfındaki motorların hangisinde iyi lastik var?
    CBR250, R25 vs bile irc lastiklerle gelyor. Bunların çöp olduğunu erkes söylüyor.
    CB125 de kenda marka naylon lastiklerle geliyor. 200 liraya michelin lastik alıp takabilirsiniz.
    Titreşim mevzusu şehiriçi kullanım yapacak adamı rahatsız etmez. Uzun yolda rahatsız edebilir.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125-150-250cc sınıfındaki motorların hangisinde iyi lastik var?
    CBR250, R25 vs bile irc lastiklerle gelyor. Bunların çöp olduğunu erkes söylüyor.
    CB125 de kenda marka naylon lastiklerle geliyor. 200 liraya michelin lastik alıp takabilirsiniz.
    Titreşim mevzusu şehiriçi kullanım yapacak adamı rahatsız etmez. Uzun yolda rahatsız edebilir.
    Lastik konusunda Çok haklısınız. CBR 250 R ye Pirelli Diablo Rosso 2 TAKTIM. Rahatlık mı dersin güven mi dersin herşey değişti.
    CB 125 & YBR 125 ESD bende zamanında ıkısı arasında cok kaldım. Ama YBR den yana oldum fanatik Hondacı olduğum halde. En basitini söylüyorum CB de bi devir göstergesi bile yok. Bu cc klasmanında YBR 125 ESD derim. FULL DEPO sakin kullanım 600 km uzun yol. Şehir içi 500 km. (uzun yolda 702 km yapan arkadaşlar var)
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    getirmese çok güzel bir hareket yapmış olur honda. memlekete bir çöp eksik girmiş olur.

Bence cb125e yerine şu cb125f'yi getirsin.tamam aralarında pek fark yok ama f'de devir ve vites göstergesi var yeni başlayan için bence vites gösterge önemli bir unsur.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    F'te vites gostergesi yok gibi gözüküyor. O E'de var.
    Ayrıca o modeli getirse enjeksiyonlu filan kaç papele satacak ve o fiyattan alacak misiniz?

Motosikleti
    Asya Nostalji 125
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F'te vites gostergesi yok gibi gözüküyor. O E'de var.
    Ayrıca o modeli getirse enjeksiyonlu filan kaç papele satacak ve o fiyattan alacak misiniz?
    Katiliyorum size.Zaten bicok kisi gibi benimde bu model ve bunun gibi modelleri dusunme sebebim fiyat/performans orani tatmin edici olmasi.Yoksa bizde biliyoruz CBR 125 leri falan :D

Motosikleti
    Asya Nostalji 125
    4.900 fiyat belirlenmis.Eski kasa CBR125 almak daha mi mantikli olur?

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    enjeksiyonlu değilse bu fiyata alınmamalı bence. 2014model 0 ybr alınır bu fiyata.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)