Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Xiaomi taşınabilir hava kompresörü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Kullanan arkadaşlar var ise batarya ömrü hakkında bilgi verebilirler mi.
    Benzinliğe gitmek yerine olduğumuz yerden hava basıncını hem ölçüp hem şişirebiliyoruz gayet kullanışlı bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xsr 900
    ben kullanıyorum memnunum, 3 yıl oldu, 3. yıl sonunda batarya ömrü azaldı motosiklet için hala batarya ömrü yeterli ama artık normal araba için sıfırdan full şişiremiyor lastiği.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum memnunum, 3 yıl oldu, 3. yıl sonunda batarya ömrü azaldı motosiklet için hala batarya ömrü yeterli ama artık normal araba için sıfırdan full şişiremiyor lastiği.
    15 psi i inmiş bir motosiklet lastiği kaç dakikada 34'e cıkar tahmini? uzun sürüyor diyorlardı.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Yobaaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRK 502X
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 psi i inmiş bir motosiklet lastiği kaç dakikada 34'e cıkar tahmini? uzun sürüyor diyorlardı.
    1 dakika bilemedin 2 dakika, tavsiye edilir direkt yanında olması güzel rahatlık benzinliğe gidecektim de oradaki hava tabancası tam oturmadıda, bu benzinlikteki yanlış gösteriyordu da, lastik sıcaktıda dertlerini bitiriyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    1-2dk'da 15 psi'dan 34psi'a asla çıkaramaz. Pist günlerinde akşam iş bittikten sonra 28psi olan ön lastiği 34'e çıkarması bile 2dk'dan fazla sürüyor. Süper hızlı değil, ama bundan şikayet etmiyorum neticede hiçliğin olduğu yerde lastik havası değiştirme imkanı veriyor.

Az kullandığım halde pili ciddi zayıfladı gibi, geçenlerde başka bir konuda da bahsi geçmişti, ondan sonra geçenlerde tekrar kullandım, iki lastiği 3er 5er psi şişirecekken bir anda turuncu ışık kırmızı ışık oldu, üstüne de kapandı. Ya gidip bir yerde içindeki bataryayı değiştireceğim ya da gidip Bosch'unkinden alacağım bilmiyorum, ama uzun yolda güven verecek durumdan çıktı şu an bu şarj meselesi.
    Tekrar full şarj ettim, beklerken biraz kaybediyordur ama manyak gibi bunu da eve gelir gelmez sürekli şarjda tutacak halim yok. Tekrar deneyeceğim bir kaç gün sonra, yine çok çabuk kapanırsa bir yoluna bakacağım artık.
    Yobaaz bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben deneme videolarında 10'dan 35 e 10 dakika civarı gördüm diye almaktan vazgeçmiştim. yüksek ses falan diye şikayet vardı.

uzun değil tabi, yolda ani bir ihtiyacta çok işe yarar ama süreyi ve gürültüyü geçtim batarya performansı böyle ise sıkıntı. 10 günde bir doldurup 1-2 kez şişirmeye yaramıyorsa çok işlevli gelmedi bana.
    Yobaaz bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bendekini alalı da 3 yıl oldu.
    her sürüşten önce evden çıkarken yanıma alıp motorun sele altı bagajına atıyorum, eve dönünce de hemen manyak gibi şarja takıp öyle dolaba kaldırıyorum. şarjında bir azalma hissetmedim ki bazen arabanın lastiklerini de bununla tamamlıyorum, 4 araba lastiğine yetiyor.
    Komple inik lastikle hiç denemedim.
    şimdilik hala işimi fazlasıyal görüyor, iyi ki almışım dediğim aletlerden, sele altında varlığı bile kafa rahatlatıyor.
    Yobaaz bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Benim tavsiyem bu kadar para vermektense bir adet basınç ölçer kalem alıp benzinlikten hava basıp kalemle kontrol edip doğru basınca ulaşmak çok daha az maliyetli. 1500 TL'ye 50 TL , tabi acil lazım oldumu el mahkum o ayrı konu.
    Yobaaz bunu beğendi.

Motosikleti
    TRK 502X
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2dk'da 15 psi'dan 34psi'a asla çıkaramaz. Pist günlerinde akşam iş bittikten sonra 28psi olan ön lastiği 34'e çıkarması bile 2dk'dan fazla sürüyor. Süper hızlı değil, ama bundan şikayet etmiyorum neticede hiçliğin olduğu yerde lastik havası değiştirme imkanı veriyor.

Az kullandığım halde pili ciddi zayıfladı gibi, geçenlerde başka bir konuda da bahsi geçmişti, ondan sonra geçenlerde tekrar kullandım, iki lastiği 3er 5er psi şişirecekken bir anda turuncu ışık kırmızı ışık oldu, üstüne de kapandı. Ya gidip bir yerde içindeki bataryayı değiştireceğim ya da gidip Bosch'unkinden alacağım bilmiyorum, ama uzun yolda güven verecek durumdan çıktı şu an bu şarj meselesi.
    Tekrar full şarj ettim, beklerken biraz kaybediyordur ama manyak gibi bunu da eve gelir gelmez sürekli şarjda tutacak halim yok. Tekrar deneyeceğim bir kaç gün sonra, yine çok çabuk kapanırsa bir yoluna bakacağım artık.
    valla ben 15 den 28'e 30 saniyede çıkıyorum daha fazla basmadım zaten 34 ne kadar uzayabilir ki mantığında yazdım bilmiyorum yanlışım olabilir kusura bakmasınlar, bunun alternatifi daha pratik bir üründe bilmiyorum. Varsa öneri arkadaşın işine yarar her pilli aletin kaderi bu maalesef
    espresso bunu beğendi.

CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    Bütçe el veriyorsa şunu kesinlikle tavsiye ederim

Bosch EasyPump Elektrikli Hava Pompası Mini Kompresör,

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben alalı 2 sene olacak. Pil ömrü yavaş yavaş gidiyor.Eskiden tam şarjda 4 araba lastiğini 20 den 30 a çıkartırdı şimdi 2 lastikte şarjı çok azalıyor.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiğim patladığında 0 dan 41'e çıkana kadar bastım kaç dk sürdü bilemiyorum ama uzun gelmemişti. Epey ısınıyor yalnız. Motoru büyüttüğümde hiç basılmamış 21 den 41 e almıştım. Bana fazla gelmiyor nedense.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe el veriyorsa şunu kesinlikle tavsiye ederim

Bosch EasyPump Elektrikli Hava Pompası Mini Kompresör,
    Aldım pişman oldum çok hava kaçırıyor. Tekrar xiaomi aldım. Bosch Easy pump'u ilana koyacağım. 1 2 defa ancak kullandım.
    espresso bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    varsayalım 0 dan 35 psi a 10 dakikada şişiriyor, bence 10 dakika elinde motor itmekten her halükarda daha iyidir.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kesinlikle, o yüzden yavaş olmasından yana şikayetim yok zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı Yobaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben 15 den 28'e 30 saniyede çıkıyorum daha fazla basmadım zaten 34 ne kadar uzayabilir ki mantığında yazdım bilmiyorum yanlışım olabilir kusura bakmasınlar, bunun alternatifi daha pratik bir üründe bilmiyorum. Varsa öneri arkadaşın işine yarar her pilli aletin kaderi bu maalesef
    Yalnız burada başka bir gariplik var, 15'ten 28'e 30 saniye de çok çok hızlı. Hani benim dediğim kadar yavaş değildir eyvallah ama el kadar kompresörün 1 bar basıncı 2 bar'a 30 saniyede çıkarması çok acayip. benim alet bozuk falan mı acaba :D
    maximusti, bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    xiaomi de şarj tamamen bitmeye yakın sapıtıyor makine hedef basınca anında ulaşıyor :D Normalde 19- 20 psi den 35 psi ye gelmesi 5 dk kadar sürüyor. Can sıkıntısından söktüm makineyi ama çinli minli demeyin sanki avrupa malı cihaz söküyorum sandım. Açtığım iyi olmuş pompa basit redüktör sistemli , lityum sabunlu gresle dişlileri ve pompa silindirini güzelce yağladım makine sessizleşti :D Pilleri li-ion 2Ah kullanmışlar piyasada daha büyük Ah'lı li-ion piller var değiştirilebilir sonrasında.
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    TRK 502X
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle, o yüzden yavaş olmasından yana şikayetim yok zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Yalnız burada başka bir gariplik var, 15'ten 28'e 30 saniye de çok çok hızlı. Hani benim dediğim kadar yavaş değildir eyvallah ama el kadar kompresörün 1 bar basıncı 2 bar'a 30 saniyede çıkarması çok acayip. benim alet bozuk falan mı acaba :D
    video çekeyim bari 1, 2 güne bakalım kaçmış :D iyice passmarka döndü ortalık :D

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    https://www.trendyol.com/robo/4-u-1-...false&sav=true

şöyle bir ürün var İsviçre çakısı gibi mübarek..
    CRF ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Yobaaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çekeyim bari 1, 2 güne bakalım kaçmış :D iyice passmarka döndü ortalık :D
    ben de yapıcam üşeniyorum :D
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Neden çakmak soketine takılan kopresörleri düşünmüyorsunuz? Bauhause'tan aldığım küçük bir pompayı yıllardır kullanıyorum.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    3 yıl oldu halen motosiklet ve bisiklet için çok iyi, çok memnunum, zaten araba için düşünmek mantıksız, çakmaklıktan çok iyi iş gören pompalar var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)