Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motoruma Ellemeyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Iyi aksamlar bunu bir tek ben mi takıyorum bilmiyorum ama rahatsız edici bulduğum bir durum var
    park ettigim motorun kurcalanması
    bugun bir is icin dısari ciktik bende kafedeyim motorum karsimda 3 kisi gelip gidonla oynamak ,oraya buraya elliyor birseyler, bende diktim gozleri izliyorum .. bu sahislar daha sonra beni farkettiler gittiler

Benim motora cok sık olmasada arada bir oluyor boyle ama
    Ozellikle esim kendi 600rr ını biyeri koyuyor bi ustune cikmadiklari kaliyor herseferinde..

Hatta bir defa iyice isin vicigini cikartmislardi esime motoru ordan almasini soyledim
    Bu ne rahatliktir ya motor kullananida ayni kullanmayanida
    Benimde cok begendigim motorlar oluyor ,goruyorum ama yanina bile yaklasmiyorum izliyorum biraz gerisinden sahibi oralardaysa izin alirim bakarim rahatsiz etmem adamı

Benim motorumunda kurcalanmasini istemiyorum dogal olarak illa gidip ellemeyin mi diyelim onlarin yerine ben utanirim demeye ama ben rahatsiz oluyorum cidden
    Bu bilinci oturtsak iyi olacak sanki
    crxforever, efendy06, alijian ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    sizinki gene iyi
    mahallede motoru sokağa bıraktığında evden sopayla bağırarak çıkmak nasıl bir duygu bilirmisiniz
    bütün çocukları motorumun üzerinde görünce motor bunların mı benim mi diye düşünmüyor değilim

benimde sinirime dokunuyor zarar verirler diye korkmuyor değil insan o yüzden yanlarına gidip onları kovmaya utanmam çünkü onların utanması lazım başkasının eşyalarıyla oyuncak gibi oynanmaması gerektiğini bilmeleri lazım
    EldekiDebryj, efendy06, g3rilla ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinki gene iyi
    mahallede motoru sokağa bıraktığında evden sopayla bağırarak çıkmak nasıl bir duygu bilirmisiniz

benimde sinirime dokunuyor zarar verirler diye korkmuyor değil insan o yüzden yanlarına gidip onları kovmaya utanmam çünkü onların utanması lazım başkasının eşyalarıyla oyuncak gibi oynanmaması gerektiğini bilmeleri lazım
    Evde kapalı yerde duruyor Allahtan ama cidden iyiden iyiye rahatsiz etmeye basladi bu durum hani benimde gozumun kaldigi motorlar oluyor ama elleyemiyorum sahibi varsa izin isterim anca
    Dedigin gibi millet degisik, zarar vermek isteyen keyfine cizende olabilir git gide daha cok sinir olmaya basliyorum bu neyin rahatligi diye motor kullanicilari bile ayni seyi yapabiliyor

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    benzer olarak, bugun kadının biri gördümki motorun kuyruğuna nescafesini koymuş yudumluyor.
    kadın olması sebebiyle direkt olarak uyarmasam da bir arkadaşla motorun yanına gidip üzerine muhabbet etmeye başladık, sonra baktık alanı terketti ufak ufak, mesajı almıştır umarım
    EldekiDebryj ve efendy06 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer olarak, bugun kadının biri gördümki motorun kuyruğuna nescafesini koymuş yudumluyor.
    kadın olması sebebiyle direkt olarak uyarmasam da bir arkadaşla motorun yanına gidip üzerine muhabbet etmeye başladık, sonra baktık alanı terketti ufak ufak, mesajı almıştır umarım
    Babasının malı gibi takılanda var haklısın valla -.-

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    şirkette mesai sonu çıkıcaz kapının önünde çalıştırdım içeri girdim. eski motorum güçlü bişey olduğından kimse ellemezdi. şimdi ufak ya. uyardım da dokunmayın diye. neyse ısınıyor motor. biri gazı hafif çe aragaz yaptı. içerden LAAANN diye söverek bi çıktım bi daha kimse ellemez heralde.
    EldekiDebryj, efendy06 ve ALYEDZ bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şirkette mesai sonu çıkıcaz kapının önünde çalıştırdım içeri girdim. eski motorum güçlü bişey olduğından kimse ellemezdi. şimdi ufak ya. uyardım da dokunmayın diye. neyse ısınıyor motor. biri gazı hafif çe aragaz yaptı. içerden LAAANN diye söverek bi çıktım bi daha kimse ellemez heralde.
    Aksine bizde 600u daha cok kurcaliyorlar 250yi daha az ama yinede kurcaliyorlar :D bunun sovmeden etmeden uzaklastirmanin yolu yok mu acaba biyandanda iyi dusunmeye calisiyorum belki seviyor cok begendi yanina gidip dokunma vs desem mahcup olur yada baska birsey ama sonradan diyorum mahcup olacak biri boyle hareketler yapar mi anlamadim ki bende garip cesit cesit insan var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    eşinizde 600 sizde 250 mi var

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksine bizde 600u daha cok kurcaliyorlar 250yi daha az ama yinede kurcaliyorlar :D bunun sovmeden etmeden uzaklastirmanin yolu yok mu acaba biyandanda iyi dusunmeye calisiyorum belki seviyor cok begendi yanina gidip dokunma vs desem mahcup olur yada baska birsey ama sonradan diyorum mahcup olacak biri boyle hareketler yapar mi anlamadim ki bende garip cesit cesit insan var
    aslında alarm olsa motorlarda alarm ötünce arkalarına bakmadan kaçarlar yani ben kaçardım
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet esim agustosta aldi ben ekimde

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında alarm olsa motorlarda alarm ötünce arkalarına bakmadan kaçarlar yani ben kaçardım
    Ben supheliyim :D

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde büyük motosikletler erkeklerde,küçüklerde bayanlarda olur zaten... :D
    efendy06 bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Ben de dershanenin önüne koyardım 4-5 sene önce. Birkaç kişi dadandı habire çekip arabalarını koyuyorlar yerine. Bir de direksiyon kilitli diye itmekte zorlanıyormuş öyle bırakma diyor. Hiç birşey demeden koyup gittim. Ders arasında baktım 3 kişi kaldırmış taşıyor yana doğru motoru. Hemen indim aşağıya, bir daha motorun etrafında görürsem sizi polisi ararım falan dedim. Sen de koyma buraya diyorlar arabayı koyacaklarmış. Senin ne önceliğin var dedim 4-5 gündür taciz ediyorsun. Bir daha dokunursan çalmaya kalktığınızı polise bildiririm dedim. İlk baskı yapmaya çalışı sen hırsız mı diyon diye, sonra yumuşadı kardeşim sen de başka yere koy falan diye. En sonunda hizaya geldiler dokunmadılar bir daha.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    aynen bende cok karşılasıyorum bu gibi durumlarla gecen 16 17 yaşlarında cocuk yanında arkadası dayımgildeydim motor kapının onunde balkondan izliyorum cocuk gazı ceviriyo böyle hız felan yapıyo agzıyla eksoz sesi yapıyo ara gazı felan veriyo gidonu oynatıyo arkadasıyla beraber egleniyolar bagırdım balkondan biraz hayvanca oldu ama nabıyım herşeyin bi sınırı var bence soylemekten cekinme soyle motoru devire bilirler cok kurcalarsa

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde büyük motosikletler erkeklerde,küçüklerde bayanlarda olur zaten... :D
    Kadinim diye kucuge binmiyorum sadece eşim benden daha tecrubeli ,bende buyuk motor surecek kadar tecrubeli degilim ilerde neden olmasin
    Radminox bunu beğendi.

Bahsettiğiniz bilinç seviyesi için yükleme başladı.....

Loading Loading Loading .... >>>>> Kalan süre/zaman 10.000 sene/yıl .....
    EldekiDebryj, shooter1, ALYEDZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz bilinç seviyesi için yükleme başladı.....

Loading Loading Loading .... >>>>> Kalan süre/zaman 10.000 sene/yıl .....

Sende haklisin :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende cok karşılasıyorum bu gibi durumlarla gecen 16 17 yaşlarında cocuk yanında arkadası dayımgildeydim motor kapının onunde balkondan izliyorum cocuk gazı ceviriyo böyle hız felan yapıyo agzıyla eksoz sesi yapıyo ara gazı felan veriyo gidonu oynatıyo arkadasıyla beraber egleniyolar bagırdım balkondan biraz hayvanca oldu ama nabıyım herşeyin bi sınırı var bence soylemekten cekinme soyle motoru devire bilirler cok kurcalarsa
    Soyleyecegim zaten oyle bakmaktan filan anlamiyorlar rahatsiz olmuyorlar cogu zaman .. yapacak birsey kalmiyor

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kadinim diye kucuge binmiyorum sadece eşim benden daha tecrubeli ,bende buyuk motor surecek kadar tecrubeli degilim ilerde neden olmasin
    Olsun tabiki..Üstelik bundan büyük gurur duyarız emin olun..Ama genelden bahsettim ve arkadaş sizin bayan olduğunuzu tahmin edemediği için şaşırmasına bir espri olsun istedim..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    bunda 10 sene önce 100cc cup motorum vardı izmirde barmanlik yapıyorum sigara almaya çıktım motor barın yanında birde ne göreyim
    3 adet motorcu biri bayan ellerinde biralar benim motorun yanında motorları duruyor ama bi gariplik sezdim
    ŞAKA DEGİL 3üde benim motorun üstünde bir daha söylüyorum ŞAKA DEGİL
    gittim yanlarına siz nasıl motorcusunuz ayıp degilmi bu yaptıgınız utanmadan 3cünüzde motorun üstündesiniz
    neyin kafasını yaşıyorsunuz nasıl bi fantazi bu aynısını sizin motorunuza yapsalar hoşunuza gidermi diye sinirli bir sekilde ses tonu yüksek olarak çıkıştım indiler motordan kendi motorların başına gittiler
    hala unutamıyorum o hali=)
    bu arada yaş ortalamaları 40 45 chopper'cılardı
    EldekiDebryj ve sahin08 bunu beğendiler.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunda 10 sene önce 100cc cup motorum vardı izmirde barmanlik yapıyorum sigara almaya çıktım motor barın yanında birde ne göreyim
    3 adet motorcu biri bayan ellerinde biralar benim motorun yanında motorları duruyor ama bi gariplik sezdim
    ŞAKA DEGİL 3üde benim motorun üstünde bir daha söylüyorum ŞAKA DEGİL
    gittim yanlarına siz nasıl motorcusunuz ayıp degilmi bu yaptıgınız utanmadan 3cünüzde motorun üstündesiniz
    neyin kafasını yaşıyorsunuz nasıl bi fantazi bu aynısını sizin motorunuza yapsalar hoşunuza gidermi diye sinirli bir sekilde ses tonu yüksek olarak çıkıştım indiler motordan kendi motorların başına gittiler
    hala unutamıyorum o hali=)
    bu arada yaş ortalamaları 40 45 chopper'cılardı
    Iste bahsettigimde bu motosiklet kullananlar bile yapiyor bu ilginc, bu kadar mi emoati özürlüyüz -.- yada sadece umursamaz
    tekoklava bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Iste bahsettigimde bu motosiklet kullananlar bile yapiyor bu ilginc, bu kadar mi emoati özürlüyüz -.- yada sadece umursamaz
    eskiden bir muhabbet vardı mesela benim dandik bir motosikletim var bir yerde 1000RR gördüm benim dandik motosikletin gidonunu 1000RR'a sürtersek benimde 1000RR'ım olacakmış hiç denemedim belki o yüzden 1000RR'ım hiç olmadı
    Konuyu bulursam paylaşırım
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)