Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 Esd 2015 Zammı

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi akşamlar direk konuya gireceğim. Dün akşam üstü Yamaha'nın İzmir'deki bayi-yedek parça-servis hizmeti veren İzMoto'yu telefonla aradım ve Ybr'nin 2015 modelinin ne zaman geleceğini sordum. Onlar da motosiklet fuarından sonra mart ortalarında bayilerine geleceğini söyledi. (İllere göre değişiklik gösterebilir.) Fiyatının ise daha belli olmadığını söyledi. 2014'ünün fiyatının düşüp düşmeyeceğini sordum. Oda aksine 2014 modeline de mart ayında zam geleceğini söyledim.
    Hem 2015 modeli çıkıyor. Hem eski modeline zam geliyor. Bu nasıl iş anlamadım. Şuan fiyatı 4980 TL eğer yüzde on zam gelirse fiyat neredeyse 5500 oluyor.

Sizlerin de görüşlerinizi bekliyorum. Başka duyum alan durumu öğrenen var mı?

Benzer konu açılmışsa baktım fakat göremedim. Olmadı konu kilit olur gider.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

4890'dı 2014'te,4980 oldu 2015'te.

Şu an için belli olan tek şey 90 Tl'lik bir zam geldiği.

maxim4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Ve 2015 in enjeksiyonlu olduğunu biliyoruz (yamaha tr güncelledi sitedeki yakıt sistemi bölümünü, onların yalancısıyız)

Alıntı maxim4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve 2015 in enjeksiyonlu olduğunu biliyoruz (yamaha tr güncelledi sitedeki yakıt sistemi bölümünü, onların yalancısıyız)
    Esd'ye geçildiğinden beri enjeksiyonlu değil miydi?

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı maxim4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik tabloda da mikuni karbüratör yazıyor ve görsellerde karbüratör var. Bu benim de kafamı karıştırdı ama bayiye gidip sorduğumda öyle bir duyum almadıklarını, yanlış yazılmış olabileceğini söylediler. Şüpheli şu an
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

maxim4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Hayir simdiye kadar hep karburatorluydu ybr ler.Enjeksyon mevzusu ne olucak bekleyip gorucegiz.TR disindaki cogu ulkede enjeksyonlu oldugunu da hatirlatalim.Yakinimizdaki bulgaristan yunanistanda dahil....

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar fiyat konusunu x modeline zam y modeline zam çok ayıp demekten vazgeçsek.

bir türlü anlamak istemiyorsunuz ama bu ülkede minimum devletin kabul ettiği yıllık %10 enflasyon var. çoğu insana göre gerçek oran bu rakamın çok üstünde.

dahası yurtdşında ithal edilen mallar için aslolan kurdur. 1 yılda paramız % kaç değer kaybetti ona bakın. domatesin ütü masasının %20 %30 zamlandığı piyasada motosiklet fiyatlarının artmayacağını nasıl düşünebilirsiniz.

şikayette bulunacağınız makam distribütörler değil ekonomiyi yönetenler.
    y.akan, fazil ve mgora bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    İyide esd ler enjeksiyonlu değilmiydi ben öyle biliyorum

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fiyat konusunu x modeline zam y modeline zam çok ayıp demekten vazgeçsek.

bir türlü anlamak istemiyorsunuz ama bu ülkede minimum devletin kabul ettiği yıllık %10 enflasyon var. çoğu insana göre gerçek oran bu rakamın çok üstünde.

dahası yurtdşında ithal edilen mallar için aslolan kurdur. 1 yılda paramız % kaç değer kaybetti ona bakın. domatesin ütü masasının %20 %30 zamlandığı piyasada motosiklet fiyatlarının artmayacağını nasıl düşünebilirsiniz.

şikayette bulunacağınız makam distribütörler değil ekonomiyi yönetenler.

Doğruyu söyleme markalara bok at. Yoksa biraz sonra linç başlar.

2014 Ekim ayında 0 yamaha ybr aldım. Araya adam girdi şöyle böyle 4.750 Tl'ye aldık. Zam filan bahane arada sözü geçen adam varsa ve nakitse paranız herşey indirimlidir.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende esd lerin hepsi enjeksiyonlu diye bliyorum

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiyedeki ybrlerin hiçbiri enjeksiyonlu değil, 2014 de dahil.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Zam konusunda yamaha ybr konusunda çok iyimser, çünkü cbf150 ve tvs apachenin önceden fiyatları hemen hemen aynıydı şimdi onlar 1000 er tl daha pahalı
    cx571 bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Ybr Şehir içi candır. Yamaha Hayat Onda

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zam konusunda yamaha ybr konusunda çok iyimser, çünkü cbf150 ve tvs apachenin önceden fiyatları hemen hemen aynıydı şimdi onlar 1000 er tl daha pahalı
    Zaten o yüzden hiçbirinin satış rakamı Ybr'ye yaklaşamıyor bile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)