Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial RX3i Evo'nun (Enduro) Fiyatı Belli Oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merakla beklenen Mondial RX3i Evo'nun fiyatı belli oldu.

Mondial'in sitesinde açıklanan fiyat;10.495 Tl.

Motosikletin teknik özellikleri ise şu şekilde;

http://www.mondialmotor.com.tr/model/enduro/rx3i-evo

mehmetenis, almpoz ve cbr1907 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Çok istemişler Diğer tüm motorlara zam gelirken bunu aynı fiyattan satmaya devam ederler

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Alacak olanlar illaki çıkacaktır ama sigorta plaka derken 11bin tlye bulacak şahsen 2.el topcaseli inazuma daha mantikli
    Motor_Derili, Deeplord ve Stanbul bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...

geriye tek bir ihtimal kalıyor, makina A kalite çinli çıkıp herkesi utandırması.

Ama insanlar bir mala 10 bin kusur verip insanlara meram anlatmak ön yargılarını veya haklı yargılarını kırmakla uğraşmak istemez.
    Motor_Derili bunu beğendi.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Kalite ve işçilik konusunda ne kadar baiarılı ne kadar değil bilemem. Ama günümüzde sürekli olan bunun fiyatı bu kadar şu kadar gibi olan kavgalara bence güzel bir cevap olarak gelmiş bir motosiklet. Şekli şemali gayet güzel görünüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Alıntı izmirakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacak olanlar illaki çıkacaktır ama sigorta plaka derken 11bin tlye bulacak şahsen 2.el topcaseli inazuma daha mantikli
    İnazuma Endura olmadığı için elma ile armutun kıyaslanması gibi bir şey olur. Kalite için bir şey söylemek için erken ama Bu motor inazumadan görüntü açısından açık ara önde
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    ikinci el crf : 9500 tl
    tur camı: 250 tl
    koltuk döşeme kaplama: 50 tl
    çanta demiri,komple: 250 tl
    koruma demiri: 150 tl
    mitas e-08 lastik: 450 tl
    Toplam: 10650 tl'ye honda küçük yol-enduro motosikletiniz oluyor. garantisi devam ediyor.
    çinli vs ile uğraşmıyorsunuz.

çantayı unutmuşşsun diyenlere zaten bunun çantaları kullanılmaz, süs amaçlı takmışlar.
    YouSuffer, mücahit_89, puyol ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Çok iyi kaliteli motosiklet. Zongsen ile 200bin yapanlar varmış e motor aynı motor keşke fiyatı 9k olsaydı o zaman enfes olurdu

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Çok iyi olabilir ama enjeksiyondan anlamayan servislerde çöp olabilir acaba bakım servisi vs. ne olacak? 8 9 bin olsa düşünürdüm açıkcası bu fiyat çok. Bu konu karışır bide demiş olayım

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Aylar önce Minsk motonun sayfasından bakıyordum. CRF 250 vardı o zamanlar. Totoda uzun yolun ağrıları. Diyordum ki şunu neden getirmezler. Sonunda geldi ama getire getire Mondial getirdi. Motora lafım yok ama bir o kadar da Mondial'e güvenim yok. Fiyat düşük olsa düşünecektim, gerçi şimdi de hak ettiği bir fiyatta.

Ürüne gelince; o çantaları kimse yemez. Benim depo üstü magnetli çanta daha büyük ve kullanışlı. Evrak çantasından hallice çantalara ne kask girer ne de mont. Tek kişilik tatil bile gidilmez. Hadi İnazuma ile araziye giremiyorum bunu alır dağa taşa vura vura gezerim diyordum amanın oda ne! Jantlar arka 15" ön 18. İnazuma 17"/17". Konfor ve güvenilirlik işin içine girince direk eliyor zaten insan.

İnazuma-CRF arası olur ihtiyacımı görür diyecektim ama olmadı. Neyse gül gibi motora yazık oldu. Bize daha sert bir arazi motoru lazım. Uzun yola İnazuma ile devam.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el crf : 9500 tl
    tur camı: 250 tl
    koltuk döşeme kaplama: 50 tl
    çanta demiri,komple: 250 tl
    koruma demiri: 150 tl
    mitas e-08 lastik: 450 tl
    Toplam: 10650 tl'ye honda küçük yol-enduro motosikletiniz oluyor. garantisi devam ediyor.
    çinli vs ile uğraşmıyorsunuz.

çantayı unutmuşşsun diyenlere zaten bunun çantaları kullanılmaz, süs amaçlı takmışlar.
    Bu kıyasladığınıza karşılık daha düşük motor hacimli de olsa mondialde cross modeli var 4,500 TL civarı

Sizin yapmadığınız hesaba ben biraz daha artı hesap ekliyim.
    İkinci el 2013 model motor alıcaksın lastikler birmiştir lastik masrafı noter masrafı akünün durumu nedir bilinmez. Serviste ufak bir bakım yaptırmadan bence ikinci el hiçbir motora binilmez + servis masrafı.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    aç gözlü bunlar yaa....
    malına güveniyorsan çıkar şunu 9 a filan . millet alsın. reklamını müşteri yapsın. daha çok kazan. bunların sürümden kazanmak gibi bişeyden haberleri yok herhalde. ama yok. 5000 tane satacağıma 1000 tane satayım, servisidir, yedek parçasıdır uğraşmayalım derdindeler. hay sizin zihniyetinize..............
    polo34, puyol ve namk bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    3990$ bekliyodum 4250$ geldi, çok şaşırmadım.

motor daha gelmeden bu kadar konuşuldu, yazıldı çizildi, siz dua edin de motor biraz tutulursa, kuralkan gibi kalkıp bi yılda %25 zam çakmasınlar, benim esas korkum o.
    namk bunu beğendi.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Motoru falan daş gibi de olsa taş gibide olsa, o arka jantın ölçüsünde bir tane enduro lastiği yok, birde ne olduğu belli değil, riske girecek kişilere şimdiden başarılar. Bu tarz bir şey almayı düşünsem, araştırır eder anası az bellenmiş bir CRF yi tercih ederim.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    mondial e geçmiş olsun !! 10.500 tl para bayıcam.. eee sonra bi skıntı bi problem olduğunda(ki mutlaka olucak) ağzında sigara bu neydi bunu napcaktık diyen sözde servislere mi gidecem. hadii canım sende hadii..
    katilkoala bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kıyasladığınıza karşılık daha düşük motor hacimli de olsa mondialde cross modeli var 4,500 TL civarı

İkinci el 2013 model motor alıcaksın lastikler birmiştir lastik masrafı noter masrafı akünün durumu nedir bilinmez. Serviste ufak bir bakım yaptırmadan bence ikinci el hiçbir motora binilmez + servis masrafı.
    Dostum kabul et bu motor almak hem riskli hemde pahali aldik diyelim buna da lastik sart topcasede sart ee geriye sekil kaldi bunun için mi alcaz?

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Cg yi tamir etmeyi ogrenemediler.satarken kazandi .birde yedek parcadan vuracak o bicim.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    artık şunu paylaşmaktan bıktım
    ajwer06 bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    aslında neden şaşırdım bu fiyata anlamadım. bu arkadaşlar geçen sene 650 sınıfta 2 tane motor getirdiler. sitelerinde var hala. zaten sadece sitelerinde var. başka yerde görmedim. naked olana 19 bin touring gibi olana ise 24 bin lira para istiyorlar. ufak bir not olarak şunuda hatırlatmakta fayda bunlar çıktığında yamaha mt-07 yi piyasaya sürdü geçen sene aynı zamanlarda. fiyatı ise 17500 liraydı. sonra firmaya mail attım. dedim "motorlarınız çok güzel hayırlı olsun. ama sitenizde bir yanlışlık var sanırım. fiyatlarınız biri için 19 diğeri için 24 bin lira olarak yazılmış. düzeltin isterseniz dedim. haaa yok doğru rakam diyorsanız mt-07 17500 den satılıyor haberiniz olsun" yazdım. cevap veren olmadı. ilginç dimi. hepimiz çok şaşırdık
    ajwer06, katilkoala, GP500-1st ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Lastik yazmışım zaten,dikkatli bakarsanız.Ve hondanın bitmiş lastikleri çinlinin en iyi ihtimalle irc en kötü ihtimalle çin çan çun lastiklerinden daha iyi olacağına emin olabilirsiniz.
    Aküye de hiçbişey olmaz. Zaten garanti kapsamında.

noter masrafı 105 tl+ sigorta; peki ya sıfır motosikletin plaka ve ruhsat masrafı, 220 tl+sigortayı yi neden hesaba katmıyorsunuz

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun...

geriye tek bir ihtimal kalıyor, makina A kalite çinli çıkıp herkesi utandırması.

Ama insanlar bir mala 10 bin kusur verip insanlara meram anlatmak ön yargılarını veya haklı yargılarını kırmakla uğraşmak istemez.
    Makina utandırmazsa, servisleri utandırıcaktır.
    ajwer06, GP500-1st, Darkfriairs ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)