Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

seneye 250 likleri 20 binden almaya hazırmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar 2.57 oldu beyler. başlıkta yazdığım 250cc için 20 bin rakamı az gelecek sanırım seneye yaz için.
    adam haklı beyler
    https://www.youtube.com/watch?v=WR9opRlI8dk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    döviz kurunun yükselişi merkez bankasının bu faizleri ile bile durdurulamazken bunlar hala faizleri indirin diyor. faiz inerse ne olur? yabancı yatırımcı parasını daha yüksek faiz veren ülkeye vermek üzere türkiye'den çıkarır. peki yabancı yatırımcı parasını türkiye'den çıkarırsa ne olur? dolar ve avro kralı gelse tutamaz hale gelir. seneye yaza 250 cc motor 30 bine bile alınamayacak hale gelir.

aslında ben merkez bankası başkanı olsam faizi öyle bir düşürürümki, dolar ertesi günü beş lirayı görür. ondan sonra çıkar, buyrun beyler faizleri indirdim, başka bir arzunuz var mı diye sorarım.
    easydude, umuttuna ve Shrieker bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Tepkilerimize Yahamadan gelen cevap: Yamaha Motor Türkiye: Değerli Yamaha severler; öncelikle Yamaha markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sizlerin beklentilerini karşılayabilmek ve artı değer yaratabilmek adına kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarından sürekli haberdar olmaya çalışıyoruz. Güvenli, yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetlerle beklentilerinizin her zaman üzerine çıkarak başarıya ulaşma yolları bulmaya çalışıyoruz. Ürünlerimize biçtiğimiz değer, her zaman fiyat-fayda ilişkisi / dengesi göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ürünlerimizin değeri, tutku, eğlence, kalite (satış sonrası hizmette, bayi ağında), sürekli mükemmellik peşinde koşmamız ve ince mühendisliğimizle açıklanabilir. Her zaman değerli Yamaha severlerin fikirleri bizim için önemli ve anlamlıdır. Bizi takip etmeye devam edin!

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar, başka yerde yazdığım mesajımı burada da yayınlıyorum. konuyla ilgili çünkü.

türkiye'de ciddi ekonomik kriz var arkadaşlar. bunu yamaha yı eleştirmek ya da desteklemek için değil sadece durum tespiti yapmak için söylüyorum. sebze meyve, kuru gıda, et, motorlu taşıtlar ve sayamayacağım birçok üründe ciddi pahalılaşma var. insanların durumu tam olarak algılayamamasının birkaç sebebi var bana göre.

1- tr de hazır giyim, tekstil inanılmaz ucuz. üzerine her hafta sonu yeni gömlek alan kendini kandırabiliyor. oysa tekstil dışı emtialar ucuz değil. bir de akaryakıt ucuzlaması sahte bir ferahlama yarattı. bir süre imdada yetişti ama dünyada dip yapan petrol bizde yine zamlanıyor.
    2- önceki dönemlerin para bolluğuna dayanarak çekilmiş kredilerle alınan 0 arabalar ve evler insanları aldatıyor. oysa bugün 85.000 tl ye sıradan dizel bir otomobil (jetta) alınabiliyor. bu ayda 1000 tl tasarruf eden bir çalışan için inanılmaz bir rakam (85 ay - bir ömür). battı dediğiniz ab de bu tarz bir araba 8 aylık tasarrufla alınabiliyor. hadi ben çok söyleyeyim 12 ay olsun (ayda 2.000 euro tasarrufu 6.000 tl olarak düşünmeyin adamın maaşı euro üzerinden ve onun için 1 euro bizim için 1 tl nin değerinde yani 4.000 euro maaş alan bir genç ayda 2.000 ayırabilir).
    3- medya ciddi karartıyor. başka dönem olsa pazarlardan canlı yayınlar bitmek bilmezdi.
    4- siyasi ve toplumsal kutuplaşma var. insanlar objektif değerlendirme yapamıyor. benim adamım yıpranmasın diye kendini kandırma had safhada.

motosikletler %15 zamlanıyor ve biz doğal olarak kızıyoruz. ama kasapta antrikot 55 bonfile 70 tl. zeytinyağı neredeyse %70 zamlanmış. 2500 tl lere 0 telefonlar satılıyor.
    manofsteel, smiles, sozerten ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, başka yerde yazdığım mesajımı burada da yayınlıyorum. konuyla ilgili çünkü.

türkiye'de ciddi ekonomik kriz var arkadaşlar. bunu yamaha yı eleştirmek ya da desteklemek için değil sadece durum tespiti yapmak için söylüyorum. sebze meyve, kuru gıda, et, motorlu taşıtlar ve sayamayacağım birçok üründe ciddi pahalılaşma var. insanların durumu tam olarak algılayamamasının birkaç sebebi var bana göre.
    çünkü her şey ithal bu memlekette. kur biraz oynadı mı anında etiketteki fiyatlar değişiyor.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Sonumuz hayır olur inşallah,sohbeti siyasete dökmek istemem fakat bunlar daha iyi günlerimiz...Türkiye olarak...

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar Yamaha nın yaptığı bu traji komik açıklama gerçektir. Resmi Facebook sayfasında "Yamaha Motor Türkiye" yer almaktadır. Hatta orada bir arkadaşımız bazı sorular yöneltmiştir ki ağzınız açık kalır, gerçekten çok yerindeydi sizlerde yorum yaparak sesinizi duyurabilirsiniz.

Motosikleti
    Hayabusa
    adam çok güzel, herkesin anlayacağı dilde özetlemiş doların neden yükseldiğini. bu yazıdan da anlayacağınız üzere dolar yükselmeye devam edecek.

https://eksisozluk.com/entry/49584367
    redlion999 ve Shrieker bunu beğendiler.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    ve dolar 2.60 ı da geçti.
    şimdi 2.59 vatana millete hayırlı olsun.
    seçime kadar 3 lirayıda geçsin de zamlar peşpeşe gelsin. bakalım bizim fakir ama herşeyi güllük gülistanlık zanneden halkımız ne tepki verecek merak ediyorum.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Tamam kur sakinleşti dolar satışları başlıyabilir düşer diye umuyorum ancak dediğim gibi 1 euro 1 dolar olacak! Seçim sonunda da altın dibe vurabilir.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    dolar 2.60 ı geçti, işsizlik %32 lerde , TL tüm ülkelerde acayip değer kaybediyor kriz kapıda 20.000 bile bence iyimser rakam olacak gibi allah sonumuzu hayır etsin.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Evet Arkadaşlar; Yamaha bugün sabah yapılan zamlara ilişkin (özellikle R25 için) facebook sayfasında (Yamaha Motor Türkiye) küçük bilgilendirme yapmıştır. Bu bilgilendirmeye cevap olarak bir arkadaşımız bazı sorular sormuştur. Bunun üzerine Yamaha bu arkadaşımızı engelleyerek bizimde cevaplarını merak ettiğimiz tüm sorularını silmiştir. Takdir sizlerin..

YAMAHA'nın AÇIKLAMASI: Değerli Yamaha severler; öncelikle Yamaha markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sizlerin beklentilerini karşılayabilmek ve artı değer yaratabilmek adına kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarından sürekli haberdar olmaya çalışıyoruz. Güvenli, yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetlerle beklentilerinizin her zaman üzerine çıkarak başarıya ulaşma yolları bulmaya çalışıyoruz. Ürünlerimize biçtiğimiz değer, her zaman fiyat-fayda ilişkisi / dengesi göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ürünlerimizin değeri, tutku, eğlence, kalite (satış sonrası hizmette, bayi ağında), sürekli mükemmellik peşinde koşmamız ve ince mühendisliğimizle açıklanabilir. Her zaman değerli Yamaha severlerin fikirleri bizim için önemli ve anlamlıdır. Bizi takip etmeye devam edin!

ENGELLENEN ARKADAŞIMIZIN SORULARI: 1) Lansman nedir? 2)Sözde lansman fiyatıyla kaç adet R25 getirdiniz ve neden hepsinin rengi maviydi? 3) Hangi bayileriniz yandaşlarına açık fatura ile R25 satmıştır? Bunlarla ilgili bir soruşturma süreci başlatılmış mıdır?

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    yamaha yi seviyoruz
    ama ne diyoo anlamiyozzz

"Bana göre güzel ama ingilicçe"
    https://www.youtube.com/watch?v=DD07Fvyuo9k

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Kötümser birisi değilim ve böyle konuşmayı sevmem ama döviz kurunun bugün geldiği seviye nedeni ile motosiklet fiyatlarında %10-20 aralığında yeni bir ayarlama bekliyorum.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Yamaha R25
    Atilla beyin tespitine katiliyorum. Kur böyle devam ederse bu ay olmasa bile Nisanda çok ciddi fiyat ayarlamaları gelecek gibi. Motosiklet almayi düşünenler düşünmeyi bırakıp alsınlar. Gidişat iyi değil beklemek zarardır.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Yamaha wr250 yi 19.500 yaptı deyince aklıma ilk bu başlık geldi )))))

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha wr250 yi 19.500 yaptı deyince aklıma ilk bu başlık geldi )))))
    19.200 yazıyor sitesinde bunu görünce
    öhöhöhö bana bir şey oluyor

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19.200 yazıyor sitesinde bunu görünce
    öhöhöhö bana bir şey oluyor
    Aynen o motor ne ayak çözemedim

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Biz türk milleti abartmayı çok seviyoruz malesef

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    allahtan inazumayı almışız desene altın bilezik değerlensin sorun yok evladiyelik ,tabi bu kafayla yedek parça olayı hariç
    atas bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)