Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuarda avantajlı neler var ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Arkadaşlar,

Bu konuyla ilgili bir başlık göremedim.
    Fuarda gerek ekipman gerekse motor olarak özel avantaj sağlayan firmalar ve iyi ürünler var mı ?

Örneğin daha avantajlı fiyatlara kask bulunabiliyor mu ?
    Gidenlerin yorumlarını alalım ..

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Bazı firmalar %20 indirim yapmış bazıları hiçbirşey yapmamış. Bazıları belki son güne doğru birşeyler yapılır diyenler var. Yani işin özeti herçeşit var. Ama güzel bir fuardı muhtemelen aradığını bulacaksındır. bütün ürünleri görmek ve aradığını bulmak için güzel bir fırsat
    mehmetenis bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastik için fuarı bekledim inşallah değer.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Lastik için %15 indirim yaptılar motolastik sitesi ile aynı fiyata geldi, çok ümitlenmeyin derim

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Buji yağ zincir filan bulunuyormu gitmişken yarın alayım

Motosikleti
    MT-07
    Up inazuma , inazuma f , ybr fiyatı fuarda açıklandımı ?

Motosikleti
    Tracer 9
    Tech90 pantolonlar 250-350 TL, Kızıltoprak mağazası ile fiyat aynı ama hem model hem de beden olarak seçenek çoktu, kaptım bir adet yazlık. Bunun haricinde mototal kaska iyi indirim yaptı Schuberth S2 Lines aldım (internetteki en ucuz fiyattan daha uyguna taksit yaptılar). Esnaflıklarını beğendiğim iki üç mağazadan birisi zaten fuarda da kalabalığa rağmen ilgilenip uğraşıyorlar. Hudson'dan nefret ediyordum, bu duygularımı perçinlediler. Bir de Moto Capro'da mont denedim, beden yoktu ama baya ilgilenip yönlendirdiler, %20 civarı indirim yapıyorlar. Şirinevler'den bir mağaza vardı, normal fiyat neyse o. Motoplus markaları ilgimi çekmese de esnaflığını sevdiğim yerlerden, %20 indirim vardı biraz daha zorlanabilir gibi hatta. İçeride yemek aşırı pahalı ya da ben fiyatları yanlış anladım (çorba salata yemek içecek 50TL'ye geliyordu, dışarıdaki büfede soğuk sandviç 7.5TL), aç gitmeyin benim gibi. Otopark çok güvensiz gözüküyor, mutlaka güvenlik ekipmanını götürmek lazım. Benim gördüklerim bunlar, umarım herkes istediğini alır

Ek olarak Apachi Cycles'da deri mont gördüm 575 TL mükemmeldi ama patron (evli arkadaşlar bilir) izin vermedi İmkanı olan denesin alsın eskitme deri tam korumalı aklım kaldı ama kasktan sonra yemedi
    Sokollu, RAMİREZ, atillatopal9 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    hocam fuar tam olarak nerede söyler misiniz? geçen sene ki yerde mi? metro dtm durağında inince karşıda ki yer mi?
    Enes Bakır bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam fuar tam olarak nerede söyler misiniz? geçen sene ki yerde mi? metro dtm durağında inince karşıda ki yer mi?
    Evet kardeşim orada
    Eğer bir gün 4 teker istersem, bi motor daha alırım.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr yoktu dikkatimden kacmadiysa, inazuma F'in fiyatina 14.450 dediler normal inazuma 13.350 idi.

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin yeni fiyatı 5480

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 pantolonlar 250-350 TL, Kızıltoprak mağazası ile fiyat aynı ama hem model hem de beden olarak seçenek çoktu, kaptım bir adet yazlık. Bunun haricinde mototal kaska iyi indirim yaptı Schuberth S2 Lines aldım (internetteki en ucuz fiyattan daha uyguna taksit yaptılar). Esnaflıklarını beğendiğim iki üç mağazadan birisi zaten fuarda da kalabalığa rağmen ilgilenip uğraşıyorlar. Hudson'dan nefret ediyordum, bu duygularımı perçinlediler. Bir de Moto Capro'da mont denedim, beden yoktu ama baya ilgilenip yönlendirdiler, %20 civarı indirim yapıyorlar. Şirinevler'den bir mağaza vardı, normal fiyat neyse o. Motoplus markaları ilgimi çekmese de esnaflığını sevdiğim yerlerden, %20 indirim vardı biraz daha zorlanabilir gibi hatta. İçeride yemek aşırı pahalı ya da ben fiyatları yanlış anladım (çorba salata yemek içecek 50TL'ye geliyordu, dışarıdaki büfede soğuk sandviç 7.5TL), aç gitmeyin benim gibi. Otopark çok güvensiz gözüküyor, mutlaka güvenlik ekipmanını götürmek lazım. Benim gördüklerim bunlar, umarım herkes istediğini alır

Ek olarak Apachi Cycles'da deri mont gördüm 575 TL mükemmeldi ama patron (evli arkadaşlar bilir) izin vermedi İmkanı olan denesin alsın eskitme deri tam korumalı aklım kaldı ama kasktan sonra yemedi
    schubert s2 nin düz rengini peşin 1300e, 4 taksitle 1400e bırakıyorlardı. siz kaça aldınız?

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı h2rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schubert s2 nin düz rengini peşin 1300e, 4 taksitle 1400e bırakıyorlardı. siz kaça aldınız?
    Hocam yeşil kırmızı olan modeli taksitli 1500'e aldım, düz renklerde taksitli 1350TL zorlayabilirsiniz bence..
    www.capitalcitychoppers.org

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Tech 90 ın Overlap modellerinden birini 2 hafta önce 275 e almıştım. 250 yapmışlardı fuarda. S2 için de iyi sayılır fiyatlar. Aksesuar bölümü eğlenceliydi. Kıvır zıvır çok ürün var. Elbet bişiler çıkıyor. Telefon sabitleme aparatlarını falan tavsiye ederim. 30 civarı güzel şeyler var. Aşırı bi ucuzluk durumu yok. Gidip dışarıda otoparktaki motorların kritiğini yapmak bile hoş. 1200 RT 83 lira olmuş :( yine küçük kaçamak bakışlar attım. biraz sevdim. bekle dedim... Gidin gidin

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yemek olayına kesinlikle katılıyorum. Karakter olarak gittiğim yerin kalitesine göre yemek fiyatını eleştirmem. Sonuçta isteyen yer, isteyen yemez. Ammma.... bir cacık ve bir "tavuk" dönere 37 lira verince şalterlerim attı. Gittim restoran sorumlusuyla konuştum. Bu fiyatlar normal dedi bana...
    Sadece güldüm ve bu kadar bariz şekilde kazıklandığım için, ve ayrıca yemeğide yemiş bulunduğumdan hızla uzaklaştım oradan.
    eek bunu beğendi.
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    valla uzunu zaptedemezseniz avantajlı bir şey bulabileceğinizi sanmıyorum.

dölar 2,5 tl .
    fazil ve braveguy bunu beğendiler.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    160 tl lik botu 90'a, 85 tl lik eldiveni 70'e, 250'lik tech90 kotu 200'e aldim.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hangi botu aldın?

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Kotu nakit ve fissiz mi aldiniz 200e?

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    hocam hangi botu ve pantolonu aldınız? bende tech 90 city jean modelini almak istiyorum motoplus ta 201 lira

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)