Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuardan Alışveriş yapanlar (mont ,kask ,eldiven kamera vs )

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    biz bu yıl yine gidemedik fuara ama fuar fiyatıyla motor sahibi olduk ve yeni motora aksesuar ve kıyafet ihtiyacım var yeni motor alan veya yenileyen birçok arkadaş olacak illaki onlarında fikir sahibi olması açısından fiyatları (indirim varmıydı yoksa önce bindirim sonra indirim mi vardı ) ve fotoğraflarıyla beraber paylaşırsa iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben bisiklet kaskı bakarken gözüme çarpan 2 tane revit montu denedim. Fiyatları orda ne ise internette de aynı idi ikisininde.

Motosikleti
    Duke200
    Bir cok kaski deneme imkanimizin olmasi cok faydaliydi.agv italyan tasarimi oldugu icin kafa sekli olarak biraz daha ince uzun kafalar icin sanirim.arai yuvarlak kafama daha iyi oturdu.arai rebel modeli kaskla dondum fuardan.kiyafetleri onceden aldigim icin hic denemedim.

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Ben alpinestars mont aldım kredi kartıyla 8 taksite yüzde 20 indirim alabildim ancak. Belirlediğim ve hazırlandığım butçenin arasında olduğu için sıkıntı olmadı. Onun dışında metzeller marathon 880 aldım bir çift ondan fa da indirim hedefim yüzde 20 idi, ancak yüzde 10-15 civarı alabildim, butçe sınırlarıma denk geldiği için sıkıntı etmedim. Genel olarak devasa indirimler yoktu ama bu kadar alternatifi deneyebilmek önemli.

Motosikleti
    Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir cok kaski deneme imkanimizin olmasi cok faydaliydi.agv italyan tasarimi oldugu icin kafa sekli olarak biraz daha ince uzun kafalar icin sanirim.arai yuvarlak kafama daha iyi oturdu.arai rebel modeli kaskla dondum fuardan.kiyafetleri onceden aldigim icin hic denemedim.
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan bende üst segment tabir edilen arai ,shoei shubert vb kaslara bakıyorum bir müddet daha inceledikten sonra birkaç soru sorup rahatsız edeceğim bilgin olsun
    Ucka bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Kask olarak bell star carbon aldım. Hem de arai rx7gp den vazgeçerek aldım. 729€ etiket vardı üzerinde 1800 tl nakit olarak aldım. Full carbon dot snell onayli 1250 gr pin lock ihtiyacı yok orjinal vizör ile hiç bir şekilde buğu yaptiramadim. Bir de sony hdr as100v action cam aldım. 1300 tl etiketi vardı 1050 tl nakit aldım onu da.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Hocam indirimler oldu doğrudur ancak benim gördüğüm Mototaş, Motoplus ve Motocapro düzgün indirim yaptı, diğerlerinde fiyatlar normaldi. Özellikle bugün çok güzel kask ve montlarını heyecanla giyen genç arkadaşlar vardı çok hoşuma gitti. Yanında ailesi ile gelmiş AGV kask alan bir arkadaş o kadar mutluydu ki dışarıda bile kutusundan çıkarıp tekrar giydiğini gördüm mutluluğuna ortak oldum

İndirimi kaçırdım diye kimse üzülmesin, pazarlıkla bu fiyatlara yakın alışverişi her zaman yapabilirsiniz, en fazla %5 fazla ödemiş olursunuz.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Eşime dainesenin yazlık montunu aldık. 500 tl ye geldi. Heralde normal satış fiyatı 700 civarıydı. Bende lanet ettiğim hein-gericke eldivenlerimden kurtulup revitt scarab h2o aldım 150 tl ye. normal fiyatı 180-200 arasıymış. Birde şu miss rider mağazasının ilgisinden acayip memnun kaldık. Sanki fuarda değillerde, mağazada binlerce liralık ürün satmaya çalışıyor gibi ilgilendiler. Hudson mağazasaının o aşırı ilgisiz ve umursamaz tavrından sonra azıcık moralimiz yerine geldi.
    Dikkatimi çeken esas konu; Bazı tekstil pavyonları oldu. Adamlar bmw nin honda nın sahte ürünlerini rahat rahat satıyorlardı. Bir Allahın kuluda birşey demedi adamlara. İlginç geldi bana.

Motosikleti
    hortlatalım bakalım fuarda indirim var mı fiyatlar nasıl
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hortlatalım bakalım fuarda indirim var mı fiyatlar nasıl
    Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Başlık yeniymiş gibi okudum .
    M.Cankurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Başlık yeniymiş gibi okudum .
    geçen yıl olmadı bu yıl patlayacak konu şaka bir tarafa fuara gidenler fiyatlar nasıl ilk başta bindirim sonra indirim mi var şu ürünü aldım önceden şu fiyattı şimdi şu kadar indirimli aldım vs bahsederse faydalı olur

Bende abus kilit branda gibi aksesuarlarda indirim var mı merak ediyorum

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    şu forumda reklamı yapılan hudson indirimi ne alemde

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    bende aynı konuyu merak ediyorum nolan kasklarda %50 indirim var ise n86 alıcam. fiyat soran arkadaşlar varmı.
    Motorlu Günlükleri - İnazuma F - Pek Yakında Yayında

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    birazdan video atıcam yükleniyor. hudsondaki indirim bazı dandik nolan modellerde var yani satılmayan satılamayan elde kalmış patlamış modellerde.
    stuhberkte yüzde 20 indirim var yine tek bir modelinde var. agv de belli modellerde var.
    ben harput motordan tek çekim 1550 tl ye shoei nxr marguez kaskı aldım. normal fiyatı 1850 tl yüzde 20 indirim ile 1550 tlye aldım.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    nazar48, shooter1 ve SuleymanE bunu beğendiler.

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Kaskın üstündeki örümcek çok güzel duruyor.Hayırlı olsun
    barodi bunu beğendi.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı bariscinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alpinestars mont aldım kredi kartıyla 8 taksite yüzde 20 indirim alabildim ancak. Belirlediğim ve hazırlandığım butçenin arasında olduğu için sıkıntı olmadı. Onun dışında metzeller marathon 880 aldım bir çift ondan fa da indirim hedefim yüzde 20 idi, ancak yüzde 10-15 civarı alabildim, butçe sınırlarıma denk geldiği için sıkıntı etmedim. Genel olarak devasa indirimler yoktu ama bu kadar alternatifi deneyebilmek önemli.
    kaça aldın lastikleri?

Fuarda lastiklerde indirim gören var mı?

Motosikleti
    tekrardan hortlatıyorum gidecek arkadaşların işine yarasın

alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    İzmir'den kalkıp geldim fuara açıkçası geldiğime de değdi diye düşünüyorum Alpinstar 4 mevsim tekstil mont, AgvK5 kask ve knox handroid eldiven sahibi oldum. İndirim pazarlık vs derken ödediğim fiyat 1860 tl. Not: henüz motorumu almadım, önce ekipman! 😉

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)