Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha r25 mi kawasaki 250sl mi? r25 i kullanmaya baslayan

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha r25 dusunuyordum ama fiyat konusundaki cok fazla oyle olur boyle olur yamaha bizi salak yerine koyuyor tarzi yorumlardan biraz etkilendim olacak ki tamda barkin abinin 250sl yi tanitmasina denk geldim biraz celindim sadece 2 rengimi var bide r25 e kavusanlar az bilgilendirse bizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    İlk partide siyahı yok, mavisi ise çok az gelmiş bayi başına ancak 1 tane falan düşüyormuş onlarda çoktan satılmış, Fiyat uygun geldi artmaz ise siyah olan modelini almak isterim.

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı soruları kendıme sorsam yamaha derim.
    Çünkü şekil beygir hızlanma ve teknoloji açısından her zaman yamaha. ama fiyatı 14.5 biraz düşündürücü. ama param olsa kesinlikle r25 !

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 SL tek silindir, Kawasaki sadece biz ve Malezya'dakilerin agzina vergiden oturu bir parmak bal calmak icin uretti SLi. Yoksa Kawasaki'nin baslangic motoru Ninja300dur, R25le kiyaslanacaksa o kiyaslanmali.

R25 ise cift silindir ve 12 bin devir ceviriyor. Tamamen supersport ruhuna sahip. Bu acidan 250 SL ile kiyaslanmasini cok dogru bulmuyorum. Her halukarda R25 daha performansli, (bence) daha yakisikli ve fiyat/performans orani 250SLe gore daha iyi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyatı şuan 13500 lira, ama mal ortada yok, 2. partinin fiyatı ise belli değil, konuştuğum bayii 2. partinin (mart ayı için) 14000 lira civarı olmasını beklediğini söyledi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Biri tek silindir biri çift silindir,
    Biri kedi diğeri aslan.

Karar basit.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kawasaki bana ufak ama daha kaliteli ve daha tatlı geldi. videolardan tabi , yakından görmedim. belki spor tarz sevmediğim için bilemiyorum.

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 İYİ SEÇİM

Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamaha R25 i bayilere göndermeye başladı

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Bu ne yahu. herkez 250sl i küçümsemiş
    Kardeş sen yorumlara bakma millet binmeden atıyor hemen ben absli serisiyle sözleşme yaptım bile gelecek inşallah. bir de başlangıç motoru olarak alacaksan Barkın abinin dediği gibi 'abi düşünsene ilk motorun kawasaki'

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    250SL az yakar, aralara daha rahat girersin, lastik değiştirme masrafın yok, üstelik 2000 TL daha ucuz. Bu artıları düşünmezsen R25.
    TurboBusa96 bunu beğendi.

Cok tesekkur ederim iki motorda alinmaya deger motorlar benim icin arastirmalarima göre bu karar en son butceye kalicak param yeterse r25 taraftariyim ama kawasakide alirsam cok aklimin kkalicagini sanmiyorum buarada bu basligi formda yeni oldugum icin ikiyere actim artik kusuruma bakmasin forum halki acemilik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler