Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ebay Nakit Hakkında Soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Merhaba arkadaşlar. Daha önce ebay den alışveriş yaptım. Pay-pal kullanıyoruz. ve paypal kredi kartından direkt çekim yapıyor. kredi kartımı iptal ettirdim paypal hesabına vadesiz hesabımdan para gönderme ihtimalim var mıdır acaba? paypal hesabıma parayı gönderip alışverişimi yapacağım. böyle birşey mümkün mü?
    Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Kardeş Paypal'a kredi kartını nasıl tanımladıysan hesabını da tanımlayabilirsin. Kart yerine hesaptan para çeker.
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı MeHMeTK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Paypal'a kredi kartını nasıl tanımladıysan hesabını da tanımlayabilirsin. Kart yerine hesaptan para çeker.
    aynen öyle oluyor. ben enpara hesabı açtırdım sadece paypal için, çünkü onların anlaşması varmış, komisyon felan almıyor.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Telike vadesiz hesabını da paypal a kayıt yapabilirsin.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle oluyor. ben enpara hesabı açtırdım sadece paypal için, çünkü onların anlaşması varmış, komisyon felan almıyor.
    Şu enpara.com olayını biraz açarmısın. Diğerleri ile kıyaslandığında avantajları neler.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Encard ve Bankamatik PayPal ile kullanılabiliyor. Vadesiz hesap sadece PayPal hesabındaki parayı çekmek için kullanılıyor.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    iban numaramla vadesiz hesabımı tanımladım. alışveriş yapmak istediğimde kredi kartı bilgilerimi istiyor. visa.
    peki visa olan vadesiz hesap kartımı girmeyi deneyeyim bir de.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu enpara.com olayını biraz açarmısın. Diğerleri ile kıyaslandığında avantajları neler.
    öncelikle müşteri hizmetleri on numara diyebilirim. çünkü telefonda 10 dakka 3 ü tuşla 5 i tuşla yapmıyosun, saniyeler içinde robotları geçip gerçek insan ile konuşabiliyosun.
    normal bir şubesi olmadığı için tüm işlemler internet üzerinden yapılıyor ve ücretsiz.
    para yatırmak istersen finansbank atm lerini kullanabilirsin.
    paypay ile anlaşmaları var, enpara hesabını paypala tanıttığın zaman, alışverişinde paypalı kullandığında direkt olarak enpara hesabından para çıkışı yapılıyor, aktarma işiyle uğraşmıyorsun.
    Ben ebay üzerinden 0,80 dolarlık mikrofon aldım, kargo ücreti yok
    o günün kuru ile 2 lira civarı bi para ediyordu ve paypal ile alışveriş yaptım, enpara hesabından 2 TL çıkış yapıldı, döviz çeviri işlerini kendi içinde hallediyor.
    Aldığım mikrofon da dün elime ulaştı, denedim test ettim, gayet memnunum

Ayrıca bazı kampanyaları var, mesela steam üzerinden oyun aldığında %50 indirim yapabiliyor.

aslında sitede video lu olarak da anlatmışlar, istersen bi oraya gözat hocam, kafana takılan bişi olursa burdan yaz, bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışayım

http://www.finansbank.enpara.com/

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    arkadaşlar pay-pal dan eposta geldi uzun uzun anlatmışlar. hatta geçenlerde bi numara aramıştı +353 lü duymamışım.
    Öyle bir dille anlatmışlar ki; size yardımcı olma şerefine nail olduğum için çok mutluyum gibi bir cümle ile başlamışlar postaya

özetle nakit aktarımı yapamıyormuşuz fakat hediye çekleri var onlardan satın alıp hediye kodunu girebiliyormuşuz. yaşanılacak en ufak sıkıntıya bile bir cevapları var. isteyen olursa tüm epostayı paylaşabilirim

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2003ten beri paypal sahibiyim. Kisaca ozetleyeyim:

Paypal vasitasiyla hesabinizi bagladiginiz banka hesabi veya kredi kartinizla alisveris yapabilirsiniz(bu ikisini dogruladiginiz surece). Hatta yurtdisinda yasiyorsaniz veya gitmisliginiz varsa oradan paypal debit card satin alip ona para aktarimi yaparak migros'larda veya Turkiye'de kart gecen tum magazalarda dahi kullanabilirsiniz.

Paypal gunumuzde Turkiye'de de ofisi oldugundan paraniz varsa yapamayacaginiz sey yok diyebilirim.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Paypal vasitasiyla hesabinizi bagladiginiz banka hesabi veya kredi kartinizla alisveris yapabilirsiniz(bu ikisini dogruladiginiz surece). Hatta yurtdisinda yasiyorsaniz veya gitmisliginiz varsa oradan paypal debit card satin alip ona para aktarimi yaparak migros'larda veya Turkiye'de kart gecen tum magazalarda dahi kullanabilirsiniz.

Paypal gunumuzde Turkiye'de de ofisi oldugundan paraniz varsa yapamayacaginiz sey yok diyebilirim.
    onur hocam paypaldan kredi kartı ile alışveriş yapabiliyormuşum. banka hesabımdan oraya para aktarıp o şekilde alışveriş yapamıyormuşum öyle anladım epostadan. ama durumu özetleyeyim. bi ürün beğendim mesela 100 tl ye denk geliyor. 100 tl paypal hesabıma, vadesiz hesabımdan aktarıp alışverişi paypal hesabımdaki 100 lira ile yapabiliyor muyum? bana gelen epostada bunu yapamayacağımı anladım. yanlış mı anladım acaba.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kuveyttürk ile görüşmüştüm
    bana, kredi kartı olmadan yurtdışı alışveriş yapamayacağım söylenmişti
    bunun üzerine istemeye istemeye de olsa kredi kartı almıştım

kredi kartımızı iptal ettirip
    vadesiz hesabımızı paybala tanıtıp alışveriş yapabilir miyiz ?
    bu durumda parayı önce paybal hesabımıza yatırıp ordan çekilmesini mi sağlayacağız?

bir de alipay dan (aliexpress.com) alışveriş yapınca maestro kart tanıttığım için her para çekiminde telefonuma şifre geliyor bu durumdan memnunun aynısını ebay alışverişleri için uygulama imkanı var mı? her alışveriş için telefondan şifre gelip onaylamak özetle

dx.com ve dhgate.com da var da onlarda uygun fiyat bulmak da zor iş

kredi kartıyla uğraşmak istemiyorum
    hesabımın güvenliğini de üst seviyede tutmak istiyorum

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuveyttürk ile görüşmüştüm
    bana, kredi kartı olmadan yurtdışı alışveriş yapamayacağım söylenmişti
    bunun üzerine istemeye istemeye de olsa kredi kartı almıştım

kredi kartımızı iptal ettirip
    vadesiz hesabımızı paybala tanıtıp alışveriş yapabilir miyiz ?
    bu durumda parayı önce paybal hesabımıza yatırıp ordan çekilmesini mi sağlayacağız?

bir de alipay dan (aliexpress.com) alışveriş yapınca maestro kart tanıttığım için her para çekiminde telefonuma şifre geliyor bu durumdan memnunun aynısını ebay alışverişleri için uygulama imkanı var mı? her alışveriş için telefondan şifre gelip onaylamak özetle

dx.com ve dhgate.com da var da onlarda uygun fiyat bulmak da zor iş

kredi kartıyla uğraşmak istemiyorum
    hesabımın güvenliğini de üst seviyede tutmak istiyorum
    Ben de onu araştırdım paypaldan olumsuz yanıt aldım. Şifre mevzusu da banka hesabınız kartınızla ilgili bir güvenlik önlemi. Benim internet bankacılığında her havalemde eft m de veya işlemimde mesaj geliyor güvenlik kodu.
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur hocam paypaldan kredi kartı ile alışveriş yapabiliyormuşum. banka hesabımdan oraya para aktarıp o şekilde alışveriş yapamıyormuşum öyle anladım epostadan. ama durumu özetleyeyim. bi ürün beğendim mesela 100 tl ye denk geliyor. 100 tl paypal hesabıma, vadesiz hesabımdan aktarıp alışverişi paypal hesabımdaki 100 lira ile yapabiliyor muyum? bana gelen epostada bunu yapamayacağımı anladım. yanlış mı anladım acaba.
    hesabını paypal a tanıttıktan sonra para aktarmasi ile ugrasmiyosun. onu paypal otomatik hallediyor

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hesabını paypal a tanıttıktan sonra para aktarmasi ile ugrasmiyosun. onu paypal otomatik hallediyor
    işte alışveriş yapmak istediğimde visa kartı istiyor o yüzden olmadı.
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    işte alışveriş yapmak istediğimde visa kartı istiyor o yüzden olmadı.
    evet visa istiyor. o yüzden bi enpara hesabı açmanı tavsiye ederim.

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    paypalın kendi hesap kartı var. ya onu iste ve buradaki atmlerden ona yüklediğin kadar harca, ya da bir pttye girip ininal kart al ve ona yüklediğin kadar harca. pttden aldığın kart senin için daha hızlı bir süreç olur.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı 12680 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paypalın kendi hesap kartı var. ya onu iste ve buradaki atmlerden ona yüklediğin kadar harca, ya da bir pttye girip ininal kart al ve ona yüklediğin kadar harca. pttden aldığın kart senin için daha hızlı bir süreç olur.
    paypal kartını da araştırayım en son çare olarak enpara bakıcam

evet visa istiyor. o yüzden bi enpara hesabı açmanı tavsiye ederim.
    bi bakayım enpara hesabını da araştırayım teşekkür ederim dostum
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    paypal kartını da araştırayım en son çare olarak enpara bakıcam

bi bakayım enpara hesabını da araştırayım teşekkür ederim dostum
    internet üzerinden formu doldur seni arayıp müsait bi zamanda kapina kadar geliyolar ;)
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)