Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motoruma Ellemeyin

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba bende bu gün bir avm nin otoparkına girdim park ettikden sonra yanımda duran sym fiddlenin üstünde duran kask ile mont un düştüğünü gördüm kask arada sıkışmış montda yerdeydi iyilik olsun diye üzerine koyiim dedim sahibi kask elimdeyken gördü hırsız zannetti bir türlüde anlatamadım derdimi iyilik yapıcam diye adamla tartıştık yanımda kendi kaskım olmasa ikna olmazdı sonra teşekkür etti anladı allahdan

bence küçük (çekinken) çocukları bindirin seviniyolar
    sahin08 ve akbird bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı karacabeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haddini bilmeyen herkese bende gıcığım. Haddini de bildiririm kim olursa olsun mahalledeki çocukları kovdum bir kaç kez. Ama ağır konuşurum kırarım affetmem kim kimin arabasının içine izinsiz oturabiliyor kurcalayabiliyor ne farkı var bu da hususi araç o da. Kimseye motosiklet sevdirmeye mecbur değilim.
    Basit Alarm taktım bu gibi şeyler yüzünden kımıldadığı zaman alarm çalıyor en azından caydırır diye tahmin ediyorum.
    Alarma gerek yok her gittigim yerde motor gozumun onunde olur gormeyecegimiz yere birakmadik,birakmadim sahibi oldugum belli kiyafetten 5 adim ilerimde durur motor cogunlukla ) ama ona ragmen boyle seyler olabiliyor illa bagrinmam lazim kalkip galiba -.-

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı Bilgi Sıfır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende bu gün bir avm nin otoparkına girdim park ettikden sonra yanımda duran sym fiddlenin üstünde duran kask ile mont un düştüğünü gördüm kask arada sıkışmış montda yerdeydi iyilik olsun diye üzerine koyiim dedim sahibi kask elimdeyken gördü hırsız zannetti bir türlüde anlatamadım derdimi iyilik yapıcam diye adamla tartıştık yanımda kendi kaskım olmasa ikna olmazdı sonra teşekkür etti anladı allahdan

bence küçük (çekinken) çocukları bindirin seviniyolar
    Sizin ki kotu olmuş cidden , benden insan gibi rica edip bakmak ,oturmak istese belkide ruh halime gore tamam deyip gelip yardimci olurum ama umursamaz tavirlar ,kafasina gore kurcalayanlar sinirimi bozuyor

En iyisi branda. Brandayla örteceksin ne çocuk çıkar ne millet kurcalar, rahatına bakarsın
    ellaksakir bunu beğendi.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alarmı 10 dolara aldık bir arkadaşımla sipariş ettik çinden onunda cbr250 si var 10-15 dakikada montajını yaptık çok büyük rahatlık oldu 105 db sesi var gerçekten tavsiye ederim dokunan kurcalayanlar için gerçekten işe yarıyor. ki ödediğimiz para da hiç bir şey böyle bir şey için
    EldekiDebryj ve ellaksakir bunu beğendiler.
    "Edeple gelen lütufla gider"

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    kurcalasınlar da zarar vermesinler
    ben en çok çocuklardan korkuyorum makina ağır üstüne falan düşerse diye
    2 ay kadar önce izmire gittim kordonda dolaşım biraz harley davidson mağazasının önünden 2 kere geçince dayanamadım girdim
    yakından bakabilirmiyim dedim (malum o fiyatta ki makinayı anca rüyasında görür ben gibiler ,)sağ olsun satış elemanı okadar çok yardım cı oldu ki o hani bizim motosikletlerimize yakından bakmak isteyen çocukları çok daha iyi anladım ve en az onlar kadar mutlu oldum (tabi hiç birinin üstüne oturmadım ama mağazada nekadar motosiklet varsa hepsini anlattı görevli arkadaş)
    o yüzden bence fazla kızmayın çocuklarla :D (tabi zarar verenler ayrı konu )

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı pofidik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi branda. Brandayla örteceksin ne çocuk çıkar ne millet kurcalar, rahatına bakarsın
    Her gittigim yere branda tasiyip cafenin onu de vs onu ortmeye ugrasmak biraz zahmetli ve garip olur :D sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı sahin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurcalasınlar da zarar vermesinler
    ben en çok çocuklardan korkuyorum makina ağır üstüne falan düşerse diye
    2 ay kadar önce izmire gittim kordonda dolaşım biraz harley davidson mağazasının önünden 2 kere geçince dayanamadım girdim
    yakından bakabilirmiyim dedim (malum o fiyatta ki makinayı anca rüyasında görür ben gibiler ,)sağ olsun satış elemanı okadar çok yardım cı oldu ki o hani bizim motosikletlerimize yakından bakmak isteyen çocukları çok daha iyi anladım ve en az onlar kadar mutlu oldum (tabi hiç birinin üstüne oturmadım ama mağazada nekadar motosiklet varsa hepsini anlattı görevli arkadaş)
    o yüzden bence fazla kızmayın çocuklarla :D (tabi zarar verenler ayrı konu )
    Cocuk degilki koca koca adamlar oluyor genelde en azindan benim basima gelenler cpcuk degildi.
    izin ,rica hakgetire kiziyorum oyle seye

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bir benzerini de ben yaşamıştım. Bir ATV kullanıcısıyım ve bir iş için ara sokağa bırakmıştım döndüğümde 60 lı yaşlarda bir amca üstüne oturmuş zıplıyor falan. Yanına geldim ve izlemeye başladım ki kafamda da kask var, sahibi olduğumu anladığı halde istifini bozmadan '' kaç yakıyor bu köyde falan gider mi? '' demişti. Bende gider amca ama sen oturmaya devam edersen ben eve gidemicem demiştim.
    EldekiDebryj ve ellaksakir bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde büyük motosikletler erkeklerde,küçüklerde bayanlarda olur zaten... :D
    ya erkek sandım hanımefendiyi kusura bakmayın
    EldekiDebryj bunu beğendi.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Bende ninja 300 vardı satmadan önce bende çok müzdariptim bu konudan, sokağa bıraktığımda üstüne oturup resim çektireni bile gördüm, özellikle turistler çok yapıyodu bunu, sonra bi alarm taktım kökünden çözdüm, şimdi zx636 alıcam onuda her bıraktığım yerde kılıfla örterek çözmeyi düşünüyorum yoksa bi gün biri devirip altında kalacak, altında kaldığı bişey değil olan motora olacak ona yanarım

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Maddiyat gerçekten önemli değil ama ben çok titiz bir kullanıcıyım. Bez çiziği bile olmasın diye asla motoru silmem, fırçasız yıkarım bastırmadan hafifçe kurularım.

Şimdi ben bu kadar dikkat ederken bir başkası gelip zarar verirse hakikatten sinir oluyorum. Çünkü eminim ki onların motoru olsa onlar daha da ters davranırlar.
    Birde konu açılmışken, her önüne gelenin bu kaç yapıyor demesinden gına geldi. Ya bir kere de 0-100 ü kaç bunun de, kaç beygir de Sayi birde bunun lastiklerde neden diş yok diyenler var Bende; birgün 1000 lik ss ile tarlaya gitmeyi düşünürsem takarim dişli lastik diyorum
    meki 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddiyat gerçekten önemli değil ama ben çok titiz bir kullanıcıyım. Bez çiziği bile olmasın diye asla motoru silmem, fırçasız yıkarım bastırmadan hafifçe kurularım.

Şimdi ben bu kadar dikkat ederken bir başkası gelip zarar verirse hakikatten sinir oluyorum. Çünkü eminim ki onların motoru olsa onlar daha da ters davranırlar.
    Birde konu açılmışken, her önüne gelenin bu kaç yapıyor demesinden gına geldi. Ya bir kere de 0-100 ü kaç bunun de, kaç beygir de Sayi birde bunun lastiklerde neden diş yok diyenler var Bende; birgün 1000 lik ss ile tarlaya gitmeyi düşünürsem takarim dişli lastik diyorum
    o sorudan sonrada asil muhabbet basliyor yokn didisinin didisinda 1000lik varmis onun arkasina binmis 300 yapmislar cok korkmus 300le giderken durdur inecegim demis filan uctukca ucuyor :D sirf laf olsun

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çocuklara lafım yok,merak eder kurcalar hadi ama eşşek kadar heriflerde ki bu yüzsüzlük,utanmamazlık,empati yoksunluğu çok garip. Eh bunların bebeleride aynı kişilikte olacak illa. İzin alıp,rica edene saygım sonsuz tabi,plastik çizildi diye laf etmem asla ama pişkin insana zerre tahammülüm yok. Alarmlı disk kilidi baya işe yarıyor bu konuda,sinek kovar gibi mübarek

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Kadın dediğin evinde oturur çocuk bakar. Motosiklet neyine.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keske oyle olsa bizede bizim buyugune ilgi daha fazla benim kucuk azda olsa yirtiyor :D ama kurtulamiyor
    Baya kiziyorum ama daha bagirmadim kimseye ben -.- yapmasalar iyi olacak artik cok kizdimmm
    hiç acımam :D adamları defalarca uyardım oyuncak değil ellemeyin diye :D bi tane sticker vardı.
    motosikletime dokunmayın
    üstüne oturamazsınız
    fotoğraf çektiremezsiniz
    ortalama bir araba kadar yakıyor
    ortalama 20 saniyede 300km/s hıza çıkıyor
    falan diye :D çok hoşuma gitmişti :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Neler neler ya yurdum insanında muhabbet bitmez

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Şaka şaka. Ben hiç bişi demiyorum. Sonuç da o kişi de motosiklet heyecanı yaşıyor. Alamıyor belkide bakınsın ne olacak

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın dediğin evinde oturur çocuk bakar. Motosiklet neyine.
    aynen yaa bence motosiklet süren kadınları falakaya yatırmak lazım.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen yaa bence motosiklet süren kadınları falakaya yatırmak lazım.
    Vallaha ben yazışanın bayan olduğundan şüpheliyim
    İmla kuralları yok,
    Her cevaba alıntı yapıp,cevap vermek(bir bayanın yapacağı iş değil),
    Yine bir "aliban" vakası var gibime geliyor
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Neden se hafta bir motorum kurcalanıyor buda 3 gün önceki vakaa

Çalındıktan sonra 300 lira masraf ettim topladım.

Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha ben yazışanın bayan olduğundan şüpheliyim
    İmla kuralları yok,
    Her cevaba alıntı yapıp,cevap vermek(bir bayanın yapacağı iş değil),
    Yine bir "aliban" vakası var gibime geliyor
    Abi ben devamlı imla kurallarına dikkat ederim. Yoksa ben bayan mıyım?
    leventgocukl bunu beğendi.
    Find what you love and let it kill you.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)