Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet çıkartma süreci Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Merhabalar

İstanbul Kadıköydeki Gelişimden A2 ehliyet için sertifikamı aldım, b üzerine ekleteceğim.

Ancan bu online randevu sistemini araştırıyorum, çok çileli bir işmiş, bugün ilk denememde alamdım.

Durum şu ki şubat ayı sonunda öğrenciliğim bitiyor istanbulda bulunmayacağım bir süre.

Sorularım : Memlekete dönsem memlekette çıkartma şansım var mı ? Yani İstanbuldaki sürücü kursundan aldığım sertifika ile Adana'da çıkartabiliyor muyum ehliyeti ?

2. sorum: Eğer çıkartamıyorsam, bu online randevuda taktik yardım vs. neler yapabilirim ?

6 ay bekletince sağlık raporunu tekrar almak gerekiyormuş vs. yaza da stajer geliyormuş o yüzden en kısa sürede halletmem lazım.

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    3 hafta önce randevu aldım ehliyet için.Başta bende senin gibi çile çektim randevu alamadım kara kara nasıl alcağımı düşünüyordum sonra şansa buldum taktiği.Cumartesi sabah 9 gibi giriyorsun siteye heryer bomboş oluyor sana en yakın olan yeri seç al.Benim de ehliyet kursum kadıköydeydi ehliyeti büyükçekmeceden aldım :D ama evime en yakın burda buldum boş randevuyu o yüzden.Adanadan da alsan bi sıkıntı olcağını sanmıyorum.Ama dediğim gibi cumartesi sabah 9'da gir kesin yakalıcaksın randevuyu.Bol şans

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)