Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Hırsızı Mehmet - Video

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama, benim tesadüfen karşıma çıktı ve paylaşayım dedim.
    Gördüğünüz yerde indirin şerefsizi.

http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=720526
    kutsalkutlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ar namus şeref haya 0, ne bekliyorsunki 5 ay yatar sonra devam can yakmaya,ülkenin adalet sisteminin ta ....
    ajwer06 bunu beğendi.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bazen düşünüyorum bu yasaları koyanlar ya gerçekten 2 koyunu otlatamayacak seviyede ya diğer ihtimal ortak çalışıyorlar...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Gün gelecek halk yalvaracak şeriat geri gelsin biz bıktık bu durumdan diye..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok doğru söyledin. Şeriatla yönetilen ülkelere şöyle bi bakalım.
    İran, Afganistan, Pakistan, Nijerya...
    Refah düzeyleri oldukça yüksek ülkeler. Halk mutluluktan çıldırmış, hepsi çocuklar gibi şen
    polo34, efendy06, serkanksk ve 12 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletli Kaplumbağa...

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok istiyorsan git şeriatla yönetilen ülkelere. burası Türkiye Cumhuriyeti.
    TAYFUNBORA, ogzcngdk, puyol ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Çözüm basit, motosiklet hırsızlığı yapan kişileri 5 yıl indirimsiz net hapis cezasına çarptıracaksın. O 5 yıl boyunca da hapishanede tatil gibi yatırmayacaksın. Demir yollarında, kömür madenlerinde köle gibi çalıştıracaksın. Ondan sonra motorunu evin önüne koy anahtarını al çık, bak bakalım hırsızlık oluyor mu?

Ama kimin umrundaki bizim motosikletlerimiz ?
    sdirer ve halilom bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kime yalvaracağız? Geri gelsin derken?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şeriatı bilmem ama şeriat kanunlarının gelmesini isterim, hırsızlık mı yaptı kesin elini aç kalsın ölsün it, halkın parasını mı çaldı taşlayarak öldürün, tecavüz mü etti kesin aletini kan kaybından acı çeke çeke ölsün.

Şeriat kanunu açlıktan ekmek çalanı cezalandırmaz o ekmeği çalacak duruma düşürdüğü için o halkı yönetenin tepesine biner. Bizim tepemizdekiler hep Hz. Ömer' den onun adaletinden bahsediyor ama Hz. Ömer' in yaptıklarının bir milyonda birini bile yapmıyorlar.

Devlet benim maaşımdan 1000 tl vergi kesiyor her ay sonra da ben motor alıcam dediğimde dur hem ötv hem kdv öde diyor. Hani bazılarınız diyo ya çek git burası Türkiye Cumhuriyeti diye burası Türkiye değil arkadaşım o bahsettiğin ülke yok olalı yıllar oldu burası artık "keriz soyan muz cumhuriyeti" her gelen başımıza şu koyunları nasıl yolarız diye düşünür olmuş....
    serkanksk bunu beğendi.

Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    Tipine s.ctigimm sabah sabah insani dinden imandab cikartiyorlar.. haberlerde izlemistim ben bu piçi daha motor almak aklimda bile yoktu o zamanda ayar olmistum

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

"Bu adam (?) Nabeerr sen yaa ????? " bol bol tukuruklu bı soylemek lazım suna

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeriatı bilmem ama şeriat kanunlarının gelmesini isterim, hırsızlık mı yaptı kesin elini aç kalsın ölsün it, halkın parasını mı çaldı taşlayarak öldürün, tecavüz mü etti kesin aletini kan kaybından acı çeke çeke ölsün.

Şeriat kanunu açlıktan ekmek çalanı cezalandırmaz o ekmeği çalacak duruma düşürdüğü için o halkı yönetenin tepesine biner. Bizim tepemizdekiler hep Hz. Ömer' den onun adaletinden bahsediyor ama Hz. Ömer' in yaptıklarının bir milyonda birini bile yapmıyorlar.

Devlet benim maaşımdan 1000 tl vergi kesiyor her ay sonra da ben motor alıcam dediğimde dur hem ötv hem kdv öde diyor. Hani bazılarınız diyo ya çek git burası Türkiye Cumhuriyeti diye burası Türkiye değil arkadaşım o bahsettiğin ülke yok olalı yıllar oldu burası artık "keriz soyan muz cumhuriyeti" her gelen başımıza şu koyunları nasıl yolarız diye düşünür olmuş....
    Ben onu şeriat isteyen arkadaşa söylemiştim. Bulunduğumuz durumun vehametinin ben de farkındayım ama bu durumdan şeriatla mı kurtulacağız. Hangi ülke şeriatla düze çıkmış? Akılcı çözümler üreteceğimize uğraştığımız şeye bakın.
    serkanksk bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ben şeriat falan bilmem arkadaş. Bu kokuşmuş düzende hangisini uygularsanız uygulayın. Hz. Ömerden bahsetmiş ya arkadaş, o kuralları onun gibi uygulamaya onun gibi adam lazım. Oda yok. Zaten olsa pekala Cumhuriyet rejiminde de bunların önüne geçilebilir. Siz İngilterede hırsızların 3 ayda çıktığına inanıyor musunuz? Yapmayın Allah aşkına. Adam kadını öldürmüş, mahkemede saygılı durdu diye iyi hal indirimi alıyor. Hukuk sisteminizin içine..... Kışın dışard üşüyorum diye adam bıçaklayıp kışın 6 ay içerde yatanlar var niye? Tatil köyü çünkü orası.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şeriat falan bilmem arkadaş. Bu kokuşmuş düzende hangisini uygularsanız uygulayın. Hz. Ömerden bahsetmiş ya arkadaş, o kuralları onun gibi uygulamaya onun gibi adam lazım. Oda yok. Zaten olsa pekala Cumhuriyet rejiminde de bunların önüne geçilebilir. Siz İngilterede hırsızların 3 ayda çıktığına inanıyor musunuz? Yapmayın Allah aşkına. Adam kadını öldürmüş, mahkemede saygılı durdu diye iyi hal indirimi alıyor. Hukuk sisteminizin içine..... Kışın dışard üşüyorum diye adam bıçaklayıp kışın 6 ay içerde yatanlar var niye? Tatil köyü çünkü orası.
    Geçen yurtdışında bi cezaevinin fotoğraflarını gördüm yemin ediyorum benim evimden daha konforlu sonra düşündüm ya o adamlar oraya ceza çekmeye girmiyorlar ki, eğitilip topluma kazandırılıyorlar ama burda ekmek çalan 10 yıl hapse giriyor motor çalan 3 gün sonra dışarda haliyle herkes isyan ediyor herkes koyver gitsin diyor. Ben adaletin bu yönetim sistemiyle ve bu yöneticlerle geleceğine inanmıyorum fantastik filmlerdeki gibi herşey yıkılıp yeniden yapılmalı o derece kokuşmuş bir durumdayız şuan. Siyaset denen yalanda mhp hdp nin gırtlağına sarılırken milletvekillerine zam yapılması için omuz omuza girip kardeşçe birlik oluyorlar, akp ve chp birbirini taşlarken milletvekilleri 2 yılda emekli olsun diye yasa çıkarılırken birbirleriyle kankardeş oluyorlar. Bunu görünce bu hırsızın yaptığı inanın çok gözüme batmıyor en azından bu herif kafası dik çaldım diyebiliyor bu devirde çalmayan, rant yemeyen, mevkiisini kötü amaçlara kullanmayan siyasetçi yok hangisi gözümüze baka baka ben suçluyum diyebiliyor?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Tabi ya manyak misin!
    MotorKafa bunu beğendi.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bunları 2 ay hapishanede yatır yedir içir sal
    Bunları en ağır pis işlerde 5 ay boyunca çalıştır bakalım bir daha yapabilecek mi

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Aranızda gideniniz varmı bilemiyorum, bir kaç yıl evvel patron İran a gitmişti geri geldiğin de "direksiyon kilidi satsan yeter" demişti

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    şeriatı, hırsızlar getirecekse işimiz var, işimiiz...
    MotorKafa ve tanertc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)