Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni bir adım atmaya,yeni bir şeyler yapmaya cesaretin var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kedim bile nabüüüün sen be ya,bırak uğraşma diyo

cool113 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Napıcan motosikleti mişs gibi kediciğin var .Masrafsız ver mamayı gezdir al sana eğlence D:
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92482846/detay

Bak işte en güzeli.Madem öyle ver fiyatı dövizle,indi mi çıktımı derdin olmasın.Biz de gerilmeyek.Sende boşuna yalan söylemek zorunda kalma

ülkemizdeki motosiklet satan firmaların sahiplerinin çoğunun kendine ait kişisel motosikletleri bile olmadığına göre, motosikletçinin ruhundan anlamaları imkansız. o ruhu taşımayan insanlarında bizlerin düşüncelerini anlamaları dolayısıyla imkansız. firmalar kar elde etmek için kurulur bunun aksini kimse inkar edemez, fakat bunların dinleri imanları para olmuş. bazı modellere bakıyorsun ötv, kdv gibi vergileri yüklesende avrupa satış fiyatlarının çok üzerinde fiyatlar çıkıyor. nedenini sorsan ıvır zıvır çoğumuzun anlamadığı kelimeler sarf ederler. yedek parçalarına bakıyorsun yabancı sitelerde satılanların en az 2 katı fiyatlar. yahu yedek parçadadamı ötv, vs... vergiler var. ülkemizdeki motosiklet piyasası satışta da, servis hizmetlerinde de profesyonellikten uzak. satıcıların mantığı şu şekilde, piyasaya normal fiyattan sür, o model tutulmaya başladımı kulaklara kadar kökle, bakım zamanımı geldi yada tamirmi gerek servistede kökle. tüketici nasıl olsa bir iki sızlanır piyasa yüksek olduğundan yine gelir alır. emreye katılıyorum. toplu olarak hareket etmediğimizde forumlarda daha çok söylenip dururuz. halinizden memnunsanız sizlerde haklısınız. hala kalkıp satıcıları savunanlar var. bırakında satıcılar foruma gelsin kendilerini savunsun, bizleri kendilerine ikna etsin. Ekrem Ata haricinde bir firma yetkilisi gördünüzmü forumda. japon, italyan, çinli, hindistanlı, vs... motosiklet firmalarının satış müdürleri okumuyormu sanıyorsunuz konuları. ama bazı arkadaşlarımız sağolsun firma yetkililerinden bile daha çok savunur markayı. takım tutar gibi marka tutarlar. sırf kendisi o markayı o modeli kullanıyor diye karşı taraf o modelin kusurlarını söylese kendi motorunda o kusur olsada inkar ederler savunmaya geçerler. ne zamanki motosikletini satar o zaman gerçekleri söylemeye başlar. sonuç olarak ülkemizde motosiklet kullanan büyük bir çoğunluğun bulunduğunu gösterebilirsek daha ciddi işleri ve önümüzdeki engelleri aşabiliriz. bunun içinde toplu hareket etmek şart.
    turkish39, afu35 ve halilom bunu beğendiler.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    zam yapmayan kawasaki var. çünkü herifler euro üzerinden fiyatlandırmış.
    Bende bu yüzde kawasaki tercih edeceğim.
    Alacağım motorun muadilleri diğer markalarda 30.000 ile 35.000 civarında ama kawasakide 26.000. (versys 650)
    turkish39 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemizdeki motosiklet satan firmaların sahiplerinin çoğunun kendine ait kişisel motosikletleri bile olmadığına göre, motosikletçinin ruhundan anlamaları imkansız. o ruhu taşımayan insanlarında bizlerin düşüncelerini anlamaları dolayısıyla imkansız. firmalar kar elde etmek için kurulur bunun aksini kimse inkar edemez, fakat bunların dinleri imanları para olmuş. bazı modellere bakıyorsun ötv, kdv gibi vergileri yüklesende avrupa satış fiyatlarının çok üzerinde fiyatlar çıkıyor. nedenini sorsan ıvır zıvır çoğumuzun anlamadığı kelimeler sarf ederler. yedek parçalarına bakıyorsun yabancı sitelerde satılanların en az 2 katı fiyatlar. yahu yedek parçadadamı ötv, vs... vergiler var. ülkemizdeki motosiklet piyasası satışta da, servis hizmetlerinde de profesyonellikten uzak. satıcıların mantığı şu şekilde, piyasaya normal fiyattan sür, o model tutulmaya başladımı kulaklara kadar kökle, bakım zamanımı geldi yada tamirmi gerek servistede kökle. tüketici nasıl olsa bir iki sızlanır piyasa yüksek olduğundan yine gelir alır. emreye katılıyorum. toplu olarak hareket etmediğimizde forumlarda daha çok söylenip dururuz. halinizden memnunsanız sizlerde haklısınız. hala kalkıp satıcıları savunanlar var. bırakında satıcılar foruma gelsin kendilerini savunsun, bizleri kendilerine ikna etsin. Ekrem Ata haricinde bir firma yetkilisi gördünüzmü forumda. japon, italyan, çinli, hindistanlı, vs... motosiklet firmalarının satış müdürleri okumuyormu sanıyorsunuz konuları. ama bazı arkadaşlarımız sağolsun firma yetkililerinden bile daha çok savunur markayı. takım tutar gibi marka tutarlar. sırf kendisi o markayı o modeli kullanıyor diye karşı taraf o modelin kusurlarını söylese kendi motorunda o kusur olsada inkar ederler savunmaya geçerler. ne zamanki motosikletini satar o zaman gerçekleri söylemeye başlar. sonuç olarak ülkemizde motosiklet kullanan büyük bir çoğunluğun bulunduğunu gösterebilirsek daha ciddi işleri ve önümüzdeki engelleri aşabiliriz. bunun içinde toplu hareket etmek şart.
    Millet halinden memnun aga Öncelikle marka fanatizminden kurtulmak lâzım.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet halinden memnun aga Öncelikle marka fanatizminden kurtulmak lâzım.
    Kurtulamazsın. Ben mondiale biniyorum. Boydan dolayı değiştirmek istiyorum. Kimse motorun sorunsuz olduğuna inanmıyor. Tekeri çıkarmış, bilmem ne olurmuş, falan filan. Olmuyor arkadaş, ben biniyorum işte. Yok, ille honda olcak bajaj olcak yamaha olcak. Hal böyle olunca mabadı tavan yapıyor kaydadeğer japonların hintlilerin korelilerin. Olaya bak ya, hyosung denen, boş vitesi hala bulunamayan motorun fiyatı selefi olan japonlara denk. O ne özgüven o diyosun, hemen marka fanatizmi çıkıyor. Şöyle iyi, böyle iyi. Yahu tepki koysak, sen de motorunu yenileyeceğinde 3 kuruş ucuza alabilsen kötü mü olur? Yok. Biz her kazığa atlamaya hazır bir milletiz. Kılıfı da hazır. ÖTV, KDV, $ kuru.
    turkish39, cool113, Ertugyigit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Koyamayana koyarlar diyelim o zaman.Bu arada yanlış anlaşılmasın,koymaktan kastım tepki
    smiles bunu beğendi.

bugün motosiklet firmalarının sitedeki fiyatlarına baktımda sıyırmış bunlar daha kışın böyle yazın iyice gazlarlar. motosiklet hevesini en azından tadalım mantığıyla ucuz diye en azından çin malı alalım diyen arkadaşlara göre bile motosiklet kalmamış. maşallah hepsi kalitede yarışamasalar bile fiyatta yarışır olmuş. konuya bakıyorum halen motosiklet firmalarından hiç bir yetkili yazı yazmamış. buda demektir ki camiamız motosiklet satan firmalarca bile kaale alınmıyor. birlik olmak şart. birlik olmazsak yaza kadar daha çok fiyatlarda gazlama yaparlar. bu sene sıfır motosiklet satın almak isteyenlerin işi çok zor.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    O zaman son söz

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    ben halihazırda boykot ediyorum firmaları.gerçi kawasaki versys için parayı denkleştiremiyorum ama o konu harici.15-16bin liram hazır şuan cebimde.ama o kadar sinir sahibi oldum ki, o kadar gerildim ki şu son 1 ayda, motosiklet satıcılarına ne laflar söyledim bilemezsiniz.insanlarımıza yapılan bu kötü muamele,böyle her örnekte karşımıza çıkınca moralim bozuluyor.
    Her neyse,ben olaya kendi imkanlarım tarafından bakmıyorum.genel olarak haklı ve doğru olanın yanında tavır alırım.son 1 ayda her bir firmanın motosiklet kullanıcılarının gözünün içine bakarak,keriz yerine koyması canımı çok sıktı.şu anda doğru olanda,bu firmalara bir gözdağı vermektir.ben tek bir kişi olarak birşey ifade etmeyebilirim ama,yanıma 10 kişi toplansa bir farkındalık yaratır.
    sözün özü, kendi kişisel tepkim neticesinde motosiklet firmalarını boykot edip,herhangi bir sıfır motosiklet bu sene almayı planlamıyorum.Turkish39 abimize de ayrıca teşekkür ederim,kaliteli bir insan.en azından bir çok kullanıcıda ki sıkıntı kendisinde yok. markadan çok markacılık yapmıyor.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben halihazırda boykot ediyorum firmaları.gerçi kawasaki versys için parayı denkleştiremiyorum ama o konu harici.15-16bin liram hazır şuan cebimde.ama o kadar sinir sahibi oldum ki, o kadar gerildim ki şu son 1 ayda, motosiklet satıcılarına ne laflar söyledim bilemezsiniz.insanlarımıza yapılan bu kötü muamele,böyle her örnekte karşımıza çıkınca moralim bozuluyor.
    Her neyse,ben olaya kendi imkanlarım tarafından bakmıyorum.genel olarak haklı ve doğru olanın yanında tavır alırım.son 1 ayda her bir firmanın motosiklet kullanıcılarının gözünün içine bakarak,keriz yerine koyması canımı çok sıktı.şu anda doğru olanda,bu firmalara bir gözdağı vermektir.ben tek bir kişi olarak birşey ifade etmeyebilirim ama,yanıma 10 kişi toplansa bir farkındalık yaratır.
    sözün özü, kendi kişisel tepkim neticesinde motosiklet firmalarını boykot edip,herhangi bir sıfır motosiklet bu sene almayı planlamıyorum.Turkish39 abimize de ayrıca teşekkür ederim,kaliteli bir insan.en azından bir çok kullanıcıda ki sıkıntı kendisinde yok. markadan çok markacılık yapmıyor.
    Eyvallah kardeşim,geçen yıl Pulsar konusunda benimle dalga geçenler bu yıl köpürüyor.Onda da tek sevincim Türkiye'de ilk defa bir pazarlama müdürünün forum sitemize üye olup bizleri dinlemesi ve sorunları çözüme kavuşturması oldu.Daha önce de yazdım her marka da hissettiğim çakallıkların karşısındayım.Bunu yapmamın sebebi milletin bu yapılan haksız zamlara ya da servislerin kalitesizliğine bağırıp çağırmasıdır.Ama görüyorum ki ön ayak olunsa da pek bir şeyin değişeceği yok.
    Ben 9 yıllık mondial,14 yıllık Bajaj kullanıcısıyım.Milletin yere göğe sığdıramadığı bütün 125-250 CC motosikletleri kullandım hemen hemen.Grubumuzda da çoğu mevcut.Her zaman kendime sorarım;yahu bu mu 6000 TL (CBF 150) Bumu 5500(ybr) vs.Sırf bu yüzden gittim gene mondial aldım.Yarı fiyatı yahu ve 3 senelik oldu bile.

Şimdi ucuz diye,yeni yetmelerin ya da apaçilerin elinde mındar oluyo diye adı çıkıyo.
    Her neyse,ben hepimiz motosiklet sevdalısıyız varsayarak bişeyler yapabileceğimize inanıyorum.Ne kadar içim gitse de pulsar,RX3,R25 bu yıl almıyorum.Şimdi onların hepsinin tarzları ayrı diyen çıkar.Sonuçta motosiklet.Tarz değiştirmek marka fanatikliğinden iyidir.
    hamzarat bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Aslında yorum yapmaktan vazgeçmiştim bu konulara.

Fakir edebiyatı yapıyormuşuz ya,neyse...

Birlikte hareket etmeyi hiçbir zaman beceremiyoruz.

Örneğin katlamalı harç konusunda etkili protestolar sonucu öğrencileri memnun eden bir karar alınmıştı.

Ancak,aynı dertten muzdarip iki karşıt görüş, aynı şeyi başarmak için yaptıkları protesto gösterilerinde birbirleriyle kavga etmişti.

Tablonun vehameti budur.

Neyse satırlarca yazmaya gerek yok. İşin özeti şu;

İnsallah günun birinde bunu başarırız.
    turkish39, hamzarat, cool113 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yorum yapmaktan vazgeçmiştim bu konulara.

Fakir edebiyatı yapıyormuşuz ya,neyse...

Birlikte hareket etmeyi hiçbir zaman beceremiyoruz.

Örneğin katlamalı harç konusunda etkili protestolar sonucu öğrencileri memnun eden bir karar alınmıştı.

Ancak,aynı dertten muzdarip iki karşıt görüş, aynı şeyi başarmak için yaptıkları protesto gösterilerinde birbirleriyle kavga etmişti.

Tablonun vehameti budur.

Neyse satırlarca yazmaya gerek yok. İşin özeti şu;
    http://galeri.uludagsozluk.com/27/or...olmak_4616.jpg

İnsallah günun birinde bunu başarırız.
    Yani bizim yapacağımız çok çok daha basit.Bu yıl motosiklet almamak...Ne bir yerde toplanacaksın,ne afişler hazırlayıp sokaklara döküleceksin...Sadece bir sezon aynı motora bineceksin veya bir sezon daha motosikletsiz kalacaksın.Zor değil ama neyse.
    cool113 bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bizim yapacağımız çok çok daha basit.Bu yıl motosiklet almamak...Ne bir yerde toplanacaksın,ne afişler hazırlayıp sokaklara döküleceksin...Sadece bir sezon aynı motora bineceksin veya bir sezon daha motosikletsiz kalacaksın.Zor değil ama neyse.
    Abi nasıl almayayım kendini benim yerine bir koy bana güzel izah et vallahi seni dinleyeceğim.

Az çok yazılarımı gördüysen herkese bu fiyata bu motorları almayın diyorum, 5800 olmuş apache almayın diyorum benim gözümde ederi ney diye sorarsan 9 aylık motor 5bin km de üstünde michelin takım lastik var ve ben bunu 4000 bine satacağım (yeni kasa yeşil) çünkü bu motorun ederi bu!

Şimdi niyetim yamaha r25 kredi aldım hazır 13.500 verecektim michelin alstikle gelecekti olmadı irc yaptılar olsun dedim yine veririm dedim ama şimdi piyasada 13.500 e r25 yok, fuar biletim hazır fuarda satış olmadığını bile bile gideceğim paramla motoru isteyeceğim vermezlerse önümde iki seçenek var.

Ya bu motoru almayacağım (ki almak istememin en büyük nedeni apache' nin bana yetmiyor oluşu e-5 ve temde yola çıkamıyorum gitmiyor motor gazı verdim mi tehlike anında sollamayı yapabilecek bir araç istiyorum ama daha büyük cc' nin gücüne de hakim olabileceğimi düşünmüyorum daha en az 20.000 km tecrübeye ihtiyacım var) o parayı elimde tutup ilerde evlilik vs. için bir yatırım olarak kullanacağım yada asıl aklımı kurcalayan borç harç bu ederi olmayan motora 15 bin liradan fazla masraf yapacağım,

gururumu çiğneyeceğim,
    mantığımı çiğneyeceğim,
    bi dünya borca gireceğim....

hepsi ne için? çünkü ben almazsam alacak adam çok herkes bu forumu takip etmiyor. Burda 10 kişi almasa dışarda alacak 100 kişi var kendi kendime olm 15.000 olsa da al görmüyor musun cıbır bile 8-9 binden 14 binlere geldi elinde yatırım olur diyorum. ama vicdanım el vermiyor. Ben bu motora o parayı verirsem 2. el ateşine bi odunda ben atacağım benim yüzümden millet çinli motorları bile daha pahalı alacak çünkü piyasa yükselecek bunun farkındayım ve elimden hiç bir şey gelmediğini hissediyorum. Ben burda bu 125cc max hızı 120km/h olan motora 12 bin verilmez yapmayın etmeyin deyince adam bana ama çok kaliteli yeaaa diye gevşek gevşek cevap verebiliyor ulan nesi kaliteli altın kaplamamı?

Gel sen bana söyle ne yapmam gerektiğini, ideallerim için sevdamdan mı vazgeçeyim bunu yaparsam zarar edeceğim her türlü çünkü bu düzende bu motor değer kaybetmez hep kazanır, yoksa imkansızı bekleyip tüm ülkedeki motorcuların birlik olmasını mı bekleyeyim? Hani olacağını bilsem beklerim ama bu motor 20bin olsun herkes almasın zenginle fakir farkı belli olsun diyen kafada adamlar var sırf bunlar bile almaya devam etse 100 kişinin isyanını bu tip 10 adam söndürebilir. Söyle bana Bune gel şunu yapalım de söz yapacağım.

Not: Bi yanlışım olduysa affola kafanızı şişirdiysem de kusura bakmayın ama hem bu leş kargalarına paramı kaptrımak istemiyorum hemde sevdamı bastırmak istiyorum tek olayım bu.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hepsi birbirinden değerli motosiklet grubumu da unutmayım Yeni katılımlarla daha bilinçli kullanıcılar gittikçe artıyor.

6 yıl kullandığım ilk çinlim

1993 model Bajaj Chetak...2006 ya kadar kullandık.O zamanlar böyle herkesin cebinde foto çekecek telefonlar olmadığından 1 tane fotoğrafı var garibimin...4 vitesliydi

Bunlar ağar abilerim

Şimdilik bu kadar
    cool113 bunu beğendi.

olmaz bu iş deyip kestirip atmak olmaz. bir yerden başlamak lazım.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nasıl almayayım kendini benim yerine bir koy bana güzel izah et vallahi seni dinleyeceğim.

Az çok yazılarımı gördüysen herkese bu fiyata bu motorları almayın diyorum, 5800 olmuş apache almayın diyorum benim gözümde ederi ney diye sorarsan 9 aylık motor 5bin km de üstünde michelin takım lastik var ve ben bunu 4000 bine satacağım (yeni kasa yeşil) çünkü bu motorun ederi bu!

Şimdi niyetim yamaha r25 kredi aldım hazır 13.500 verecektim michelin alstikle gelecekti olmadı irc yaptılar olsun dedim yine veririm dedim ama şimdi piyasada 13.500 e r25 yok, fuar biletim hazır fuarda satış olmadığını bile bile gideceğim paramla motoru isteyeceğim vermezlerse önümde iki seçenek var.

Ya bu motoru almayacağım (ki almak istememin en büyük nedeni apache' nin bana yetmiyor oluşu e-5 ve temde yola çıkamıyorum gitmiyor motor gazı verdim mi tehlike anında sollamayı yapabilecek bir araç istiyorum ama daha büyük cc' nin gücüne de hakim olabileceğimi düşünmüyorum daha en az 20.000 km tecrübeye ihtiyacım var) o parayı elimde tutup ilerde evlilik vs. için bir yatırım olarak kullanacağım yada asıl aklımı kurcalayan borç harç bu ederi olmayan motora 15 bin liradan fazla masraf yapacağım,

gururumu çiğneyeceğim,
    mantığımı çiğneyeceğim,
    bi dünya borca gireceğim....

hepsi ne için? çünkü ben almazsam alacak adam çok herkes bu forumu takip etmiyor. Burda 10 kişi almasa dışarda alacak 100 kişi var kendi kendime olm 15.000 olsa da al görmüyor musun cıbır bile 8-9 binden 14 binlere geldi elinde yatırım olur diyorum. ama vicdanım el vermiyor. Ben bu motora o parayı verirsem 2. el ateşine bi odunda ben atacağım benim yüzümden millet çinli motorları bile daha pahalı alacak çünkü piyasa yükselecek bunun farkındayım ve elimden hiç bir şey gelmediğini hissediyorum. Ben burda bu 125cc max hızı 120km/h olan motora 12 bin verilmez yapmayın etmeyin deyince adam bana ama çok kaliteli yeaaa diye gevşek gevşek cevap verebiliyor ulan nesi kaliteli altın kaplamamı?

Gel sen bana söyle ne yapmam gerektiğini, ideallerim için sevdamdan mı vazgeçeyim bunu yaparsam zarar edeceğim her türlü çünkü bu düzende bu motor değer kaybetmez hep kazanır, yoksa imkansızı bekleyip tüm ülkedeki motorcuların birlik olmasını mı bekleyeyim? Hani olacağını bilsem beklerim ama bu motor 20bin olsun herkes almasın zenginle fakir farkı belli olsun diyen kafada adamlar var sırf bunlar bile almaya devam etse 100 kişinin isyanını bu tip 10 adam söndürebilir. Söyle bana Bune gel şunu yapalım de söz yapacağım.

Not: Bi yanlışım olduysa affola kafanızı şişirdiysem de kusura bakmayın ama hem bu leş kargalarına paramı kaptrımak istemiyorum hemde sevdamı bastırmak istiyorum tek olayım bu.
    Zaten seninle aynı durumdayım diye bu konuyu açtım.Pulsar 7 yıllık hayalim ve almadım.Ben sadece bu sezon bi deneyelim diyorum,almayalım.Sadece bu konuda değil bütün zam konularında da belirtiyorum.Az çok hesap kitaptan anlayan adam,bu son zamların gösterilen ilgiye göre yapıldığını anlar.Ben tekim deyip vazgeçmiyorum.Bu sezon pulsar almaya ne kadar çok niyetim olsa da almayacağım.Benim anlamadığım,bu kadar insan şikâyetçi ve hemfikir ama icraat yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

https://www.facebook.com/groups/4241..._comment_reply

Bak sadece açılan bi kaçtane gruptan bitanesinde yapılan yorumlar.Elimizde internet var ve millet bu internet sayesinde neler başarıyor.Ama biz motorcular sadece ağlaşıyoruz.
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz bu iş deyip kestirip atmak olmaz. bir yerden başlamak lazım.
    Galiba burada atıp tutmak daha cazip Biz genede devam edelim kardaşım.1 tane daha insan bilinçlendirsek kârdır.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Şuan farkettim de başlığı bi firmaya satsak çok süper reklam olurmuş,

Yeni bir adım atmaya, yeni bir şeyler yapmaya cesaretin var mı?
    Xxxx Yyyy, şimdi daha güçlü ve daha çılgın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler