Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Direksiyon sınavları yapıldı. Herkese hayırlı olsun !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Evet arkadaşlar. Sonunda son virajı aldık düzlüğe geldik. Bugün direksiyon sınavına girdim. Tüm arkadaşlara başarılar ve şimiden hayırlı olması dileklerimle.

Benim sınav pek iyi geçmedi. Çok kötü bir motor verdiler. En sona bizleri bıraktılar. Sınav komisyonu hem yorgundu ve hem de bitsede gitsek diyorlardı. Fazla sıkmadılar. Hatta bakmadılar bile. Bir kaç saate kadar sonuçları alınca yazarım.

Herkese hayırlı olması dileklerimle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    isallah alırsın kardes bızım taa temmuza pff gecmez zaman

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun inşallah sorun çıkmaz sınav hakkında biraz detay verseydin çok iyi olurdu

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hehe sen benim sınavı görcektin yere yatar sonrda tepinirdin amcada 9 numara gözlük çocukalr tek istediğim herkesin kırmızı ışıkta durması dedi
    hadi hepiniz geçtiniz bende sınava gelmeden önce dur klak çalıştıydım sınav 1 dakka sürdü hepsini geçti yazmasıyla ne biçim sınav bu üzülme sende geçmişsindir

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    bende bugün direksiyon sınavına girenlerdendim, sınavım iyiydi scoterla yaptılar sınavı, ama dikkat ettim gözlem yapan hocalar öyle pek bakmıyorlardı, bir de işin komik tarafı sabah sınava girenlerin hepsi bitti, en son gözlemci hocalardan biri bir de ben süreyim bakalım dedi şu motoru, bizim kurstaki eleman motorun arkasından tuttu düşmesin diye, öyle sürdü, bize not veren adam ilk defa motora biniyormuş, garip geldi, herkese geçmiş olsun, ben nuri cıngıllıoğlundaydım eminim bi çok arkadaş varmıştır siteden ama kimseyle tanışamadık.

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Hemen sınav hakkında bilgi vereyim :

Bir defa sınav komisyonu dedikleri normal lise öğretmenleri. Sınav parası almak için geliyorlar. Ellerinde daha önceden nelere dikkat etmeleri yazılı bir not olması muhakka ki sinya vermeye dikkat etti. Ama bizim motor o kadar kötüydü ki biz sinyaller çalışmıyor takılıyor dedik. Hocada fazla sütünde durması.

İlk önce ben hoca olduğunuanlamadım herhalde kurs sahibi filan dedim. Çünkü bize baktı ve sınavı nerede yapalım nasıl olsun filan dedi. Bizde hocam şöyle 50 metre gidelim sonra dönelim dedik. Hem vızır vızır araç var. O da aman hemen bitsin dedi. Elde fazla motor olsa hepimizi birden gönderecekti. Bir kız vardı (bence benden iyi kullanıyordu )
    - "hmm dedi, biraz yalpalıyor gibi ama olsun kurye olmayacak zaten dedi!"
    Ben bu sözleri duyunca telaşmlandım ama baktım tamam canım kız çocuğuda binecek filan dedi Oh dedim. Ben sürerken birkaç kurye filan arkadaş hocanın önünü kapadı. Galiba banada geçer verdi.

Ne yapalım arkadaşlar ehliyet olsun ki motor alıp bizde öğrenelim. Motor alıcaz belki bilipte gicez ama bu seferde ehliyetsiz olacağız.

Neyse dediğim gibi hocalar pek aldırış etmiyolar. Normalde trafik kuralalrına bakıyorlar ama bizde motor eski ve sinyaller çalışmıyor dedik oda tamam canım normalde sinyal veriin ama dedi.

Geçti bitti. Ha kalırsak ne olur diyenlee, hafataya bir daha sınav var. O da olmadı diğer döneme.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese hayırlı uğurlu olsun diyelim,dreksiyon sınavından kalmak geçmekten kat kat daha zor...O yüzden kimse üzülmesin,geçmişsinizdir

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim sınav yarınmış öyle dediler kurstan. kendi motorumla gidicem.bu şartlar altında kalmak zor gerçeken.
    ==============================
    ==============================

valla arkadaşlar inşallah girenler geçmiştir umuyorumki anlattıklarınız bakılırsa haydi haydi geçtiniz siz daha sonra gireceklerde başarılar ben bir ay sonra alıcm motoru tam doğum günüme denk getirdim artık hemen başvuracaz ehliyete ama artık ne kadar sürüyorsa kurs o kadar ehiyetsiz sürecez napalım ...
    Kask tak!

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Arkadaslar ben de yarın dıreksıyon sınavına gırıcem. Cıngıllıogluna vermısler . Evımın tam arkası kısmetten

Benım sorum su: Dıyelım kı yarın sınavı gectık. Ehlıyetı en erken ne zaman alıyoruz. Ya da ehlıyet yerıne gecen baska bır belgeyı hemen alıp rahatlayabılıyormuyuz?

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Yaw arkadaşlar uyuyup kalmışım sabah allahtan arkadaş aradı bende gültepede girdim.Cüzdanımı kaybettiğim için askeri kimliğimi filan gösterdim zar zor aldılar
    Motorize Birlikler K.lığı......

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)

..

Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar ben de yarın dıreksıyon sınavına gırıcem. Cıngıllıogluna vermısler . Evımın tam arkası kısmetten

Benım sorum su: Dıyelım kı yarın sınavı gectık. Ehlıyetı en erken ne zaman alıyoruz. Ya da ehlıyet yerıne gecen baska bır belgeyı hemen alıp rahatlayabılıyormuyuz?

Selamlar
    ehliyeti alman kafandan 30-35 gün olur hocam ,

B türü ehliyetlerde , ehliyeti almadan 1 hafta önce bir kağır veriliyor , GEÇİCİ EHLİYET ANLAMINA GELİORMUŞ. A2 için geçerlimi bilmiyorum

saygılar

Motosikleti
    Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı
    ehliyeti alman kafandan 30-35 gün olur hocam ,

B türü ehliyetlerde , ehliyeti almadan 1 hafta önce bir kağır veriliyor , GEÇİCİ EHLİYET ANLAMINA GELİORMUŞ. A2 için geçerlimi bilmiyorum

saygılar

Yok canım daha neler. Kardeşim bu hafta sertifikayı aldık mı emniyete gider ehliyeti alırım. Zaten işin ucunda para var. Zannetmiyorum ama neyse. Bakayım akşam iş çıkışı kursa uğruyacam yazarım hemen.

Bu arada 95 almışım duyurulur. Yani bana bu notu verdilerse (ilk kez binmiştim çünkü) işin ucunda sadece yeşil banknotlara bakıyor derim. Üç beş banknot ile bu iş haftaya kalmaz gibime geliyor.

Baktım milletin kafası karışık bende kurs ile görüştüm. Bir hafta içinde sertifikayı hazırlıyorlar. Ben tabii yinede gidip beni öne almalarını isteyeceğim. Sonuçta süre 1 hafta sertifika, 2 günde ehliyet. Öyle bir ay filan değil. Daha motor alacağız .

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde direksiyon sınavım yarın kendi motorumuzla giremiyozmu sınava ya

Motosikleti
    Alıntı Korhanx9 adlı üyeden alıntı
    benimde direksiyon sınavım yarın kendi motorumuzla giremiyozmu sınava ya
    Bizde oldu. Hatta hoca hepinizde varsa bir arada gidin gelin filan dedi. Sonra tek tek aldı ama bir kaç motor olsaydı kesin üç beş kişi bir arada takip edecekti. Zaten formları doldurmaktan kfasını kaldırıp bakmadı ki. Bir ara gidip artçı olsam da olur dimi diyecektim belki kıl kapar diye yapmadım.

Bu arada sen asla ehliyet alamazsın diyen kurs hocamıda selamlamak için kursa gideceğim. Az evvel telefona çıkmadı ama ben bu sınavdan geçerim hemde en az 90 alırım dedim 95 almışım.

Ya ben 17 yıl ticaretle uğraştım, Türkiyenin en büyük holdinglerinden tutunda işportada mal bile sattım, onca yıl halkla ilişkiler okudum yurtdışınd abir çok ülkeyle iş yaptım yani toplumun sarrafı sayılırım. Bu ülkde (Esasında özellikle ABD'de) olmaz olmaz diye bir şey yoktur. Yeter ki insanı tanı.

Ben B ehliyeti alırkende hoca bana sen kaç yıldır kullanıyorsun dedi yok dedim ilk bu. Adam afalladı. Bugünde aynısı oldu. Tek eksiğim gazı fazla vermek oldu o kadar. İş esasında kafada bitiyor. Kitap okuyun arkadaşlar sonra yatağa yatınca kafanızda canlandırın. İşte tek eksiğim komik ama motorda gaz nasıl verilir onu ters bilyormuşum. Komik ama gerçek.

frezeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM gts 250İ evo
    bizim sınavda bi sokak arasında oldu scooter e hiç binmediğimden kendi motorumla girmrk istgedim 6 metre arayla koni dizdiler aralarından zik zak la geçiyorsun dönüş yapıp tekrar zikzakla bitiriyorsun ama benim motor sl 150 chooper tarzı yani her şey kolaydıda dar sokakta u dönüşü yapmak zor du zira ayağımız yere değmeyecekmiş ben yere bastım artık ne puan verir bilmem kazanan arkadaşların hepsine geçmiş olsun ve hayırlı olsun diyorum

temmuz sınavı da ertelenmiş sanırım bir hafta falan
    iyice sarkıyor bizim ehliyet işi

bu yaz bize motor haram

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Hayirli Olsun Arkadaşlar....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hepimize hayırlı olsun
    97 almışım
    3 puanı nerden kıstılar bende anlamadım
    bundan sonra durdurmasalarda çevirmelere girip abi benimde evrakları kontrol edin diyecem acısını çıkaracam

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı

yarın babam cıngıllıoğlunda görevli. belki ehliyetini sana babam verir. bellimi olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler