Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kartal civarında motor gösterebileceğim bir yer?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    2010 model bir 600rr beğendim, istanbul kartal civarlarında motosikleti gösterebileceğim bir servis mevcut mudur? ve aşağı yukarı ne kadar isterler bakmak için?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    tugay yolundan carrefour'a giderken solda bir honda bayisi var (aynı zamanda servis) istersen oraya göster. yok honda servisi olmasın dersen kartal oto sanayiye gelmeden sağda birtane var oda iyidir. topselvi'de yeşilyurt motor var. oranın servisinde muammer abi var onada götürebilirsin (honda servisi değil bunlar hyo bajaj ve kanuni'ye bakıyor genel olarak dükkanı değil muammer abiyi tavsiye ederim en olmadı ali'yi sor oda yardımcı olur.) ama ilk tercihin ne olur diye sorarsan honda servisi.

Maltepe de necmi usta var.
    Maltepe belediye binasini idealtepeye dogru gectikten sonra Adatepe Manolya pastanesi solda, onun karsi sokaginda. Ucret almadan bakar. İyi ustadir. Beni arkin gonderdi dersin gidersen

rca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Peki Honda servisinde ücretler konusunda bir tahmininiz var mı? Sanırım oradaki teknik ekipman ile daha sağlıklı değerlendirme yapılır diye düşünüyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Ayrıca temiz bir 2010 model 600rr için maksimum ne kadar verilir bunun hakkında da fikrinizi alayım.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Sanırım bakmak için işçilik ücreti alırlar diye tahmın edıyorum oda 60-100 tl bişeydir

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    pendik hondaya gösterebilirsin.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı rca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Peki Honda servisinde ücretler konusunda bir tahmininiz var mı? Sanırım oradaki teknik ekipman ile daha sağlıklı değerlendirme yapılır diye düşünüyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Ayrıca temiz bir 2010 model 600rr için maksimum ne kadar verilir bunun hakkında da fikrinizi alayım.

Kartal'da bahsedilen servis Konşuk Motor. Ben bir sıkıntı olduğu zaman oraya götürüyorum. Kazıkçı bir servis değil, çok bir şey isteyeceklerini sanmam
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)