Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4Rider 4Mevsim Ceketleri Hakkında Arada Kaldım Lütfen Bir Destek Verin Arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hacı abi bir mont alıcan hehe,sanırsın pistte yarışa çıkıcan .L al olmazsa geri yollarsın XL yollarlar.Yahu kargo değişimlerde şirkete aittir.Al artık bir montu bana dert oldu .Al be hacı abi al artık, 3000 tl lik mont almıyorsun .Motomax sitesinde her montun altında yazar conduramı ,600d kumaşmı zırtmı zıvırtmı .Senin göbeğin vardır xxl anca olur onun göbeği yoktur vücudu iridir xl tam olur.

Yahu bir alda olmazsa geri yollarsın ,3 güne yenisi elinde olur, al bir giy üstüne .Üstüne olmazsa idam etmeyecekler al dene ,olmazsa geri yolla .Yahu tüketicisin hakların var .Beğenmediğin ürünü koşul belirtmeksizin geri iade hakkın var .Al giy olmadı yolla geri ,beğenmedim de.loganı ahmeti macit250 si nerden bilsin hergün 100 tane ceket giyip çıkarmıyorki.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20131128-1.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden çokta bir farkınız yokmuş. XXL tammı oturuyor acaba internetten sipariş verince bide farklı dikişi filan olurmu ya yani XL normalde olurken verdiğim siparişteki ürün dar gelme olasılığı varmı ? XXL sanki banada büyük olur ya.
    Bence xl olacaktır. Kalıbı farklı olabilir belki ama xl al xl

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Abicim ben sana sorma demiyorum ki bende aldım halen mont ihtiyacım var. Senin konuları okuyorum ama hangisini takip edeyim şaşırdım ya. Bir yerde aç herkes fayadlansın sonuçta forum burası sen fikir istersin başkasıda faydalanır değil mi ? Ayrıca bende deri motosiklet var çok iyi sıcakta biraz bunaltıyor ama 50km üstüne çıkıldımı serinliyon yine.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)