Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuara eşinle gitme diyorlar. "Haklılar" diyen?

Motovento
    REKLAM ALANI
    afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar ben ilk defa fuara gidiyorum çorludan geleceğim için tekrar gitme imkanım yok. Eşimle beraber gitmek istiyorum ama fuar ortamına yanında bayanla girme çok kalabalık ve rahatsız ediliyosun diyenler var. Eşiyle sevgilisiyle giden veya bu konuda tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Yok öle bişey. Dengesiz biri çıkarsa haddini bildirecek adam çok orada. Bu kadar senedir ne duydum ne gördüm. Zaten çoğu bedava biletle gelen bizim çevrenin elemanları. Apaçi tayfa da bilet parası verip girmez. Nerden çıktı bu mevzu anlamadım. Defalarca eşim ve çocuğum ile gitmişliğim var.
    YouSuffer, puyol, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öle bişey. Dengesiz biri çıkarsa haddini bildirecek adam çok orada. Bu kadar senedir ne duydum ne gördüm. Zaten çoğu bedava biletle gelen bizim çevrenin elemanları. Apaçi tayfa da bilet parası verip girmez. Nerden çıktı bu mevzu anlamadım. Defalarca eşim ve çocuğum ile gitmişliğim var.
    üstad defalarca gitmenize istinaden soruyorum kaça kadar açık kalır fuar iş güç tam fuar günlerine denk geldi gece 11 de paydos ediyorum bu hafta

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı ozkanil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad defalarca gitmenize istinaden soruyorum kaça kadar açık kalır fuar iş güç tam fuar günlerine denk geldi gece 11 de paydos ediyorum bu hafta
    Perşembe - Cuma - C.ertesi akşam saat 8'e kadar
    Pazar akşam saat 7'ye kadar açık.
    ozkanil bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hiç fuara gitmemiş gitmek isteyeni caydırmak isteyenin uydurduğu birşey olmalı.

Hangi devirde yaşıyoruz ?

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe - Cuma - C.ertesi akşam saat 8'e kadar
    Pazar akşam saat 7'ye kadar açık.
    artık sabah gideriz o halde teşekkürler
    AttilaXtreme bunu beğendi.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmiyorum durduk yere tadımız kaçmasın diye söylenenleri ciddiye aldım. doğru olsaydı üzülürdüm zaten. Böyle bi organorganizasyonda hatta hiç bir organizasyonda olmaması lazım.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    herhangi bir çarşı pazar yerinde ne kadar sıkıntı çıkma ihtimali varsa fuarda da o kadar vardır.
    kız kardeşimle her sene giderim bir sıkıntı çıkmadı.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    tam aksine, eşiniz, kızınız, kız kardeşiniz, anneniz, sevgiliniz ve cinsiyeti kadın olan arkadaşlarınızla gelin ki, erkek erkeğe kalıp ilk kadın gördüğünde cozutan saçma mantalitelerden kurtulsun şu toplum.
    AttilaXtreme, SUN, braveguy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bende eşinle gitme fuardaki mankenler yüzünden kavga edersin anladım başlığa girmeden önce Ama cidden o aplalar neydi öyle at gibi her biri maşallah hani ben 186 cm boyundayım ama utancımdan yanlarında duramadım cüce durdum

Not: Yanlış anlaşılma olmasın zaten birde girdim 13:30 -14 gibi çıktım motoru alamayınca hevesim kırıldı manken kesmedim yani
    akbird ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Ben eşim ile beraber gideceğim, hayatından sıkılmış yaşamaktan bunalmış biri varsa rahatsız etmeyi deneyebilir.....

Hoş bugüne kadar hiç öyle bir şey yaşamadık ama neyse
    Enes Bakır ve braveguy bunu beğendiler.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende eşinle gitme fuardaki mankenler yüzünden kavga edersin anladım başlığa girmeden önce Ama cidden o aplalar neydi öyle at gibi her biri maşallah hani ben 186 cm boyundayım ama utancımdan yanlarında duramadım cüce durdum

Not: Yanlış anlaşılma olmasın zaten birde girdim 13:30 -14 gibi çıktım motoru alamayınca hevesim kırıldı manken kesmedim yani
    Ben de öyle sandım
    densiz her yerde densiz. Gönül rahatlığı ile gidiniz.
    akbird bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben sevgilimle gideceğim,
    ilk endişem gözle taciz edilmekti. kalabalıktan korktum. sonra, orada olacak mini etekli mankenlerin olduğunu düşündüm. onlardan kimse bakmayacağını düşünüyorum.
    ikinci endişem, orada mini etekli kızlar var. hele ki H2 nin stantında mutlaka olacak. bizimkisi beni oraya sokmazsa nolcak? birde oradan trip yemeyelim
    üçüncü endişem, inşallah buraya yazdığımı okumaz
    Green Arrow ve cbr1907 bunu beğendiler.

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    kimse rahatsız etmez merak etme gönül rahatlığıyla gidebilirsin

tek sıkıntı bayanlar çabuk yoruluyorlar erken dönmek istiyolar

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Fazlaca cesur giyinmiş model var, bayan arkadaşınız bunlardan rahatsız olabilir. Bazıları o kadar abartılıydı ki arkadaşım ve eşi ile gezerken ben utandım. Bunun haricinde garip tipler de mevcut ancak sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Biz motorları parkederken otoparkta tinerciler motorları inceliyordu, içeride kimbilir neler var dedim ama korktuğum gibi değildi. Tek sorun kalabalık, bugün öğlen bu haldeyse haftasonu keşke bilet 50 TL olsaydı diyebilirsiniz.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Biz esimle gidecegiz ama mankenleri hic sevmiyorum olmasalardida olur yani :@ neyse bende rahatsiz edileceginizi sanmiyorum tek endisem motorla mi gitsek ,motorsuz mu biz icerdeyken biri yurutur mu acaba diyorum ama canim gram otobuse filan binmek istemiyor hala dusunuyorum

Motosikleti
    pulsar 200 NS

Eşlerle gitmeyin bu ve bunun gibi videolar ilerleyen saatlerde YOU TUBE Pegasus MT kanalın da : )
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Abicim eşiniz nişanlınız sevgiliniz vs ile gidecekseniz "Bunlar da kadın mı, cık cık cık çok ayıp. Ne bu böle! Ahlaksız kapitalizm bir motor satmak için kadınları ve insanları ne hale sokuyor vs vs vs" diyerek mankenlere dik dik bakın, doya doya bakın, uzun uzun bakın. Alla Alla...

Her şeyi biz mi öğreticez ya!

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    bişey sormak istiyorum. fuar tam olarak nerede. metro ile dtm durağında inince orada ki fuar alanı mı? geçen sene fuar olan yerde mi yani?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey sormak istiyorum. fuar tam olarak nerede. metro ile dtm durağında inince orada ki fuar alanı mı? geçen sene fuar olan yerde mi yani?
    İFM'de fuar.İnip az birşey yürüyorsunuz 500 metre civarında.Zaten kalabalığı takip ediceksiniz
    SULH bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)