Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

seneye 250 likleri 20 binden almaya hazırmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Kriz kapıda diyenlere hakaret etmek istemiyorum..Yavaşça ısınan suyun içinde sıcaklığı hissetmeyen kurbağa gibiler.Daha ne olmasını bekliyorsunuz kriz yaşadığınızın farkına varmanız için? Markete gittim 3tl ye aldığım Fa roll-on 7.90 olmuş, 8,90 a aldığım çay 13.90.. 1 tl ye aldığım makarna 1.60 tl.. Kafası çalışanlar dolar zammı ile maaşların %25 eridiğini söylüyor yani yılbaşında %10 zam alan bir çalışan biri yeni yıla %15 zararla başlamış oluyor. Lakin bakıyorum da temel gıdaya bile %25 in üzerinde zam gelmiş? demek ki durum daha vahim.. Gerçi beni enterese etmez siz mutluysanız ben daha çok mutluyum =) Survivor resmen hadi bakalım kim daha fazla hayatta kalacak =) Türkiyeye meydan okuyorum =)
    Uykusuzcorap ve potasyum bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bizim ülkemizde hiçbir zaman üretici kazanmıyor hep aradakiler kazanıyor, bu durum aklınıza gelen her şeyde öyle.. sebzeden tutun motorlu taşıtlara kadar.... Allah yardımcımız olsun

Yamaha wr250 nin fiyatının 20 ye dayanması çok endişe verici acaba motoru şöyle adam akıllı test eden oldu mu

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kriz kapıda diyenlere hakaret etmek istemiyorum..Yavaşça ısınan suyun içinde sıcaklığı hissetmeyen kurbağa gibiler.Daha ne olmasını bekliyorsunuz kriz yaşadığınızın farkına varmanız için? Markete gittim 3tl ye aldığım Fa roll-on 7.90 olmuş, 8,90 a aldığım çay 13.90.. 1 tl ye aldığım makarna 1.60 tl.. Kafası çalışanlar dolar zammı ile maaşların %25 eridiğini söylüyor yani yılbaşında %10 zam alan bir çalışan biri yeni yıla %15 zararla başlamış oluyor. Lakin bakıyorum da temel gıdaya bile %25 in üzerinde zam gelmiş? demek ki durum daha vahim.. Gerçi beni enterese etmez siz mutluysanız ben daha çok mutluyum =) Survivor resmen hadi bakalım kim daha fazla hayatta kalacak =) Türkiyeye meydan okuyorum =)
    çok haklısınız evin temizlik ve kuru gida alışverişini yaptığım bim-şok-vs,vs,vs de lüks olmaya başlayacak yakında.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Secimler yaklaştı ona göre seneye 20bin liraya almak istemiyorsanız güzel kararlar verin

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Konuyu uyandırmanın zamanı geldü, tespit doğru cıkmıştır. Emeği geçen herkesi kutlarım
    kukuleta, MhmtcnKoral, C.Batuhan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Şuraya güncel 250 CC fiyatlarını bi yazın bakalım
    Hangisi daha kazık

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu eski ama yinede yazalım

HAZIRIIIIZ

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şemsiyemi bozuuuk yoksa acilmaya yerimi yok anlamadim gitti.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Madem bu kadar döviz hayatımızı etkiliyor sağolsun satıcılar dolar yukselır abi dolar üzerinden geliyor dolar düşer eurodan yürürler ikiside düşer indirim yapmazlar madem bu kadar ülke olarak bağlıyız aicim her giren şey dolar bazında maaşlarıda ona göre döviz olarak verinde tam olsun

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Daha tam 20 bin olmadı ama 2017'ye doğru olur.5 sene sonra da 30 bin olacak merak etmeyin.Asıl merak etmemiz gereken madem fiyatlar böyle 250cc motosiklete binmek zorunda mıyız? 250cc motosiklete gerçekten ihtiyacımız var mı? Yoksa sadece zevk için mi binmek istiyoruz? Madem pahalı binmeyiz olur biter bu kadar yakınmak neden onu anlamıyorum.Bende isterim 20 bin liraya sıfır 600lük almak ama sonucu değiştiremedikten sonra ben kendimi yerden yere de vursam kim dönüp bakar? Veya kim takar?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şark kurnazlarının vergi sistemi böyle oluyor.
    mattiadestro bunu beğendi.

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha tam 20 bin olmadı ama 2017'ye doğru olur.5 sene sonra da 30 bin olacak merak etmeyin.Asıl merak etmemiz gereken madem fiyatlar böyle 250cc motosiklete binmek zorunda mıyız? 250cc motosiklete gerçekten ihtiyacımız var mı? Yoksa sadece zevk için mi binmek istiyoruz? Madem pahalı binmeyiz olur biter bu kadar yakınmak neden onu anlamıyorum.Bende isterim 20 bin liraya sıfır 600lük almak ama sonucu değiştiremedikten sonra ben kendimi yerden yere de vursam kim dönüp bakar? Veya kim takar?
    Arkadaşım mal mısın? Hayır hakaret etmiyorum beyin damarlarına giden kan akışında mı sıkıntı var ? Ne demek 250 cc motora binmek zorunda mıyız? Yahu güzel kardeşim 250ccden 1800 cc ye kadar fiyatlar böyle artıyor. Anlayabiliyor musun? 30bine satılan 600cc racing motorlar 40-45 arasına geldi ki 44 bin tl ye geçen sene 1000rr satıyorlardı.

Ne garip insanlar var ya.
    mhmtesk ve banno1957 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hornet 650
    Sesli güldüm len

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım mal mısın? Hayır hakaret etmiyorum beyin damarlarına giden kan akışında mı sıkıntı var ? Ne demek 250 cc motora binmek zorunda mıyız? Yahu güzel kardeşim 250ccden 1800 cc ye kadar fiyatlar böyle artıyor. Anlayabiliyor musun? 30bine satılan 600cc racing motorlar 40-45 arasına geldi ki 44 bin tl ye geçen sene 1000rr satıyorlardı.

Ne garip insanlar var ya.
    Belli bir seviyenin üzerinde ki motosikletler ihtiyaç değildir, zorunlu hiç değildir.Fiyatların artmasını kimse istemez tabii ki bende binmek istiyorum fakat sen şimdi 2013 haziranda 29 bin liraya aldığın r6'yı 2015 kasımda geri 36 bin liraya geri satmaz mısın? Şimdi diyeceksin ee piyasası bu hal böyle olunca zam gelse ne olacak sen paran olunca alırsın, aldığın motora 3 ayda bir zam gelmeye devam eder satarkende ona göre satarsın(kullandığın süreye göre aldığın paraya veya daha fazlasına).Diyelim sen 17 bin liraya 250cc motor aldın, üç ay sonra vergiler kalktı kur düştü fiyat oldu 9 bin lira veya tam tersi 10 bin liraya 250cc motor aldın 3 ay sonra 15 bin lira oldu ne düşünürsün? Satarken 9 bin liraya mı satarsın yoksa 13.500'e mi satarsın? Bana söylemesen de olur ama kendine itiraf et!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesli güldüm len
    Ne mutlu bana abi hep gülelim

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Belli bir seviyenin üzerinde ki motosikletler ihtiyaç değildir, zorunlu hiç değildir.Fiyatların artmasını kimse istemez tabii ki bende binmek istiyorum fakat sen şimdi 2013 haziranda 29 bin liraya aldığın r6'yı 2015 kasımda geri 36 bin liraya geri satmaz mısın? Şimdi diyeceksin ee piyasası bu hal böyle olunca zam gelse ne olacak sen paran olunca alırsın, aldığın motora 3 ayda bir zam gelmeye devam eder satarkende ona göre satarsın(kullandığın süreye göre aldığın paraya veya daha fazlasına).Diyelim sen 17 bin liraya 250cc motor aldın, üç ay sonra vergiler kalktı kur düştü fiyat oldu 9 bin lira veya tam tersi 10 bin liraya 250cc motor aldın 3 ay sonra 15 bin lira oldu ne düşünürsün? Satarken 9 bin liraya mı satarsın yoksa 13.500'e mi satarsın? Bana söylemesen de olur ama kendine itiraf et!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Ne mutlu bana abi hep gülelim
    Normal birer birey olarak adam gibi bir ülkede yaşamaya hakkımız yok diyosun yani. Fiyatlar artar adapte olun, medeniyet, düzgün bir ekonomi neyinize gerek boşuna isteyip kendinizi yormayin, al sat yapin diyosun. İlk motorunu almaya niyetlenen genç arkadaşlara da bobreklerinizi satin seklinde bi tavsiyeniz olacak mi acaba?
    Kendi soylediklerine inanmak için ille saçmalaman gerekmez. Mutluysan devam et sen bizi boşver
    Uykusuzcorap ve banno1957 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı hknsaritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal birer birey olarak adam gibi bir ülkede yaşamaya hakkımız yok diyosun yani. Fiyatlar artar adapte olun, medeniyet, düzgün bir ekonomi neyinize gerek boşuna isteyip kendinizi yormayin, al sat yapin diyosun. İlk motorunu almaya niyetlenen genç arkadaşlara da bobreklerinizi satin seklinde bi tavsiyeniz olacak mi acaba?
    Kendi soylediklerine inanmak için ille saçmalaman gerekmez. Mutluysan devam et sen bizi boşver
    Bu durumu değiştirmek için ne yapmalıyız peki, sizin bir öneriniz var mı? Ben her türlü uyarım.Yani benim anlatmak istediğim yakınıp duracağımıza nasıl değiştirebileceğimiz hakkında tartışsak daha iyi olur.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hazırız tabi, yollayın gelsin küçük enişte

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu durumu değiştirmek için ne yapmalıyız peki, sizin bir öneriniz var mı? Ben her türlü uyarım.Yani benim anlatmak istediğim yakınıp duracağımıza nasıl değiştirebileceğimiz hakkında tartışsak daha iyi olur.
    Çözüm 2016 yılında sıfır motosiklet almamakta yatıyor. Bizim bencil insanlarımız organize olup 6 ay boyunca tek bir motosiklet bile almasınlar bakın ÖTV ne oluyor. Biz istediğimiz kadar ağlayalım kimse dinlemez ama distribütörleri toplu olarak ağlatmayı başarırsak çok şey değişir. Şu anda distribütörler "Nasılsa her türlü satıyor" kafasını yaşıyorlar.

Ayrıca kimse büyük motor kullanmak zorunda değil ama 125 cc motor da iş görmüyor. 250 cc motordan aşağısı kurtarmıyor. Buna göre vergi düzenlemesi yapılmalı.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çözüm 2016 yılında sıfır motosiklet almamakta yatıyor. Bizim bencil insanlarımız organize olup 6 ay boyunca tek bir motosiklet bile almasınlar bakın ÖTV ne oluyor. Biz istediğimiz kadar ağlayalım kimse dinlemez ama distribütörleri toplu olarak ağlatmayı başarırsak çok şey değişir. Şu anda distribütörler "Nasılsa her türlü satıyor" kafasını yaşıyorlar.

Ayrıca kimse büyük motor kullanmak zorunda değil ama 125 cc motor da iş görmüyor. 250 cc motordan aşağısı kurtarmıyor. Buna göre vergi düzenlemesi yapılmalı.
    Siz motosiklet almayınca motosikletleri getiren firmalar da teker teker kapatırlar kendini. 2017 de alacak motosiklet bulamazsınız

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)