Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam - Hırsızlık Dosyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İpek arkadaşa ısınamadım valla ben yalan yok barkın başganlı kısımları izledim birde avukat hanım sağolsun ondanda kaptık bir iki tiyo o kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Ben geçenlerde başka bir konuda AEA artık zamanını doldurdu dediğimde çok fazla eleştiri aldım ki hala aynı fikirdeyim. AEA devrini doldurdu.
    Bir kişi test ediyorum deyipte reklam aldığı için yanlı yorumlar yaparsa benim için hiç güvenilirliği yoktur.
    Reklam yapmak farklı birşeydir, test ediyorum adı altında yalan yanlış bilgi vermek farklı birşeydir. Şu anki konumuzda başka tarafsız inceleyenler 25 saniyede kestikleri bir kilide bu kilit kesilmiyor iyi demek bir yorumcuya yakışmaz. O zaman çık direk bu ürünün reklamını yap testini yapıyo rolüne bürünüp insanların güvenlerini sömürme.
    Birde eleştirilere kızan arkadaşlar birisi kalkıp ortalığa bir brogram yapıcak kimse de onu eleştiremeyecek. Yok böyle bir dünya.
    Motosella nın ürünlerinin tanıtımını yapıyor kimse ses çıkartıyomu? çıkarmıyor neden reklam yapıyor yapsın aslanlar gibi kazansın parasını.
    Ama birkez daha söylüyorum kendi adıma test yapıyorum, yorum yapıyorum diye sadece para uğruna bir malı kötüleyip bir malı yüceltirsen bu düpedüz sahtekarlıktır. Bana bunun aksini de kimse kabul ettiremez. Program yapan, test yapan bir kişi objektif olmalı ve objektif yorum yapmalı. Bunun dışında reklam alıyosan al paranı da kazan.
    Ben bu forumlarda insanların AEA dan çok önce de bas bas büyük cc ile başlamayın diye insanlara bilgi verdiklerini çok gördüm. Bu kişiler hiçbir amaç ve maddiyat gütmeden bu fikirleri verdiler.
    Uzun lafın kısası ben bu ülkede her ne konu olursa olsun insanların güveninden ve inancından para kazanan insanlara kızıyorum ve saygı duymuyorum

Motosikleti
    KTM RC 200
    Abus granit serisinin 400 liralık kilitleride var. Bir kere alın ömür boyu GÜNDÜZ MOTORUNUZUN ORTALIK YERDEN ÇALINMASINI ÖNLEMEK İÇİN KULLANIN. Gece kapalı garaj gibi önlemlere ihtiyacınız var.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçenlerde başka bir konuda AEA artık zamanını doldurdu dediğimde çok fazla eleştiri aldım ki hala aynı fikirdeyim. AEA devrini doldurdu........................
    Tamam madem o devrini doldurdu siz kapatın o açığı? Bir şeyler koyun ortaya? Bu mesajı ne sizi zorda bırakmak için nede gayri ciddi bir yaklaşım sergilemek için yazmıyorum. Gayet ciddiyim.

Genel mesajdır: yahu cemaat bu kadar mı baktığınızı seyrettiğinizi anlamaktan uzaksınız? Video nun başında Motosella diye bir ibare vardı değil mi kocaman? Adamlar zaten açık açık bu video da ürün yerleştirme olacaktır demiş. Kendinizi über hafiye gibi moda sokmak niye? Neden amerikayı keşfetmiş gibi "bak reklam buldum" diye bağırıyorsunuz. Çok mu naifsiniz yoksa akıl tutulması mı yaşadınız?
    josepth_o6 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam madem o devrini doldurdu siz kapatın o açığı? Bir şeyler koyun ortaya? Bu mesajı ne sizi zorda bırakmak için nede gayri ciddi bir yaklaşım sergilemek için yazmıyorum. Gayet ciddiyim.

Genel mesajdır: yahu cemaat bu kadar mı baktığınızı seyrettiğinizi anlamaktan uzaksınız? Video nun başında Motosella diye bir ibare vardı değil mi kocaman? Adamlar zaten açık açık bu video da ürün yerleştirme olacaktır demiş. Kendinizi über hafiye gibi moda sokmak niye? Neden amerikayı keşfetmiş gibi "bak reklam buldum" diye bağırıyorsunuz. Çok mu naifsiniz yoksa akıl tutulması mı yaşadınız?
    biraz mantık kullanarak konuşma imkanınız varmı yoksa her düşündüğünüz direk parmaklarınızdan çıkıp gidiyormu.

Sen yolları eleştirmiyomusun o zaman neden karayoıllarında mühendis olmuyorsun. Hiç hükümeti eleştirmedin mi neden başbakan olmuyorsun.
    Hiç bir marka motorun herhangi bir yapısını eleştirmedin mi neden motor imalatanesi kurmuyorsun.
    Benim gelirim güzel ve yeterli kimsenin işini yapmaya ihtiyacım yok. Ama iş yapıyorum diye ortaya çıkanlar işlerini düzgün yapmazlarsa benim de eleştirmeye hakkım var ve eleştiricem de.
    Ben öyle başkaları gibi koyun olamam her önüme konan otu da yiyemem. Bisürü insan dini sömürüyor onlara da hiç bir şey söylenmesin. bu türkiyede zataen kimseyi eleştirmiyelim herkes de sömürsün gitsin.
    Bana göre test yapıyor rolünde bir malı reklam uğruna sadece öven kişi sahtekardır. Bu her kim olursa olsun hiç farketmez. Bende kendi bildiğim doğruyu söylerim
    Sen de beni eleştirmekte nasıl serbestsen bende başkasını eleştirmekte serbestim.
    redlion999 ve zerzura bunu beğendiler.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

biraz mantık kullanarak konuşma imkanınız varmı yoksa her düşündüğünüz direk parmaklarınızdan çıkıp gidiyormu.

Sen yolları eleştirmiyomusun o zaman neden karayoıllarında mühendis olmuyorsun. Hiç hükümeti eleştirmedin mi neden başbakan olmuyorsun.
    Hiç bir marka motorun herhangi bir yapısını eleştirmedin mi neden motor imalatanesi kurmuyorsun.
    Benim gelirim güzel ve yeterli kimsenin işini yapmaya ihtiyacım yok. Ama iş yapıyorum diye ortaya çıkanlar işlerini düzgün yapmazlarsa benim de eleştirmeye hakkım var ve eleştiricem de.
    Ben öyle başkaları gibi koyun olamam her önüme konan otu da yiyemem. Bisürü insan dini sömürüyor onlara da hiç bir şey söylenmesin. bu türkiyede zataen kimseyi eleştirmiyelim herkes de sömürsün gitsin.
    Bana göre test yapıyor rolünde bir malı reklam uğruna sadece öven kişi sahtekardır. Bu her kim olursa olsun hiç farketmez. Bende kendi bildiğim doğruyu söylerim
    Sen de beni eleştirmekte nasıl serbestsen bende başkasını eleştirmekte serbestim.
    yazdıklarınızdaki ince çizgiyi kaçırıyorsunuz. başbakan olmak,karayollarında mühendis olmak veya motor imalathanesi kurmak karşılıklı yapılan bir iştir. millet sana oy verir başbakan olursun,karayolları sana yeterlilik verirse orada çalışabilirsin veya para kazanmak istiyorsan motor imalathanesi kurarsın....karayollarını eleştirirsin,hakkın vardır,neden? çünkü senin verdiğin vergilerle çalışır o kurum. barkın'ın yaptığı işte ise hiçbir karşılık yoktur. yani sen, barkın o videoyu çeksin diye para ödemezsin,senin cebinden hiçbirşey çıkmaz ama o, kendi zamanından feragat eder.

burada barkını eleştirenler; sen bilgisayar başında göbeğini kaşıyarak " bu olmamış yaaeaeaea,bu nasıl bideo yaaaaa " diye yazarsın.hiçbir emek vermeden.. internet alemi özgür bir alemdir. adam birilerine bir fayda dokunsun diye birşeyler yapmaya çalışıyor,sana çektiği videoyu zorla izlettirmiyor.ister izle ister izleme. yani senden çıkan hiçbirşey yok. sen en kolayını yapıyorsun ve sadece eleştiriyorsun. madem çok biliyorsun sen çek bir video da biz izleyelim.

neyse çok uzatmaya gerek yok,anlayan anladı zaten demek istediğimi.
    kittyhawk ve Murat.K. bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdıklarınızdaki ince çizgiyi kaçırıyorsunuz. başbakan olmak,karayollarında mühendis olmak veya motor imalathanesi kurmak karşılıklı yapılan bir iştir. millet sana oy verir başbakan olursun,karayolları sana yeterlilik verirse orada çalışabilirsin veya para kazanmak istiyorsan motor imalathanesi kurarsın....karayollarını eleştirirsin,hakkın vardır,neden? çünkü senin verdiğin vergilerle çalışır o kurum. barkın'ın yaptığı işte ise hiçbir karşılık yoktur. yani sen, barkın o videoyu çeksin diye para ödemezsin,senin cebinden hiçbirşey çıkmaz ama o, kendi zamanından feragat eder.

burada barkını eleştirenler; sen bilgisayar başında göbeğini kaşıyarak " bu olmamış yaaeaeaea,bu nasıl bideo yaaaaa " diye yazarsın.hiçbir emek vermeden.. internet alemi özgür bir alemdir. adam birilerine bir fayda dokunsun diye birşeyler yapmaya çalışıyor,sana çektiği videoyu zorla izlettirmiyor.ister izle ister izleme. yani senden çıkan hiçbirşey yok. sen en kolayını yapıyorsun ve sadece eleştiriyorsun. madem çok biliyorsun sen çek bir video da biz izleyelim.

hocam bende barkın abiyi çok severim ama barkın abinin videolarındaki reklamlardan sponsorlardan falan bir geliri vardır yani buda karşılıklı bir şey,yanlış anlaşılmasın benim yazdıklarım video güzel olmuş ama abusu sadece biraz abartmışlar.

tamam kabul,barkın abinin geldiği yerlere kadar gelemem ama barkın abinin bu videosunda gerçekten reklamcılık var
    dediğim gibi yanlış anlaşılmasın yazdıklarım barkın abiyi çok severim her zamanda videolarını izlerim beğenirim ama burada abartma var mesela abusu şöyle tanıta bilirdi
    abus diğer kilitlere göre çok sağlamdır ama kesilmez diye bir şey yok.
    belki buradaki insanlar tepki göstermezdi
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ama barkın abinin bu videosunda gerçekten reklamcılık var

Güzel kardeşim amerikayı keşfetmiş gibi davranmayın videonun başımda dev gibi motosella yazısı yok muydu? O yazı oraya niye konuldu? Aklı başında her adam o yazıyı görünce ürün tanıtımı veya tavsiyesi verileceğini anladı yani adamlar kimseyi enayi yerine koymadan kimseyi kandırmadan aha hazır hırsızlık konusu işlemiş iken size güvenlik aparatı tavsiye edeceğiz hazır olun uyarısı yapmışlar. Biz reklam bulduk çok zekiyiz bizi aptal yerine koydu bu adam diye feryat edilmesine gerek yok
    alijian bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum sen devam et bu kafa ile şakşaklamaya. Aman sakın ola ki kimseyi de eleştireyim deme tamammı. Eleştiri yaptığın zaman aklına eleştri yapanlara notebook karşısında göbek kaşıma lafın aklına gelsin. tamammı.

Ben birini eleştiriyosam ve bu eleştirdiğim kişi kamuya açık bir olay yapıyorsa eleştiririm buna ne biri karışır nede laf söyliyebilir bunu da biryerlere not edin isterseniz. Benim mesaj historime de bir bakın barkına karşı ne kadar güzel laflar da etmişim onları da görün. Ama yok barkın birtane sen doğrusunu bilirsin sen çin iyi de biz çini satın alalım barkınım. Yürü be koçum kim tutar seni.

Adam bir motoru reklam yoken yersin reklam aldıktan sonra muadilini övsün.
    Başka bir karşılaştırma diye iki kamera karşılaştırsın ama sürekli bir kamerayı övsün öbür kamera hakkında hep kötülesin. Çünkü iyi dediği kamera sponsor oldu.
    Kask konusu desin sürekli bir kask markasını övsün. 300 km ile adam kaza yapsın bu kaskı taktığı için ertesi gün yürüyerek hayatına devam etsin.
    çıksın bir kilit için hiç kesilmiyor desin başka bir tarafsız yorumcu aynı kilidi granit kaplı olanı 25 saniyede kessin.
    Sen agğasın paşasın AEA senden büyüğü yok sen ne dersen dorudur. Aynen devam sponsorun ve seni dinleyenlerin çok olsun. MÜstehaktır. Hayırlı işler
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    hocam bende barkın abiyi çok severim ama barkın abinin videolarındaki reklamlardan sponsorlardan falan bir geliri vardır yani buda karşılıklı bir şey,yanlış anlaşılmasın benim yazdıklarım video güzel olmuş ama abusu sadece biraz abartmışlar.

tamam kabul,barkın abinin geldiği yerlere kadar gelemem ama barkın abinin bu videosunda gerçekten reklamcılık var
    dediğim gibi yanlış anlaşılmasın yazdıklarım barkın abiyi çok severim her zamanda videolarını izlerim beğenirim ama burada abartma var mesela abusu şöyle tanıta bilirdi
    abus diğer kilitlere göre çok sağlamdır ama kesilmez diye bir şey yok.
    belki buradaki insanlar tepki göstermezdi
    işte sıkıntıda burda,
    kilit reklamını verenler "öyle şey demeyeceksin" diyip bu videoyu yaptırıyor..
    Barkın beyin elindeki dandirik makas ile bu kilidi kesemeyeceğini ama hırsızların elindeki makasların özel olduğunu bilmemesi imkansız dolayısı ile böylesi reklamlı bir işe soyunmaması gerekirdi.

EminBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2013
    Kıza 6 dk dayanabildim Barkın bey havalara mı girmiş acaba biz kendisi var videolarda diye izliyorduk ama bu olmadı.

Motosikleti
    Güzel kardeşim amerikayı keşfetmiş gibi davranmayın videonun başımda dev gibi motosella yazısı yok muydu? O yazı oraya niye konuldu? Aklı başında her adam o yazıyı görünce ürün tanıtımı veya tavsiyesi verileceğini anladı yani adamlar kimseyi enayi yerine koymadan kimseyi kandırmadan aha hazır hırsızlık konusu işlemiş iken size güvenlik aparatı tavsiye edeceğiz hazır olun uyarısı yapmışlar. Biz reklam bulduk çok zekiyiz bizi aptal yerine koydu bu adam diye feryat edilmesine gerek yok
    Benim reklam ajansım oduğu için reklamın nasıl yapılacağını en ince teknik ayrıntıları ile çok çok iyi bilirim. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın
    bakın sponsorluk olayı farklı bir şey. dersiniz ki bu kilitler var satıcısı şöyle iyi diyor böyle diyor satıcısı garanti veriyor alabilirsiniz. İşte bu tamam sponsor olmuştur o kilidi tanıtırsın al paranı hakkkıyla hayrını gör.
    Ama eğer sen ben şahsen test ediyorum süper hiç kesilmiyor dersen iişte bu sana inancı olan insanların sana olan inancını kullanmaktır. arasında çok fark var benim savunduğum da bu.
    aynı marka motosiklette reklam yokken 180 den kısa adam binmesin şöyle kötü böyle kötü. Daha sonra 1 cm kısa seleli aynı marka reklam aldıktan sonra çıkart 160 boyundaki bayanı tam benim boyuma göre dedirt.
    Ben bunlara karşıyım ve herzamanda dile getiricem.
    Zamanında sırf bu işe emek verdiği için videolarını tıkladığım, insanlara örnek aldığına inandığım ve forumlarda desteklediğim kişi şu anda tarafsızlığını kaybedince de övdüğüm gibi yermesini de bilirim ve bunu yapmam da gerektiğine inanıyorum
    MD.Murat ve Nathan bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte sıkıntıda burda,
    kilit reklamını verenler "öyle şey demeyeceksin" diyip bu videoyu yaptırıyor..
    Barkın beyin elindeki dandirik makas ile bu kilidi kesemeyeceğini ama hırsızların elindeki makasların özel olduğunu bilmemesi imkansız dolayısı ile böylesi reklamlı bir işe soyunmaması gerekirdi.
    hocam bende bunu diyorum o makasla belki barkın abi kesmeyi beceremedi belkide makas dandikti ama ona gerçekten inanan insanlar (Ben) gidip o kilidi alıp sonrada motoru çaldırsa adamların hakkına girmiş olmayacakmı barkın abi ?
    mesela önceki sayfalarda bu abusunda kolayca kesildiği bir video vardı ben bunu izlemesem abusun gerçekten çok çok sağlam olduğuna inanmıştım ama o videoda abusadan çok daha sağlam kilitler olduğunu gördük.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    hocam bende bunu diyorum o makasla belki barkın abi kesmeyi beceremedi belkide makas dandikti ama ona gerçekten inanan insanlar (Ben) gidip o kilidi alıp sonrada motoru çaldırsa adamların hakkına girmiş olmayacakmı barkın abi ?
    mesela önceki sayfalarda bu abusunda kolayca kesildiği bir video vardı ben bunu izlemesem abusun gerçekten çok çok sağlam olduğuna inanmıştım ama o videoda abusadan çok daha sağlam kilitler olduğunu gördük.
    Şİmdi kapsamlı bir hırsızlık dosyası yapılacak ise insanlar yanıltılmamalı.
    Mesela ipak hanımın motor çaldıranlarla olan röpörtajları güzeldi,hakkını yemeyelim ama çok eleştirilen emniyet tarafındada bir yetkili ile röpörtaj yapılması yerinde olurdu mesela..birde kawasaki servisi yapan arkadaşla röpötaj gereksiz olmuş,hiçbir şey katmamış oysaki daha değişik bilgiler,tavsiyeler alınabilirdi buradan.

Kısacası videonun özetinde abus takarsanız çalınmaz imajı verilmeye çalışılmış işte bu nokta sıkıntılı zira çalınamaz diye bir şey yok,abusu kesen videolar sadece işin özeti ama benim aklımın almadığı şey,barkın beye o videoları gösteren olmadımı? yoksa barkın bey görmezden gelip böylesi bir video yapma gereksinimi duydu sponsor baskısından?
    ellaksakir bunu beğendi.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    programı mrogramı boşverin de siz hala zincirlerle, disk kilitleri ile mi uğraşıyorsunuz

Adamlar çözmüş olayı, ha bu da kırılımaz mı kırılır, ama fren mekanizması dağılmış motoru taşımak işlerine gelirse:

Firma bu:

ellaksakir bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyi bırakın da; şu altın elbiseli adam olmasa, nispeten benim gibi 0 bilgiyle motosiklet dünyasına adım atan kaç kişi yeterli bilgi kazanacaktı motorlarla alakalı neyin doğu neyin yanlış olduğuyla ilgili? adam çabalıyor üretiyor, bize birşeyler öğretiyor. e bırakın da biraz da o ekmek yesin. çalıp çırpmıyor ya. bu işler böyledir? kimse kimsenin sırtını bedavaya kaşımaz. o adam orda birilerinin reklamını yapmasa, döner dolaşır ucu bizi dokunur. gün gelir adam parasızlıktan video çekemez yayın yapamaz. biz de bi aralar altın elbiseli vardı ya ne oldu ona deriz.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkadaşlar Barkın Bayoğlu'nun bütün videolarını en az bir kez izledim. O kilidin reklamını yapmadığını anlayacak kadar kendisini tanıdığıma inanıyorum. Hatta bir videosunda, çaldırdığı bir motosikletinden bahsederken -ki demek önceden dili yandığı için- araştırmaya girme gereği duyup
    bu kilidi tavsiye etti. Evet reklam var ama kilidin değil motoplusın reklamı bu Reklam yapmasının ve reklamdan para kazanmasının kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Farkındaysanız bilgilenmemiz için elinden gelen her şeyi yapıyor. Ee tabi ki bunların maliyeti olacaktır. Motosiklet dostlarına destek olmak yine motosikletçilere düşen bir görevdir. Muhabir arkadaş büyük ihtimalle acemi. Zamanla heyecanını yeneceğini düşünüyorum yani en azından ümidim var Her neyse bu kilit kafama yattı gördüklerimden sonra... Ama çok pahalı yaw
    Bir garip yolcu...

Motosikleti

.
    Maşallah yazdıklarınızı okuyorum da tek beceriniz yerden yere vurmaktan öteye gidemiyor

"Reklam ajansım var bu işi bilirim "
    Koyun o zaman ortaya bir şey. Madem koyun değilsiniz her otu yemek zorunda değilsiniz, ki farkında değilsiniz ama alayımıza satır aralarında hakaret etmekten geri kalmamışsınız, bir reklam ajansı sahibi olarak bu camia için yansız, kazanç derdi olmadan, hayrına bir şeyler yapın? Ama o da yok. "Eleştirme hakkım var kullanayım" diyorsunuz. Kullanın da kendi deneyimlerinizi bir göz önüne alsanız önce? Yaptığınız işleri bugüne kadar fikir sahibi olmayan onu geçtim bilgisi ve görgüsü olmayan kaç kişi eleştirdi?

Sizin bu tavrınız genel toplum yapısını o kadar güzel yansıtıyor ki. Hiç bir şey ortaya koymamış, kimseye hayrı olmamış adamlar, iş yapmaya çalışanlara akıl verirler.

İşte en çok buna kızıyorum. Ne yaptınız bugüne kadar da oturduğunuz yerden, "senin vaktin doldu" deme hakkını buldunuz kendinizde, onu sorguluyorum burada. Cevap : aklına geleni yazıyor musun? Siz oturduğunuz yerde her şeyi yazma hakkını kendinizde buluyorsunuz ama? Bununla alakalı bir ehliyet mi var şahsınıza özel?

Veya eleştirinizi hepimiz sorgusuz sualsiz kabul etmek mi zorundayız ki karşı çıktığımızda haddinizi aşma hakkını buluyorsunuz kendinizde?

Sizler burada eleştiri adı altında saçmalamakta ne kadar özgürseniz, bizlerde karşıt düşüncelerimizi buraya dönmekte özgürüz.

Sayın reklam ajansı sahibi arkadaşım, benim neyi nasıl yazdığımı es geç. Bir zahmet şu soruya cevap ver: bugüne kadar bu camia için ortaya ne koydunuz ki AEA yı sıfırdan marka noktasına getirmeye çalışan bir adama senin vaktin doldu diyebiliyorsun?

Bize koyun yaftasını ben koyun değilim diyerek yapıştırmayı biliyorsun! Madem koyun değilsin seyretme! Sana zorla seyret eleştir diyen var mı? Benimde youtube da seyretmekten haz almadığım adamlar var. Kanallarına uğramıyorum veya kalkıp arkalarından konuşmuyorum. Sende seyretme! Koyun değilsin ya.

Ben reklam ajansı sahibi değilim ama siz reklamcıların ne abuk subuk işler çıkardığınızı yazılı ve görsel medyada görüyorum. Beğenmediğim olursa görmezden geliyorum, tek tek sizleri arayıp ne salak adamlarsınız böyle reklam olur mu diye aramıyorum. Yada her aklınıza geleni çekiyor musunuz? Diye sormuyorum.

Konuya giriş cümlenize o kadar takıldım ki hadsizlikte sınır tanımamışsınız maşallah. Zaten o cümle, o kadar seviyesiz, o kadar terbiyesizce bir aşağılama çabası ki cevap yazmak bile hata. Ne de olsa hiç tanımadığı bir insana o cümleyi kurabilen birinin görgü ve adap anlayışı soru işaretidir.

Kısacası sayın reklam ajansı sahibi şahsiyet reklam ajansı sahibi olmanız adap ve edebe aykırı kişilere hakaret içeren mesajları yazma hakkını size vermiyor.

Her şeye rağmen tekeriniz düz bassın

~

Motosikleti
    Maşallah yazdıklarınızı okuyorum da tek beceriniz yerden yere vurmaktan öteye gidemiyor

"Reklam ajansı var bu işi bilirim "
    Koyun o zaman ortaya bir şey. Madem koyun değilsiniz her otu yemek zorunda değilsiniz ki farkında değilsiniz ama alayımıza satır aralarında hakaret etmekten geri kalmamışsınız, bir reklam ajansı sahibi olarak bu camia için yansız, kazanç derdi olmadan, hayrına bir şeyler yapın? Ama o da yok. Eleştirme hakkım var kullanayım diyorsunuz. Kullanın da kendi deneyimlerinizi bir göz önüne alsanız önce? Yaptığınız işleri bugüne kadar fikir sahibi olmayan onu geçtim bilgisi ve görgülü olmayan kaç kişi eleştirdi?

Sizin bu tavrınız genel toplum yapısını o kadar güzel yansıtıyor ki. Hiç bir şey ortaya koymamış, kimseye hayrı olmamış adamlar iş yapmaya çalışanlara akıl verirler.

İşte en çok buna kızıyorum. Ne yaptınız bugüne kadar da oturduğunuz yerden senin vaktin doldu deme hakkını buldunuz kendinizde onu sorguluyorum burada. Cevap aklına geleni yazıyor musun? Siz oturduğunuz yerde her şeyi yazma hakkını kendinizde buluyorsunuz ama? Bununla alakalı bir ehliyet mi var şahsınıza özel?

Veya eleştiriniz hepimiz sorgusuz sualsiz kabul etmek mi zorundayız ki karşı çıktığımızda haddinizi aşma hakkını buluyorsunuz kendinizde?

Sizler burada eleştiri adı altında saçmalamakta ne kadar özgürseniz bizlerde karşıt düşüncelerimizi buraya dönmekte özgürüz.

Sayın reklam ajansı sahibi arkadaşım benim neyi nasıl yazdığımı es geç. Bir zahmet şu soruya cevap ver: bugüne kadar bu camia için ortaya ne koydunuz ki AEA yı sıfırdan marka noktasına getirmeye çalışan bir adama senin vaktin doldu diyebiliyorsun?

Bize koyun yaftasını ben koyun değilim diyerek yapıştırmayı biliyorsun! Madem koyun değilsin seyretme! Sana zorla seyret eleştir diyen var mı? Benimde youtube da seyretmekten haz almadığım adamlar var. Kanallarına uğramıyorum veya kalkıp arkalarından konuşmuyorum. Sende seyretme! Koyun değilsin ya.

Ben reklam ajansı sahibi değilim ama siz reklamcıların ne abuk subuk işler çıkardığınızı yazılı ve görsel medyada görüyorum. Beğenmediğim olursa görmezden geliyorum tek tek sizleri arayıp ne salak adamlarsınız böyle reklam olur mu diye aramıyorum. Yada her aklınıza geleni çekiyor musunuz? Diye sormuyorum.

Konuya giriş cümlenize o kadar takıldım ki hadsizlikte sınır tanımamışsınız maşallah. Zaten o cümle o kadar seviyesiz o kadar terbiyesizce bir aşağılama çabası ki cevap yazmak bile hata. Ne de olsa hiç tanımadığı bir insana o cümleyi kurabilen birinin görgü ve adap anlayışı soru işaretidir.

Kısacası sayın reklam ajansı sahibi şahsiyet reklam ajansı sahibi olmanız adap ve edebe aykırı kişilere hakaret içeren mesajları yazma hakkını size vermiyor.

Her şeye rağmen tekeriniz düz bassın
    Biz yazınca hakaret oluyor. Siz oturduğunuz yerden göbek kaşıyarak yazınca iltifat oluyor değilmi. Siz benim direk şahsımı eleştirmenize karşın ben sizin şahsınıza bir tane bile eleştiride bulunmadım. bir yazılarımızı karşılaştır bakalım kim daha fazla hakaret içerici kelime kullanmış ve konuşmuş.
    Biraz da ben senin için hakaret içerici yorum yapayım bakalım nasıl bir şey oluyormuş.
    Sen daha kendi yazılarındaki yaptığın gafları, hakaretleri göremeyen aciz adam, Bir hiç uğruna belkide barkının tayfasından olma ihtimali olan kişi. Para mı aldın da bu kadar savunuyosun . Sen kim olduğunu sanıyorsunda görgüden bahsediyorsun. Sen insanları zevzekçe eleştirince iyi oluyorda insanlar eleştirince mi kötü ouyor. Sen kendini ne sanıyorsunda bu şekilde konuşuyorsun ve sonra çok terbiyeli çocuk edası ile köşene çekiliyosun. Önce adam ol ondan sonra gel karşıma konuşalım tamam mı
    Şimdi bunların altına yaziyim birde masum masum. Siz neden kötü konuşuyorsunuz bay Şahin K. pardon murat K sizi edebe ve adaba davet ederim.
    Bunlar boş şeyler. Yazdığım gibi isteyen istediğine istediği şekilde inansın arkadaşlar benim ne derdim ne de tasam. benim bildiğim doğrular zaten bana yetiyor. Ben doğru gördüğümü alkışlarım yanlış gördüğümü dü eleştiririm. bu kadar basit

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu kilit tartışılan gene videodaki kız.Karşı cins güzel birşeyler yapmaya kalkışınca hep böyle tepkiler veriliyor.Bu tepkiyi verenlerin pek birşey başaramadığından olsa gerek...Çok kolaymış gibi oturduğun yerden eleştir.Yok gene reklam yapmış gene samimi değil.Ama her videosunuda izliyor İLGİNÇ.Reklamsız bu işler dönmez.İzlersin alıp almamak sana kalmış.Kendi özgür iraden var arkadaş.
    Murat.K. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)